• Informacje na temat:

  jabłczyńska zawód

Artykuły na temat: jabłczyńska zawód
 • Joanna Jabłczyńska (30 l.) jest zaniepokojona zmianami zachodzącymi w Polsce. Gwiazda „Na Wspólnej” uważa, że działania partii rządzącej są coraz bardziej bezczelne, a jednocześnie nieprzemyślane...

 • Joanna Jabłczyńska doceniona za dubbing

  Joanna Jabłczyńska otrzymała Nagrodę Specjalną za Całokształt Osiągnięć w Dubbingu podczas bydgoskiego festiwalu Animocje. Aktorka pracuje w dubbingu filmowym od 20 lat i ma na koncie role w ponad 80 filmach. Przyznaje, że zawodowo spełnia się właśnie użyczając swego głosu postaciom filmowym, a nie stając przed kamerą.

 • Joanna Jabłczyńska wybaczyła ojcu zdradę!

  Choć jeszcze do niedawna Joanna Jabłczyńska (29 l.) nie utrzymywała żadnego kontaktu ze swoim ojcem, dziś już nie czuje do niego żalu. Po latach wybaczyła mu i pojednała się z nim.

 • Jabłczyńska: Harcerka z zasadami

  Największą popularność przyniosła jej rola Marty Hoffer-Konarskiej w serialu "Na Wspólnej". Występując w "Tańcu z gwiazdami" i "jak Oni śpiewają" udowodniła, że ma talent nie tylko aktorski. Joanna Jabłczyńska - jaka jest, co lubi, czy swą przyszłość wiąże z show-biznesem?

 • "Na Wspólnej": Joanna Jabłczyńska nagrodzona za wybitne osiągnięcia w dubbingu

  Joanna Jabłczyńska, czyli Marta Konarska z "Na Wspólnej", otrzymała Nagrodę Specjalną za Całokształt Osiągnięć w Dubbingu podczas bydgoskiego festiwalu Animocje. Aktorka pracuje w dubbingu filmowych od ponad 20 lat i ma na koncie role w ponad 80 filmach. Przyznaje, że zawodowo spełnia się właśnie użyczając swego głosu postaciom filmowym, a nie stając przed kamerą.

 • Joanna Jabłczyńska otwiera kancelarię prawną!

  Joanna Jabłczyńska ("Na Wspólnej") po zdaniu egzaminu radcowskiego postanowiła rozpocząć karierę prawniczą na własną rękę i zamierza otworzyć własną kancelarię prawną. Jabłczyńska nie zamierza jednak rezygnować z aktorstwa.

 • "Na Wspólnej": Joanna Jabłczyńska chce mieć własną kancelarię radcowską!

  Joanna Jabłczyńska, czyli Marta Hoffer z "Na Wspólnej", traktuje aktorstwo jak miłą przygodę, która jednak - z czego doskonale zdaje sobie sprawę - kiedyś się skończy. - Zarabiam jako aktorka na własną... kancelarię radcowską - mówi, dodając, że jej otwarcie zaplanowała na jesień.

 • Jabłczyńska szarlotką

  W dziewiątym odcinku "Agentek" gościnnie pojawi się gwiazda serial u "Na Wspólnej" - Joanna Jabłczyńska, która zagra... Szarlotkę. Zmierzy się z prawdziwym sknerą, czyli Wiktorem Zborowskim.

 • Joanna Jabłczyńska boi się postępowania dyscyplinarnego!

  Choć Joanna Jabłczyńska (29 l.) bardzo się stara, coraz trudniej jej godzić pracę w show-biznesie z wykonywaniem zawodu radcy prawnego. Największą przeszkodą jest zawiść w nowym środowisku.

 • Jabłczyńska notariuszem

  "Boję się, że pewnego razu ludzie nie będą mnie już chcieli oglądać. I skończy się moja kariera" - wyznaje Joanna Jabłczyńska, znana m.in. z serial u "Na Wspólnej".

Zdjęcia na temat: jabłczyńska zawód
Wideo na temat: jabłczyńska zawód
 • Joanna Jabłczyńska: Prawnicy uprawiają thriatlon

  Joanna Jabłczyńska życiowe strasy odreagowuje, uprawiając triathlon. Jej zdaniem dyscyplinę tę wybrało wielu prawników, traktując ją niemal zawodowo. – Na zawodach triatlonowych czy rowerowych mnóstwo jest prawników, tylko żaden z nich nie wykonuje przy okazji zawodu aktora, stąd mniej o nich słychać – tłumaczy Jabłczyńska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

 • Michael Haneke. Zawód: reżyser

  W ciągu 25 lat twórczości Michael Haneke osiągnął pozycje jednego z najważniejszych reżyserów w historii kina. Od wczesnych prac, po film "Miłość" stworzył unikalny wszechświat, pokazując w nim męty społeczne, egzystencjalne lęki czy emocjonalne wybuchy. Poprzez wizję swoich aktorów i wcześniej nie pokazywane ujęcia, film przedstawia pracę prawdziwego artysty.

 • Ocean przygód 3D

  Dzięki trójwymiarowej technologii teraz każdy może zanurkować w wirtualną otchłań i przeżyć własną, niepowtarzalną przygodę! Badacz oceanów Jean-Michel Cousteau przedstawia rewelacyjną familijną produkcję filmową "Ocean przygód 3D" - niesamowitą podróż małego żółwika w głąb nieznanego i pięknego oceanu. Będziecie świadkami spektakularnych i niezapomnianych wydarzeń z życia podwodnego świata. Zabawne, zadziwiające, a czasem zatrważające istoty podbiją wasze serca. Przewodnikiem naszej wyprawy...

Dyskusje na temat: jabłczyńska zawód
 • Re: Joanna Jabłczyńska odchodzi "Na Wspólnej"?!

  Ma dziewczyna .O przepraszam już kobieta poukładane w głowie. Zawód konkretny a hobby aktorstwo. Pozostałe pseudo celebrytki niedouczone tak do końca bierzcie przykład .

 • Re: "Na Wspólnej": Joanna Jabłczyńska walczy o pracę!

  Ewa Farna też chciała pogodzić zawód prawnika z karierą piosenkarki.

 • Re: Joanna Jabłczyńska odchodzi "Na Wspólnej"?!

  prawnik to w dzisiejszych czasach hiena cmentarna, wzbogacają się na ludzkich tragediach i na lukach prawnych, czysto nieetyczny zawód, a niby etyka wpisana jest w ich zawód, bzdura, nie wierzcie w to, po trupach do celu to są dzisiejsi prawnicy, ogołocą cię z całego dobytku a i tak nie pomogą, bo to się nie opłaca, wolą ciągnąć sprawy w nieskończoność, to po ich myśli, bo pensyjka spływa jak nie

 • Re: "Na Wspólnej": ​Joanna Jabłczyńska jesienią otwiera kancelarię prawną

  Nie mam zaufania do prawnika który łamie własne obietnice. Jakiś czas temu ta wątpliwa gwiazda" durnego serialiku obiecywała przedszkolakom na warszawskiej Białołęce PIKNIK. Niestety słowa nie dotrzymała, dzieci były rozżalone. Może lepiej niech ona już pracuje "na kasie" w Biedronce... prawnik to zawód zaufania publicznego, aktor musi mieć talent, albo urodę, albo inteligencję. A tu... Oczka na