• Informacje na temat:

  jacek bosko

Artykuły na temat: jacek bosko
 • "rodzinka.pl": Boscy wynoszą się z Pokrętnej 13!

  ...- poskarży się Ludwik pomagającemu mu w przygotowaniach do przeprowadzki Markowi (Jacek Braciak). Przyjaciele zaczną wspominać piękne chwile spędzone na Pokrętnej 13. Tymczasem Maria (Agata Kulesza...

 • Cielecka z Boskim Komediantem

  14 grudnia 2009 roku w Krakowie zakończył się 2. Międzynarodowy Festiwal Teatralny Boska Komedia. Wśród nagrodzonych są m.in. Magdalena Cielecka, Krzysztof Warlikowski i Piotr Skiba. Najlepszym spektaklem festiwalu została sztuka "Między nami dobrze jest", napisana przez Dorotę Masłowską i wyreżyserowana przez Grzegorza Jarzynę.

 • "rodzinka.pl": Tomasz Karolak podpadł Jackowi Kurskiemu?

  O tym, że Jacek Kurski nie przepada (delikatnie mówiąc) za Tomaszem Karolakiem, od dawna wiedzieli wszyscy pracujący przy produkcji "rodzinki.pl". Prezes TVP już dwa lata temu chciał zdjąć serial(...) propozycję udziału w "39 i pół tygodnia", czyli kontynuacji wielkiego hitu konkurencyjnej stacji. Podobno Jacek Kurski nie mógł znieść, że Tomasz Karolak gra na dwa fronty, choć przecież dostał...

 • Stary Teatr: Zawieszono próby do "Nie-boskiej komedii"

  W Narodowym Starym Teatrze w Krakowie zawieszone zostały próby nad "Nie-boską komedią" w reżyserii Olivera Frljicia - wynika z oświadczenia zamieszczonego we wtorek wieczorem na stronie internetowej teatru.

 • "rodzinka.pl": Boscy pokłócą się o... pieniądze?

  ...synowi do zrozumienia, że można żyć bez jednego zęba. - Resztę zębów masz zdrowych - stwierdzi. Okaże się, że nie tylko Boskich dotknął finansowy kryzys. Także Marek (Jacek Braciak) przekona się na...

 • Stachursky powraca z "Boskim planem"

  Ukazał się nowy singel i teledysk Jacka Stachursky'ego.

 • "rodzinka.pl": Boscy wracają na antenę we wrześniu

  To już jedenasta odsłona "rodzinki.pl". Do Świąt Bożego Narodzenia telewizyjna Dwójka powinna wyemitować aż siedemnaście odcinków. Jak zaznaczają WirtualneMedia.pl jesienny sezon zakończy się specjalnym świątecznym epizodem. W rolach głównych występują: Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Mateusz Pawłowski, Adam Zdrójkowski, Maciek Musiał, Agata Kulesza i Jacek Braciak.

 • Będzie czwarta seria Boskich!

  W sobotę, 10 listopada, zakończyły się zdjęcia do 3. serii "rodzinki.pl". Nie znaczy to jednak, że gwiazdy popularnego serialu już nigdy nie spotkają się na planie. - Po krótkiej przerwie wracamy do pracy - mówi Tomasz Karolak, czyli Ludwik Boski.

 • "rodzinka.pl": Boscy wracają 4 marca!

  ...mu bardzo potrzebne. Śliczna polonistka po prostu zawróci mu w głowie! Oczu nie będą też mogli od niej oderwać Ludwik i Marek (Jacek Braciak), co bardzo nie spodoba się Natalii. - Z tej nauki to...

 • Nie tylko "(A)pollonia" i Marilyn

  Festiwal Teatralny Boska Komedia przekroczył półmetek. W czasie rozpoczynającego się weekendu zapraszamy na trzy spektakle, na których nie może zabraknąć fanów teatru: "(A)pollonia", "Między nami dobrze jest" i "Persona. Marilyn".

Wideo na temat: jacek bosko
 • Jacek Braciak: boska przyjaźń

  To przyjaźń niezmienna i niezagrożona - mówi Jacek Braciak, który w serialu "rodzinka.pl" gra przyjaciela Ludwika Boskiego (Tomasz Karolak).

Dyskusje na temat: jacek bosko