• Informacje na temat:

  jacek braciak dzieci

Artykuły na temat: jacek braciak dzieci
 • Jacek Braciak: Bać się? Czego?!

  Jacek Braciak gra jedną z głównych ról w nowym serialu TVP - "Ja to mam szczęście".

 • Jacek Braciak o filmie "Sprawiedliwy": Bardzo mnie to poruszyło

  Już w najbliższy piątek, 19 lutego, na ekranach polskich kin zagości produkcja Michała Szczerbica "Sprawiedliwy". Bohaterów filmu grają m.in. Urszula Grabowska, Jan Wieczorkowski i Aleksandra Hamkało. "Bardzo mnie to wszystko poruszyło" - mówi Jacek Braciak, który w filmie gra ważną postać Pajka.

 • Jacek Braciak w nietypowej roli

  Po zdobyciu serc europejskich widzów, przebojowa animacja "Rycerz Blaszka. Pogromca smoków" zmierza na polskie ekrany. W tytułowej roli niezłomnego rycerza, co nie lęka się przygód i korozji, wystąpił Jacek Braciak, który w specjalnym materiale zaprasza do kin użytkowników INTERIA.PL.

 • Jacek Braciak: Dziadek podrzucał mi książki z lenistwa

  Jacek Braciak ("Drogówka", "Pod mocnym aniołem", "Róża") uwielbia piłkę nożną i stare samochody, ale jego największą pasją są książki. Każdą wolną chwilę poświęca na czytanie.

 • Preis i Braciak w nowym serialu

  Padł pierwszy klaps na planie nowego serialu "Ja to mam szczęście", z Kingą Preis i Jackiem Braciakiem w rolach głównych. Efekt pracy ekipy filmowej widzowie zobaczą 7 marca w TVP2.

 • Braciak i Preis w nowym serialu TVP

  Twórcy popularnego serialu Dwójki "rodzinka.pl" poszukują dziewczynek między 5 a 15 rokiem życia do nowego serialu "Ja to mam szczęście". W głównych rolach zagrają Kinga Preis i Jacek Braciak.

 • Preis i Braciak mają szczęście

  Twórcy "rodzinki.pl" od marca zapraszają na nowy projekt - "Ja to mam szczęście". W rolach głównych zobaczymy w serialu Jacka Braciaka i Kingę Preis.

 • "Baw mnie": Braciak jako kaznodzieja i pijak

  Wielki aktor potrafi wszystko - z takiego założenia wyszła Kasia Kwiatkowska i w swoim autorskim talk-show "Baw mnie. Kasia Kwiatkowska Show" postanowiła przetestować swojego gościa - Jacka Braciaka.

 • "Córka trenera": Trudna relacja rodzic-dziecko

  Film opowiada historię samotnego ojca, trenera tenisa ziemnego Macieja Korneta (w tej roli Jacek Braciak) i jego nastoletniej córki, a zarazem sportowej podopiecznej Wiktorii (Karolina Bruchnicka(...) perspektyw rodzica i dziecka to - jeżeli ma w sobie gen marzyciela - sądzę, że też wyjdzie z kina zadowolony" - powiedział. Wcielający się w rolę tytułowego trenera Jacek Braciak przyznał, że do...

 • "Sprawiedliwi": Ryzykowali życiem, by ratować żydowskie dziecko

  Film jest debiutem reżyserskim Michała Szczerbica znanego m.in. jako autor scenariusza "Róży" Wojciecha Smarzowskiego. W obsadzie "Sprawiedliwego" są m.in. Jacek Braciak, Jan Wieczorkowski, Urszula(...) rodziców. Ją samą uratowały od śmierci polskie rodziny. Osoby, które ryzykując własnym życiem zajmowały się wtedy dziewczynką, to m.in. Pajtek (Braciak), Dziunia (Dąbrowska) oraz małżeństwo Jan...

Zdjęcia na temat: jacek braciak dzieci
Dyskusje na temat: jacek braciak dzieci