• Informacje na temat:

  jabłczyńska taniec

Artykuły na temat: jabłczyńska taniec
 • Jabłczyńska w głąb oceanu

  Joanna Jabłczyńska będzie narratorką polskiej wersji językowej filmu "Ocean przygód 3D". Aktorka użyczyła głosu uroczemu żółwikowi, który będzie przewodnikiem widzów w zapierającej dech wyprawie w głąb oceanu.

 • Joanna Jabłczyńska na planie teledysku

  Informowaliśmy już o tym, że przeróbką przeboju "Fresh" z repertuaru grupy Kool & The Gang zadebiutował Jarek Wist, młody wokalista znany m.in. z "Szansy na sukces". W teledysku do tego nagrania, który możecie już oglądać na stronach INTERIA.PL, razem z nim występuje popularna aktorka Joanna Jabłczyńska (m.in. serial "Na Wspólnej", popularny program "Taniec z gwiazdami").

 • Joanna Jabłczyńska i niespełniona miłość

  Gang. Na początku października powstał teledysk do tego nagrania, w którym główną rolę zagrała aktorka Joanna Jabłczyńska.

 • Jabłczyńska zagrożona!

  Powoli zbliżamy się do finału trzeciej edycji programu "jak Oni śpiewają". Już dziś wiadomo, że nie wejdzie do niego Aneta Zając. Zagrożone są również Joasia Jabłczyńska i Olga Bończyk.

 • Jabłczyńska znów najlepsza?

  Ostanie odcinki show "jak Oni śpiewają" pokazują, że do grona faworytów dołączyła Joanna Jabłczyńska. Wykonaniem piosenki "It's raining men" zaskoczyła nawet Edytę Górniak, która podsumowała jej występ mówiąc - "Myślałam, że znam twój głos, a to nie prawda. Super czyste doły , świetna interpretacja, duża skala, czar, urok, prawda. Uważam, że był to najlepszy występ w tej edycji programu".

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Jabłczyńska najlepsza

  W drugim odcinku show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" jako pierwsza wystąpiła Joanna Jabłczyńska . Choć właściwie zobaczyliśmy na scenie "króla popu" - Michaela Jacksona w przeboju "Smooth Criminal(...). Zwyciężczynią drugiego odcinka siódmej edycji show została ostatecznie Joanna Jabłczyńska Swój czek na 10 tysięcy złotych przekazała Fundacji Słoneczko na rzecz Zuzi Raczkowskiej. A już...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 7": Jabłczyńska najlepsza po raz trzeci!

  Królikowski. Janis Joplin była zjawiskiem na muzycznej scenie przełomu lat 60. i 70. XX wieku. W jej postać wcieliła się Joanna Jabłczyńska  i wykonała utwór "Piece Of My Heart". "Wszystkiego można(...) punktów od jurorów i uznanie pozostałych uczestników programu. Zwyciężczynią, po raz trzeci w tej edycji, została Joanna Jabłczyńska , a wygraną - 10 tysięcy złotych przekazała Fundacji "Słoneczko...

 • Wyjątkowy odcinek "Tańca..."!

  Jabłczyńska i Piotr Kiszka Piotr Galiński i Beata Tyszkiewicz Zbigniew Wodecki i Iwona Pavlowić...

 • Anna Janocha chce tańczyć

  ..."Śpiew nie był moją najmocniejszą stroną, a taniec uwielbiam" - deklaruje Anna Janocha. Czy uda jej się przekonać producentów "Tańca z gwiazdami"?

 • Kinga Rusin tańczyła najpiękniej

  Widzowie wybierali najlepszy taniec z trzech ostatnich edycji programu. Oprócz Rusin, na parkiecie pojawili się ponownie Krzysztof Tyniec i Kamila Kajak, Joanna Liszowska i Robert Kochanek, Przemysław Sadowski z Ewą Szabatin, Joanna Jabłczyńska i Piotr Kiszka oraz Ola Kwaśniewska i Michał Skawiński. Po raz pierwszy w historii polskiego "Tańca" zatańczyli także sami jurorzy, czyli Iwona Palvović...

Zdjęcia na temat: jabłczyńska taniec