• Informacje na temat:

  jacek aktor złotopolscy

Artykuły na temat: jacek aktor złotopolscy
 • "Złotopolscy": Nie żyje ksiądz Kazimierz Orzechowski

  W niedzielę, 4 sierpnia, rano, w Domu Artystów Weteranów, zmarł Kazimierz Orzechowski - duchowny, aktor oraz wieloletni rezydent domu w Skolimowie.

 • Najbardziej znane piosenki z polskich seriali

  Znasz je, mimo iż nie miałeś okazji posłuchać ich na żadnej liście przebojów. Rozpoznajesz je po kilku sekundach i dokładnie wiesz, skąd pochodzą. Co to za utwory? Hity z polskich seriali.

 • "Złotopolscy": Złe wybory i nieudane małżeństwa gwiazd

  ...rodzinnym Przybylskiej, a po paru miesiącach, w lutym 2001 roku,  wprowadzili się do wspólnego mieszkania. Niestety, już w maju aktorka wróciła do rodziców i zażądała rozwodu. Zygra podobno zaczął(...) z orzeczeniem o winie Ani, bo już kilka miesięcy po rozstaniu z Zygrą aktorka zaczęła spotykać się z Jarosławem Bieniukiem. Piotr Adamczyk i Kate Rozz Związek tych dwojga był zaskoczeniem dla...

 • 2014: Rok pożegnań

  Anna Przybylska, Małgorzata Braunek, Stanisław Mikulski, Robin Williams, Philip Seymour Hoffman... 2014 okazał się rokiem pożegnań. W ciągu minionych 12 miesięcy odeszło wiele gwiazd kina. Kogo będzie nam brakować najbardziej?

 • „Na dobre i na złe”: Ulubieniec Jacka Kurskiego oskarżony o hipokryzję do kwadratu! O co chodzi?

  ...​Jarosław Jakimowicz, czyli niezapomniany Rafał Oleński z "Na dobre i na złe" i Artur Lenart ze "Złotopolskich", to jeden z najczęściej... hejtowanych polskich aktorów. Ostatnio internauci oskarżyli go o hipokryzję, wytykając mu, że co innego mówi w programach TVP, a co innego robi. O co poszło?

 • "Śmierć to tylko dalszy ciąg życia". Pamiętajmy o tych, którzy odeszli

  Polskie kino straciło w tym roku wiele wybitnych osobowości. Zmarły m.in. aktorki Małgorzata Braunek, Nina Andrycz i Anna Przybylska oraz znakomity twórca muzyki filmowej Wojciech Kilar. Filmowy świat pożegnał również Robina Williamsa, Philipa Seymoura Hoffmana i Boba Hoskinsa. Dzisiaj wspominamy artystów, którzy odeszli w minionych miesiącach.

 • To musiało tak się skończyć! Ukochana Jacka Rozenka wkracza do show-biznesu

  Jacek Rozenek (49 l.) tak bardzo stracił głowę dla ukochanej, że jest już gotowy stanąć z nią na ślubnym kobiercu. Tymczasem stało się to, co musiało się stać. Roksana Gąska (26 l.) wkracza do show-biznesu.

 • Waldek odchodzi ze "Złotopolskich"

  Choć tę serial ową postać kocha cała Polska, Andrzej Nejman nie chce być już Waldkiem Złotopolskim. Aktor chce zostać reżyserem.

 • Ostatnie pożegnanie księdza Kazimierza Orzechowskiego

  ...8 sierpnia odbył się pogrzeb Kazimierza Orzechowskiego. Duchowny, który był jednocześnie popularnym aktorem, spocznie na cmentarzu w Skolimowie.

 • V Festiwal Dobrego Humoru

  Na rozpoczętym w czwartek, 24 czerwca, w Gdańsku, V Festiwalu Dobrego Humoru, programy rozrywkowe rywalizować będą w siedmiu kategoriach. O nagrodę w kategorii "najdowcipniejszy serial telewizyjny" walczyć będą m.in. "Lokatorzy", "Złotopolscy", "Świat według Kiepskich" oraz "Kasia i Tomek" . Impreza potrwa trzy dni.