• Informacje na temat:

  jabłczyńska sukienka

Artykuły na temat: jabłczyńska sukienka
 • "Na Wspólnej": Joanna Jabłczyńska nie jest ofiarą mody!

  Na wielkie wyjścia korzysta z pomocy zaprzyjaźnionej projektantki, do pracy w kancelarii zakłada "mundurek", wśród znajomych stawia na luz. "Po bułki wyszłam ostatnio w piżamie i butach ogrodowych" - mówi PAP Life aktorka Joanna Jabłczyńska.

 • Joanna Jabłczyńska: Sukna ślubna nie robi na mnie wrażenia

  Joanna Jabłczyńska przyznaje, że po kilku latach współpracy z Violą Piekut w charakterze ambasadorki jej kolekcji, suknię ślubną traktuje jak każdą inną sukienkę. Gwiazda serialu "Na Wspólnej" zapewnia też, że jeśli kiedykolwiek stanie na ślubnym kobiercu, to nie będzie samodzielnie wybierać kreacji, lecz zda się na gust projektantki.

 • Joanna Jabłczyńska zakochana!

  Joanna Jabłczyńska, czyli Marta Hoffer z "Na Wspólnej", ostatnio wygląda kwitnąco! Powód? Jest zakochana!

 • Monika Richardson o ślubie z Zamachowskim

  Monika Richardson twierdzi, że w dniu ślubu wygląd nie ma znaczenia. Według niej do ołtarza można pójść nawet w dresie. Gwiazda telewizji twierdzi, że nic nie jest istotne, gdy dwoje ludzi się kocha. Przy okazji komentuje spekulacje na temat swego ślubu ze Zbigniewem Zamachowskim.

 • “Na Wspólnej": Nowa miłość uratuje Martę od alkoholizmu?

  W życiu Marty (Joanna Jabłczyńska) pojawi się nowy przystojniak Olaf (Maciej Brzoska). Czy to on wyrwie ją z nałogu alkoholowego?

 • "JOŚ" - dobrze wyglądają, marnie śpiewają

  Finalistki poprzednich edycji "jak Oni śpiewają" jakoś nie potrafią porwać publiczności śpiewem. W związku z tym rozgrzewają ją głębokimi dekoltami i krótkimi spódniczkami. Czy tak ma wyglądać "pojedynek mistrzów"?

 • "Na Wspólnej": Suknia ślubna nie robi wrażenia na Joannie Jabłczyńskiej

  Joanna Jabłczyńska przyznaje, że po kilku latach współpracy z Violą Piekut w charakterze ambasadorki jej kolekcji, suknię ślubną traktuje jak każdą inną sukienkę. Gwiazda serialu "Na Wspólnej" zapewnia też, że jeśli kiedykolwiek stanie na ślubnym kobiercu, to nie będzie samodzielnie wybierać kreacji, lecz zda się na gust Violi Piekut. Sama bowiem nie ma tak dobrego wyczucia mody.

 • "Na Wspólnej": Olaf wyzna Marcie miłość!

  Olaf (Maciej Brzoska) wpadnie w szał, kiedy sprawdzi telefon Marty (Joanna Jabłczyńska) i znajdzie w nim SMS-a do Igora (Jakub Wesołowski). - Olaf chyba się czegoś domyśla, porozmawiamy później – przeczyta...

 • Tłumy gwiazd na pokazie Zienia

  Tłumy znanych z seriali gwiazd oklaskiwały nową kolekcję Macieja Zienia "180 stopni. Jesień - Zima 2011/2011". Niektóre z aktorek przyszły na pokaz w sukienkach z tej właśnie kolekcji!

 • Śródka: Przestano mnie zapraszać na pokazy, odkąd rozstałam się z Szycem!

  To chyba jakiś nowy trend w świecie naszych rodzimych celebrytów. Nie do końca świadomie zapoczątkowała go Joasia Jabłczyńska, którą zdenerwował chaos panujący podczas pokazu marki Bohoboco. Wkurzona aktorka postanowiła opuścić pokaz, jeszcze przed jego rozpoczęciem. Z kolei prezentacja najnowszej kolekcji byłej(?) partnerki Kulczyka, Joanny Przetakiewicz, nie przypadła do gustu Joannie...

Zdjęcia na temat: jabłczyńska sukienka
Wideo na temat: jabłczyńska sukienka
 • Joanna Jabłczyńska: Założenie sukni ślubnej nie zrobi na mnie wielkiego wrażenia

  Joanna Jabłczyńska przyznaje, że po kilku latach współpracy z Violą Piekut w charakterze ambasadorki jej kolekcji, suknię ślubną traktuje jak każdą inną sukienkę. Gwiazda serialu „Na Wspólnej” zapewnia też, że jeśli kiedykolwiek stanie na ślubnym kobiercu, to nie będzie samodzielnie wybierać kreacji, lecz zda się na gust Violi Piekut. Sama bowiem nie ma tak dobrego wyczucia mody.

Dyskusje na temat: jabłczyńska sukienka