• Informacje na temat:

  jacek graniecki

Artykuły na temat: jacek graniecki
 • 40-letni raper Tede jest w świetnej formie! Jak on to robi?

  Jacek Graniecki, znany bardziej jako Tede (40 l.), to legenda polskiej kultury hiphopowej. Muzyk przeszedł ostatnio ogromną metamorfozę i udowodnił, że w każdym wieku można się wziąć za siebie.

 • Tede "Lecę jak Magik": Nowy numer rapera wzbudza sporo kontrowersji

  Jacek Graniecki, czyli Tede, czasami lubi wywołać trochę szumu wokół własnej osoby. Tym razem udało mu się to za sprawą odrzutu z płyty "Elliminati" pt. "Lecę jak Magik". Utwór niemal natychmiast stał się tematem numer jeden w środowisku hiphopowym.

 • "Zawsze warto": Ich związek nazywano... mezaliansem stulecia!

  ...​O związku Weroniki Rosati, czyli Marty Kuleszy z "Zawsze warto", i rapera Jacka Granieckiego, znanego jako Tede, mówiono, że jest mezaliansem stulecia i z pewnością nie wyjdzie ślicznej aktorce na dobre. I rzeczywiście nie wyszedł! Po rozstaniu raper poniżył byłą ukochaną, twierdząc w wywiadzie, że... podziękował jej za współpracę, bo nie była wzorem cnót!

 • Boi się żony, matki i... dzieci

  Już od września będziemy mogli oglądać nowy serial "Wszyscy kochają Romana". Jest to rodzima wersja popularnej amerykańskiej produkcji "Everybody Loves Raymond". W tytułowej roli wystąpi Bartek Kasprzykowski, znany z "Miłości nad rozlewiskiem", "Magdy M." i "Rancza".

 • Tede oberwał na koncercie w Kołobrzegu

  Jacek Graniecki, występujący pod pseudonimem Tede , na koncercie w Kołobrzegu został zaatakowany przez jednego z mieszkańców nadmorskiego kurortu. Była to odpowiedź na słowa piosenki, będącej pochwałą Mielna.

 • Nowy polski serial z gwiazdami

  W poniedziałek, 9 maja, rozpoczęły się w Warszawie zdjęcia do nowego serialu komediowego "Wszyscy kochają Romana". Na ekranie zobaczymy m.in. Bartka Kasprzykowskiego ("Ranczo"), Anetę Todorczuk-Perchuć ("Samo życie") oraz Annę Seniuk ("Czterdziestolatek").

 • Tede został policjantem!

  Jacek Graniecki w środowisku hiphopowym znany jest jako Tede. Jesienią widzowie TVN zobaczą go w roli policjanta Roberta w sitcomie "Wszyscy kochają Romana" w reżyserii Jurka Bogajewicza. W jaki sposób został aktorem?

 • Tede oddaje swoje BMW

  Warszawski raper postanowił sprezentować swój ulubiony samochód Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy.

 • ...odwiedza ich również brat Romana, Robert (Jacek "Tede" Graniecki), rozwiedziony policjant, który postanowił wrócić do rodziców... Polska wersja popularnego amerykańskiego serialu "Wszyscy kochają...

 • Koniec Wielkiego Joł?

  Czyżby wkrótce zakończyć działalność miała jedna z najsłynniejszych polskich wytwórni hiphopowych Wielkie Joł? Swoje odejście z labelu zapowiedział Tede, jeden z filarów Wielkiego Joł.

Zdjęcia na temat: jacek graniecki
Wideo na temat: jacek graniecki
 • Tede jako "epicki baran"

  Jacek Tede Graniecki debiutuje na małym ekranie rolą w sitcomie "Wszyscy kochają Romana". Dla swojego bohatera nie ma litości...

Dyskusje na temat: jacek graniecki