• Informacje na temat:

  jacek bromski jego żony

Artykuły na temat: jacek bromski jego żony
 • "Matki, żony i kochanki" 15 lat później

  Cztery kobiety, cztery aktorki, cztery różne aktorskie temperamenty. Co dziś dzieje się z gwiazdami popularnego serialu "Matki, żony i kochanki"?

 • Maja Ostaszewska i jej filmowe przemiany

  Na ekranach polskich kin możemy oglądać najnowszą produkcję Małgorzaty Szumowskiej "Body/Ciało". W nagrodzonym na tegorocznym Berlinale obrazie jedną z głównych ról gra Maja Ostaszewska, która wyznała, że po czterdziestce nabiera rozpędu. Przypomnijmy jej najlepsze filmowe kreacje.

 • Andrzej Wajda miał kilka żon. Kobiety za nim przepadały

  Andrzej Wajda († 90 l.) nie żyje. Zmarł wieczorem w niedzielę, 9 października. W mediach wspominają go jego współpracownicy i przyjaciele. Jacek Bromski opowiedział, jak wyglądały ostatnie tygodnie i dni życia reżysera. Nic nie zapowiadało, że wkrótce może go nie być wśród żywych. Opłakuje go rodzina, w tym córka Karolina (49 l.) wraz z mamą Beatą Tyszkiewicz (78 l.) i jego ostatnia żona...

 • Jacek Bromski o Oscarach

  "Dobrze, że nagrody dostają mądre filmy" - powiedział w poniedziałek, 6 marca, prezes Związku Filmowców Polskich, reżyser Jacek Bromski, komentując Oscara za najlepszy film dla "Miasta gniewu" .

 • Jerzy Gruza: Za tym najbardziej tęskni

  Przez wiele lat zapracował sobie na łatkę żartownisia, choć dziś jego refleksje na temat życia i otaczającej go rzeczywistości są przerażająco smutne...

 • "To ja, złodziej": Grand Prix w Mar Del Plata

  Film Jacka Bromskiego "To ja, złodziej" wygrał XVI Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Mar del Plata w Argentynie, zdobywając Grand Prix - Złote Ombu za najlepszy film, a ponadto Srebrne Ombu za scenariusz (Jacek Bromski na podstawie noweli Piotra Wereśniaka) i nagrodę Jury Katolickiego. Festiwal zakończył się w sobotę, 17 marca.

 • Sensacyjne wieści! Marek Kondrat i Antonina Turnau będą mieli dziecko!

  Romana Polańskiego z Emmanuelle Seigner rodziły się, gdy reżyser miał 60 i 65 lat. W wieku 65 lat po raz drugi ojcem został też Jacek Bromski, były mąż Anny Romantowskiej i twórca m.in. komedii(...)Aktora i jego piękną żonę coraz trudniej spotkać w Polsce. Jest jeden ważny powód, dla którego trzymają się z daleka od wścibskich fotoreporterów... "Antonina jest w ciąży" - informuje "Dobry Tydzień...

 • Polski film triumfuje na Sundance

  22 stycznia w Park City odbyło się wręczenie nagród w konkursie krótkometrażowym Festiwalu Filmowego Sundance. Jedna z nich trafiła w ręce Grzegorza Zaricznego, reżysera dokumentalnego "Gwizdka".

 • Janusz Gajos kończy 80 lat

  ...podczas zdjęć do serialu "Czterej pancerni i pies". Byli małżeństwem zaledwie trzy lata. Także jego uczucie do drugiej żony, nieżyjącej już aktorki Ewy Miodyńskiej, szybko się wypaliło. Trzecia - Barbara(...) października na ekrany kin w całej Polsce wejdzie kolejna produkcja z jego udziałem - film "Solid Gold" Jacka Bromskiego.

 • Nagrody Stowarzyszenia Filmowców Polskich

  Tadeusz Konwicki, Janusz Łęski, Wojciech Krysztofiak, Zdzisław Kudła, Jerzy Blaszyński i Stanisław Manturzewski otrzymali w poniedziałek, 19 grudnia, w Warszawie nagrody Stowarzyszenia Filmowców Polskich (SFP) za całokształt osiągnięć artystycznych.