• Informacje na temat:

  jacek borowski

Artykuły na temat: jacek borowski
 • Paweł Borowski o filmie "Ja teraz kłamię": Prawda jest zupełnie inna

  ..."Staram się tylko przyglądać pewnym zjawiskom. Jednym z nich jest współczesny voyeuryzm, szeroko pojęte podglądactwo, które istnieje zarówno w skali masowej, na poziomie tabloidów, pism plotkarskich, przez telewizyjne show" - mówi o swym nowym filmie Paweł Borowski. Obraz "Ja teraz kłamię" zadebiutuje na ekranach polskich kin w piątek, 28 czerwca.

 • ​Największe gwiazdy ujawnią grzechy w "Ja teraz kłamię"

  ..."Ja teraz kłamię" to najnowszy film Pawła Borowskiego, twórcy głośnego "Zera". W rolach głównych wystąpili Maja Ostaszewska, Agata Buzek, Rafał Maćkowiak, Joanna Kulig, Jacek Poniedziałek i Agata Buzek. Produkcja wejdzie do kin już 28 czerwca 2019 roku.

 • Maja Ostaszewska: Paradoks kłamcy

  ..."Jest aktorką w trudnym momencie swojej kariery i trudnym, jeśli chodzi o życie osobiste. To osoba bardzo wrażliwa, sensualna, trochę pogubiona" - mówi Maja Ostaszewska o swojej bohaterce w "Ja teraz kłamię", nowym filmie Pawła Borowskiego.

 • Gwiazdy na premierze "Ja teraz kłamię"

  ..."Ja teraz kłamię" opowiada o prawdzie, jednocześnie pokazując totalną fikcję. Zależało mi na stworzeniu świata bajki, ale takiej, która będzie wiarygodna dla widzów - powiedział reżyser Paweł Borowski podczas premiery filmu, która odbyła się we wtorek, 25 czerwca, w stołecznym kinie Kinoteka.

 • Paulina Walendziak o filmie "Ja teraz kłamię": O to chyba chodzi w kinie

  ..."To nie jest film, na który publiczność po prostu przyjdzie, usiądzie, będzie anonimowa, zerknie, zaśmieje się, zapłacze. On w pełni angażuje widza, zmusza go do pracy" - tak o nowej produkcji Pawła Borowskiego "Ja teraz kłamię" mówi młoda aktorka Paulina Walendziak, która zagrała tam swoją pierwszą dużą rolę. Obraz zadebiutuje na ekranach polskich kin w piątek, 28 czerwca.

 • Polskie filmy w Rotterdamie

  Filmy "Wszystko, co kocham" Jacka Borucha, "Świnki" Roberta Glińskiego oraz "Zero" Pawła Borowskiego pokazywane będą na prestiżowym 39. Międzynarodowym Festiwaly Filmowym w Rotterdamie.

 • Agata Buzek: Prawda jest nudna

  Kai stara się pokazać ludziom, jak mało atrakcyjna stała się prawda. Wolą usłyszeć kłamstwo i w nie uwierzyć - mówi o swojej bohaterce z filmu "Ja teraz kłamię" Agata Buzek. Nowa produkcja Pawła Borowskiego wchodzi na ekrany polskich kin 28 czerwca.

 • Wiesław Michnikowski: Liryczno-komediowe mistrzostwo

  ...- Wiesław Michnikowski jako aktor osiągnął liryczno-komediowe mistrzostwo - ocenił w rozmowie z PAP piosenkarz, kompozytor i satyryk Andrzej Rosiewicz. Zmarłego aktora wspominali również aktor Jacek Kawalec i poeta Ernest Bryll.

 • Od groma błędnych pikseli na ekranie

  ..."Piksele" , reż. Jacek Lusiński, Polska 2010, dystrybutor: Vivarto, premiera kinowa: 28 maja 2010 roku.

 • "Wszystko, co kocham" nagrodzone

  Borowskiego i "Małą Moskwę" Waldemara Krzystka. Festiwal otworzyła amerykańsko-polska produkcja telewizyjna "Dzieci Ireny Sendlerowej" w reżyserii Johna Kenta Harrisona. Przyznawane na imprezie...