• Informacje na temat:

  jacek borkowski piosenki

Artykuły na temat: jacek borkowski piosenki
 • Vesna Leszczyńska debiutuje. Córka Roberta Leszczyńskiego i Alicji Borkowskiej ma 14 lat

  W sobotę (14 lipca) na Letniej Scenie Muzycznej Hulakula w Warszawie wystąpi Vesna Leszczyńska, 14-letnia córka nieżyjącego już dziennikarza muzycznego Roberta Leszczyńskiego i znanej z musicalu "Metro" wokalistki i aktorki Alicji Borkowskiej.

 • Przyjaciele dla Alicji Borkowskiej (teledysk "Magia Świąt")

  Pod szyldem reALICJA zebrała się grupa artystów, znajomych i przyjaciół Alicji Borkowskiej, aktorki i wokalistki z musicalu "Metro", która na początku listopada przeszła udar i potrzebuje rehabilitacji oraz wsparcia finansowego dla siebie i dla swojej 10-letniej córki Vesny.

 • 14-letnia córka Roberta Leszczyńskiego na koncercie dla Fundacji im. Darii Trafankowskiej

  Podczas koncertu na rzecz Fundacji im. Darii Trafankowskiej zaśpiewała Vesna Leszczyńska, 14-letnia córka nieżyjącego już dziennikarza muzycznego Roberta Leszczyńskiego i znanej z musicalu "Metro" wokalistki i aktorki Alicji Borkowskiej.

 • Piotr Machalica: Ja po prostu jestem z innej epoki

  Skromny człowiek, świetny aktor i wykonawca piosenki artystycznej. Piotr Machalica gra w komedii "Wujaszek Wania" (Teatr 6.piętro), jeździ po Polsce z recitalem "Mój ulubiony Młynarski", wystąpił też w serialu "Miasto skarbów".

 • Brylantowy Mikrofon nie dla niego

  W dzisiejszym odcinku "jak Oni śpiewają" gwiazdy programu zaśpiewają piosenki lat 80-tych. Nie zabraknie największych polskich i zagranicznych przebojów. Widzowie zobaczą też popis Daniela Wieleby, który, jak się okazuje, wolałby wygrać milion w Lotto niż show Polsatu.

 • Kto już nie zaśpiewa?

  W pierwszym dniu wiosny gwiazdy programu "jak Oni śpiewają" zaśpiewały najpiękniejsze piosenki o miłości w obecności swoich najbliższych. Czwartym jurorem odcinka był Andrzej "Piasek" Piaseczny, który w finale zaprezentował utwór ze swojej najnowszej płyty.

 • Pożegnanie Kasi Cichopek

  ...) 9) Marcin Kwaśny - "Cancion del mariachi" (Los Lobos) 10) Samuel Palmer - "Copacabana" (Barry Manilow) 11) Jacek Borkowski - "New York, New York" (Frank Sinatra) 12) Maria Niklińska - "La(...) w kuluarowych spekulacjach mają: Maciej Jachowski, Samuel Palmer i Robert Kudelski. Nie można zapomnieć także o Katarzynie Żak, czy Jacku Borkowskim, który z całą pewnością może powtórzyć sukces, jaki osiągnął...

 • Robert Leszczyński nie żyje. "To brzmi jak ponury żart"

  Jak podała telewizja Polsat News, w wieku 48 lat zmarł znany dziennikarz muzyczny Robert Leszczyński. "Żegnaj" - skomentował jego kolega z jury "Idola", Kuba Wojewódzki. "Nie mogę się otrząsnąć" - powiedział Jacek Cygan.

 • Samuel Palmer już nie zaśpiewa

  ...mi się naprawdę podobałaś!" - stwierdziła Ela Zapendowska. Na zagrożonych pozycjach odcinek zakończyli Bożena Dykiel i Jacek Borkowski. Dykiel wykonała "Prawy do lewego", a na scenie towarzyszyli jej(...), choć jak zwykle pochwaliła za niezwykłą energię na scenie. O wiele niżej oceniono Borkowskiego, który ostatecznie dostał za swój występ i wykonanie piosenki Eltona Johna "Sacrifice" średnią 4,8. Aktor...

 • Duet Ibisza z Liszowską!

  Wodeckiego i Zdzisławy Sośnickiej Z Tobą chcę oglądać świat " - zdradza aktor Jacek Borkowski. Kolejny raz Edyta Górniak będzie mogła ocenić wykonanie własnej piosenki. W sobotnim odcinku "Dumkę na dwa serce(...) prowadzący. Joanna Liszowska i Krzysztof Ibisz zmierzą się z piosnkę Bonnie Tyler "Total eclipse of the heart". O głosy widzów walczą zagrożeni: Jacek Borkowski i Bożena Dykiel.

Dyskusje na temat: jacek borkowski piosenki
 • Re: Jacek Borkowski żegna się z "Klanem" i telewizją Jacka Kurskiego? Mamy komentarz aktora!

  Panie Kurski , ja i moją rodzina dziękujemy za Pana Zenka Martyniuka . Jego piosenki są Super , a lewactwo z zazdrości niech kwiczy , a Lisowa zamiast pisać głupie wpisy niech napisze piosenkę i melodię na przebój to pózniej może się porównac z Martyniukiem . Myśle ,że nie ma szans . Wpis też był bełkotny .

 • Re: "Klan": Jacek Borkowski zostanie gospodarzem popularnego show?

  KOLEJNY WIELKI PROGRAM "JAKA TO MELODIA " PADŁ, ZARŻNIĘTY PRZEZ KURSKIEGO. TERAZ OD WRZEŚNIA PROGRAM BĘDZIE SIĘ NAZYWAŁ "NAME THAT TUNE" ,WŁĄCZONE BĘDA PIOSENKI ŻONIERSKIE I PATRIOTYCZNE, NO I ZRZĄDZAĆ i STAĆ NA STRAŻY i PŁACIĆ BĘDZIE JUŻ TYLKO TVPis.

 • Re: Jacek Borkowski nagrał płytę dla żony

  Cieszę się OGROMNIE na wieść o tym ,ze p.Jacek Borkowski wydał płytę z pieknymi dawnymi piosenkami A.Żabczyńskiego.Będę mogła ją kupić i słuchac dowoli!! To bardzo trafny wybór--bo głos pana J.Borkowskiego i wspaniałe wykonanie bedzie cudownie harmonizować z tymi piosenkami.Dość dawno --zachwyciło mnie cudowne wykonanie jakiejs retro piosenki--juz nie pamietam tyt.--i nie mogłam jej

 • Re: Jacek Borkowski nagrał płytę dla żony

  Wspaniały aktor Aleksander Żabczyński ,bardzo lubię przedwojenne filmy z jego udziałem ,dobrze ,że drugi świetny aktor przypomina jego piosenki.

 • Re: Jacek Borkowski nagrał płytę dla żony

  dory miał pomysł.Tak samo jak Robert Janowski nagrał płyte z przedwojennymi i tużpowojennymi przebojami. To były piekne piosenki z tekstem.Napisali te teksty wybitni poeci ,a nie amatorzy- tekściarze.