• Informacje na temat:

  jacek borkowski 2012

Artykuły na temat: jacek borkowski 2012
 • Borkowski szczerze o rozwodzie

  Kiedy się Pan rozwodził, media nie zostawiły na Panu suchej nitki. Jacek Borkowski: - Tak mnie "przeciągnięto" w związku z tym rozwodem, że w pewnym momencie miałem wrażenie, że byłem pierwszym na(...) reklamę, jak Marek Kondrat...  Rozm.: Paweł Grabowski (6/2012)

 • Obsada "Klanu" jest przerażona! To koniec tej telenoweli w TVP?

  ...aktorzy prezentowali serial przed rozpoczęciem nowej serii. Tym razem zupełnie nas pominięto" - powiedział. Jacek Borkowski, który gra w serialu psychologa Piotra Rafalskiego, nie będzie zdziwiony(...)O tym, że TVP chce zdjąć Klan z anteny, mówi się od dawna. W 2012 r. Biuro Reklamy i Handlu Telewizji Publicznej wydało nawet oświadczenie, że trwają przygotowania do wymiany telenoweli na inną...

 • Jak wyrosły dziecięce gwiazdy "Klanu"?

  Paweł Grządziel (Jasiek Rafalski) Będący obecnie w klasie maturalnej Paweł Grządziel ma 11-letnie doświadczenie aktorskie, które zdobył jako syn Beaty (Magda Wójcik) i Piotra (Jacek Borkowski) w sadze rodu Lubiczów. W przyszłym roku zamierza zdawać do Akademii Teatralnej w Warszawie. Już w wakacje z pomocą swojego kolegi z planu Jacka Borkowskiego wybrał teksty Norwida i Tuwima na egzamin...

 • Script Pro 2015: Trwa nabór prac

  Tylko do 12 lutego trwa nabór prac na Konkurs Scenariuszowy Script Pro 2015, organizowany przez Szkołę Wajdy i Festiwal Off Plus Camera.

 • Wybieramy najlepszą polską aktorkę

  Anna Dereszowska, Katarzyna Zielińska, Agnieszka Dygant, Małgorzata Kożuchowska i Magdalena Stużyńska to aktorki nominowane do Telekamer "Tele Tygodnia" 2013. Która z nich tym razem okaże się najlepsza?