• Informacje na temat:

  jacek borcuch córka

Artykuły na temat: jacek borcuch córka
 • Borcuch: To film dla wrażliwych

  Opowieść "dla ludzi wrażliwych, którzy chcą pamiętać czasy niewinności" - tak swój film określił reżyser Jacek Borcuch. "Wszystko co kocham" jest polskim kandydatem do Oscara 2011 w kategorii najlepszy obraz nieanglojęzyczny.

 • Ilona Ostrowska: Trzeba się jakoś dogadać

  Ilona Ostrowska ("Tulipany", "Ile waży koń trojański?", "Ranczo", "Bez tajemnic") bardzo długo nie mogła pogodzić się z tym, że jej mąż, reżyser Jacek Borcuch, odszedł szukać szczęścia u boku innej kobiety. Okazuje się, że aktorka - choć od jej rozstania z mężem minęły niedawno 4 lata - wciąż go kocha.

 • "Słodki koniec dnia" wygrywa festiwal Off Camera

  ..."Słodki koniec dnia" Jacka Borcucha, z Krystyną Jandą i Kasią Smutniak w rolach głównych, zdobył główną nagrodę w Konkursie Polskich Filmów Fabularnych 12. Mastercard Off Camera w Krakowie. Film pojawi się na ekranach polskich kin 10 maja.

 • Gwiazdy na premierze "Słodkiego końca dnia"

  W Warszawie odbyła się uroczysta premiera najnowszego filmu Jacka Borcucha. "Słodki koniec dnia", najlepszy polski film zakończonego niedawno festiwalu Mastercard Off Camera, z Krystyną Jandą i Kasią Smutniak w rolach głównych, w kinach już od najbliższego piątku, 10 maja.

 • "Volterra": Janda i Smutniak u Borcucha

  Trwają zdjęcia do "Volterry" - nowego filmu Jacka Borcucha. W rolach głównych zobaczymy Krystynę Jandę oraz Kasię Smutniak. Zdjęcia realizowane są w Toskanii i potrwają do drugiej połowy kwietnia.

 • Polski film powalczy na Sundance 2019

  ...​"Słodki koniec dnia" w reżyserii Jacka Borcucha, z Krystyną Jandą i Kasią Smutniak w rolach głównych, to jedna z dwunastu produkcji - jedyna z Europy Środkowo-Wschodniej - która walczyć będzie o nagrody w konkursie międzynarodowych filmów fabularnych podczas festiwalu Sundance 2019.

 • "Słodki koniec dnia": Krystyna Janda na plakacie

  ..."Słodki koniec dnia" ("Dolce Fine Giornata"), nowy film Jacka Borcucha z Krystyną Jandą i Kasią Smutniak w rolach głównych, za kilka dni będzie miał światową premierę podczas rozpoczynającego się w czwartek, 24 stycznia, Festiwalu Filmowego Sundance. Dystrybutor produkcji już teraz zaprezentował jednak międzynarodowy plakat filmu.

 • "Słodki koniec dnia" : Za dużo

  ..."Słodki koniec dnia", nowy film Jacka Borcucha, podejmuje szereg najbardziej palących problemów współczesnego świata. Polscy filmowcy często uginali się pod ich ciężarem (między innymi Agnieszka Holland w swoich ostatnich dziełach). Także tutaj reżyser często nie spełnia swych ambicji. Na szczęście pozostałe aspekty jego filmu rekompensują niedoskonałości produkcji.

 • "Słodki koniec dnia" premierowo na Mastercard Off Camera

  ..."Słodki koniec dnia" Jacka Borcucha z Krystyną Jandą i Kasią Smutniak znalazł się w Konkursie Polskich Filmów Fabularnych Międzynarodowego Festiwalu Kina Niezależnego Mastercard Off Camera. Pokazy festiwalowe będą pierwszymi seansami filmu w Polsce. Jednocześnie potwierdzona jest już dystrybucja zagraniczna w Kanadzie, Argentynie, Chile, Urugwaju, Hiszpanii, krajach bałtyckich i Beneluksu...

 • Kasia Smutniak o filmie "Słodki koniec dnia": Ważna historia w dzisiejszej Europie

  ...- Ona jest niesamowitą osobą. W aktorstwie nieobliczalna. A jednocześnie posiada taką naturalność, absolutnie normalne podejście do wszystkiego - mówi Kasia Smutniak o Krystynie Jandzie, z którą spotkała się na planie filmu Jacka Borcucha "Słodki koniec dnia". - Wydaje mi się, że jest to ważna historia w dzisiejszej Europie - dodaje aktorka. Tytuł trafi na ekrany polskich kin 10 maja.

Zdjęcia na temat: jacek borcuch córka