• Informacje na temat:

  jacek i agata mróz

Artykuły na temat: jacek i agata mróz
 • Mąż Agaty Mróz o filmie "Nad życie"

  Na ekranach kin można oglądać film o życiu Agaty Mróz. Decyzja, czy zgodzić się na jego realizację, nie była dla męża Agaty - Jacka Olszewskiego łatwa do podjęcia. "Miałem mieszane uczucia ze względu na to, że była to dla mnie jeszcze bardzo bliska historia. To było pół roku po pogrzebie Agaty, więc miałem moralne wahania" - mówił na planie filmu.

 • Olga Bołądź: Jak spisała się w roli Agaty Mróz?

  TVN przygotowuje na wiosnę kolejne trzy filmy z cyklu "Prawdziwe historie". Jeden z obrazów to historia zmarłej na białaczkę siatkarki, Agaty Mróz. W tę postać wcieliła się Olga Bołądź, która przyznała, że było to dla niej duże przeżycie.

 • Żebrowski i Bołądź: Trudny związek

  Film "Nad życie" opowiada prawdziwą historię. Historię bez happy endu. Agata Mróz, utalentowana siatkarka chora na białaczkę decyduje się odłożyć przeszczep, żeby urodzić dziecko. Dwa tygodnie po przeszczepie umiera na sepsę. Zostawia nowo narodzoną córkę i męża. W filmie role Agaty i jej męża Jacka zagrali Olga Bołądź i Michał Żebrowski.

 • Żebrowski i Bołądź: Nad życie

  Mocna, wzruszająca, prawdziwa. Historia walki "Polskiego Złotka" Agaty Mróz przywraca wiarę w miłość i... w życie, nawet gdy kończy się śmiercią. Ten film wszystkich nas zaczaruje!

 • Bołądź i Żebrowski: Walka o życie

  ..."Choroba i walka z nią uczą, że należy żyć chwilą, doceniać życie" - powiedziała aktorka Olga Bołądź, grająca Agatę Mróz w filmie "Nad życie". W rolę męża siatkarki wcielił się Michał Żebrowski: "Rola ta wymagała olbrzymiego taktu" - mówi.

 • Żebrowski: Szczególna sytuacja

  .... - Z panem Jackiem miałem przyjemność rozmawiać na planie, co więcej, razem z córką i ze swoim ojcem pan Jacek jest obecny w scenie, w której - filmowi - Agata i Jacek biorą ślub. Szczególna scena(...)"Nad życie" opowiada historię Agaty Mróz. Praca z materiałem, który oparty jest na realnych, tragicznych wydarzeniach różni się od filmu typowo fabularnego? Michał Żebrowski : - Ode mnie rola Jacka...

 • Wszystko mnie bolało

  ..."Rola Agaty to ogromna odpowiedzialność"- mówi Olga Bołądź, odtwórczyni roli Agaty Mróz w filmie "Nad życie". Film trafi na ekrany kin 11 maja.

 • Ludzie kultury skierowali list otwarty do prezydenta Andrzeja Dudy

  Bajon, Gosia Baczyńska, Marcin Baczyński, Aleksandra Bańkowska,  Joanna Bator,  Edwin Bendyk,  Witold Bereś,  Katarzyna Bielas, Marek Bieńczyk, Michał Bilewicz,  Bartłomiej Bobrowski, Jacek Bocheński(...). Jacek Chrobaczyński,  Sylwia Chutnik,  Andrzej Chyra, Magdalena Cielecka,  Maciej Cisło,  Mariusz Czubaj, Helena Datner, Jacek Dehnel,  Paweł Demirski, Artur Domosławski,  Sonia Draga, Łukasz Drobnik...

 • Fryderyki 2020: Znamy nominacje

  ...)" Męskie Granie Orkiestra 2019 - "Zazdrość (live)" Natalia Przybysz - "Krakowski spleen" Sanah - "projekt nieznajomy nie kłamie" Album roku - blues: Agata Karczewska - "I'm Not Good at Having Fun...

 • "Pada śnieg" i inne zimowe piosenki

  ..., ale jak! Całą noc" - wyznał po latach Antkowiak w programie "Kuba Wojewódzki Show". Autorami piosenki "Pada śnieg" są Jacek Cygan (tekst) i Rafał Paczkowski (muzyka), który był też głównym(...) Słowińska, Dorota Jarema, Małgorzata Markiewicz, Jacek Janiszewski, Janusz Radek, Przemek Branny, Igor Michalski oraz szesnastoosobowy chór Fermata. To ekipa dobrze znana z współpracy przy...