• Informacje na temat:

  jabłczyńska sukienki

Artykuły na temat: jabłczyńska sukienki
 • Joanna Jabłczyńska zakochana!

  Joanna Jabłczyńska, czyli Marta Hoffer z "Na Wspólnej", ostatnio wygląda kwitnąco! Powód? Jest zakochana!

 • Joanna Jabłczyńska: Sukna ślubna nie robi na mnie wrażenia

  Joanna Jabłczyńska przyznaje, że po kilku latach współpracy z Violą Piekut w charakterze ambasadorki jej kolekcji, suknię ślubną traktuje jak każdą inną sukienkę. Gwiazda serialu "Na Wspólnej" zapewnia też, że jeśli kiedykolwiek stanie na ślubnym kobiercu, to nie będzie samodzielnie wybierać kreacji, lecz zda się na gust projektantki.

 • "Na Wspólnej": Joanna Jabłczyńska nie jest ofiarą mody!

  Na wielkie wyjścia korzysta z pomocy zaprzyjaźnionej projektantki, do pracy w kancelarii zakłada "mundurek", wśród znajomych stawia na luz. "Po bułki wyszłam ostatnio w piżamie i butach ogrodowych" - mówi PAP Life aktorka Joanna Jabłczyńska.

 • "JOŚ" - dobrze wyglądają, marnie śpiewają

  Finalistki poprzednich edycji "jak Oni śpiewają" jakoś nie potrafią porwać publiczności śpiewem. W związku z tym rozgrzewają ją głębokimi dekoltami i krótkimi spódniczkami. Czy tak ma wyglądać "pojedynek mistrzów"?

 • "Na Wspólnej": Suknia ślubna nie robi wrażenia na Joannie Jabłczyńskiej

  Joanna Jabłczyńska przyznaje, że po kilku latach współpracy z Violą Piekut w charakterze ambasadorki jej kolekcji, suknię ślubną traktuje jak każdą inną sukienkę. Gwiazda serialu "Na Wspólnej" zapewnia też, że jeśli kiedykolwiek stanie na ślubnym kobiercu, to nie będzie samodzielnie wybierać kreacji, lecz zda się na gust Violi Piekut. Sama bowiem nie ma tak dobrego wyczucia mody.

 • Monika Richardson o ślubie z Zamachowskim

  Monika Richardson twierdzi, że w dniu ślubu wygląd nie ma znaczenia. Według niej do ołtarza można pójść nawet w dresie. Gwiazda telewizji twierdzi, że nic nie jest istotne, gdy dwoje ludzi się kocha. Przy okazji komentuje spekulacje na temat swego ślubu ze Zbigniewem Zamachowskim.

 • “Na Wspólnej": Nowa miłość uratuje Martę od alkoholizmu?

  W życiu Marty (Joanna Jabłczyńska) pojawi się nowy przystojniak Olaf (Maciej Brzoska). Czy to on wyrwie ją z nałogu alkoholowego?

 • "Na Wspólnej": Olaf wyzna Marcie miłość!

  Olaf (Maciej Brzoska) wpadnie w szał, kiedy sprawdzi telefon Marty (Joanna Jabłczyńska) i znajdzie w nim SMS-a do Igora (Jakub Wesołowski). - Olaf chyba się czegoś domyśla, porozmawiamy później – przeczyta...

 • Tłumy gwiazd na pokazie Zienia

  Nie sposób wymienić wszystkie gwiazdy, które w klubie Soho Factory podziwiały zaprojektowane przez Macieja Zienia sukienki. Podobno niektóre z pań zwróciły się do projektanta z prośbą, by pozwolił im(...)", Katarzyna Glinka, czyli Kasia Górka z "Barw szczęścia", Anna Mucha, czyli Monika Milewska z "Prosto w serce", Olga Bołądź, czyli Dorota Kruszyńska z "Hotelu 52", oraz Joanna Jabłczyńska, czyli Marta...

 • Śródka: Przestano mnie zapraszać na pokazy, odkąd rozstałam się z Szycem!

  To chyba jakiś nowy trend w świecie naszych rodzimych celebrytów. Nie do końca świadomie zapoczątkowała go Joasia Jabłczyńska, którą zdenerwował chaos panujący podczas pokazu marki Bohoboco(...) pokazy i proponować sukienki tej marki do jej promocji od kiedy rozstałam się z B S" - pożaliła się Kaja. Dla Śródki mamy jeszcze jedną złą wiadomość. Zosię Ślotałę na pokaz zaproszono!

Zdjęcia na temat: jabłczyńska sukienki
Wideo na temat: jabłczyńska sukienki
 • Joanna Jabłczyńska: Założenie sukni ślubnej nie zrobi na mnie wielkiego wrażenia

  Joanna Jabłczyńska przyznaje, że po kilku latach współpracy z Violą Piekut w charakterze ambasadorki jej kolekcji, suknię ślubną traktuje jak każdą inną sukienkę. Gwiazda serialu „Na Wspólnej” zapewnia też, że jeśli kiedykolwiek stanie na ślubnym kobiercu, to nie będzie samodzielnie wybierać kreacji, lecz zda się na gust Violi Piekut. Sama bowiem nie ma tak dobrego wyczucia mody.

 • Kanadyjskie sukienki

  Na urodzinach Zofii (Anna Seniuk) przenosimy się w świat polskiej wsi z lat 80-tych. Urodziny te są wielką ucztą smaków, kolorów, ludzi tamtego czasu, ale przede wszystkim oczekiwaniem na przyjazd Amelii i Tadeusza - córki i męża mieszkających od 10 lat w Kanadzie. Niespodziewanie Amelia przyjeżdża sama. Przenosząc się w przeszłość poznajemy prawdziwe powody jej wyjazdu i Kanadę daleką od wymarzonego ideału całej rodziny. Brutalna prawda o ojcu i niej samej ukrywana jest przed Zofią do...

 • Ocean przygód 3D

  Dzięki trójwymiarowej technologii teraz każdy może zanurkować w wirtualną otchłań i przeżyć własną, niepowtarzalną przygodę! Badacz oceanów Jean-Michel Cousteau przedstawia rewelacyjną familijną produkcję filmową "Ocean przygód 3D" - niesamowitą podróż małego żółwika w głąb nieznanego i pięknego oceanu. Będziecie świadkami spektakularnych i niezapomnianych wydarzeń z życia podwodnego świata. Zabawne, zadziwiające, a czasem zatrważające istoty podbiją wasze serca. Przewodnikiem naszej wyprawy...