• Informacje na temat:

  jacek kaczyński

Artykuły na temat: jacek kaczyński
 • Kto zastąpi Jacka Kurskiego w TVP? Są dwa nazwiska

  Andrzej Duda tak długo, prawie do ostatniej chwili, zwlekał z podpisem ustawy o niemal dwumiliardowej rekompensacie dla mediów publicznych, bo chciał mieć pewność, że Jacek Kurski przestanie być prezesem(...) mówi anonimowo jeden z polityków PiS w rozmowie z "Gazetą Wyborczą", "jeśli awantura o kasę dla TVP coś pokazała, to ogromny brak zaufania między Dudą a Kaczyńskim. Kaczyński nigdy go nie szanował, ale...

 • Zmiany w "Teleexpressie". Jacek Kurski odwołany? Jest komentarz!

  Piotr Kudzia nie jest już szefem "Teleexpressu". W czwartek, 25 października, dziennikarz rozstał się z TVP. Jacek Kurski postawił zdementować plotki o odwołaniu go z funkcji prezesa Telewizji Polskiej.

 • Jacek Kurski zwolnił kuzyna Jarosława Kaczyńskiego

  Jacek Kurski postanowił zrobić porządki w TVP. Z Telewizją Polską ma rozstać się doradca zarządu Telewizji Polskiej Jan Maria Tomaszewski, prywatnie kuzyn Jarosława Kaczyńskiego.

 • Jacek Kurski o serialu "Ucho Prezesa" i powrocie Pietrzaka do TVP

  Jacek Kurski potwierdził, że dyrektor TVP2 Marcin Wolski zaproponował twórcom "Ucha Prezesa" emisję serialu w tej stacji. Zapowiedział też, że w niedzielę, 26 lutego, TVP2 pokaże program kabaretowy Jana Pietrzaka.

 • Jacek Kurski wróci na fotel prezesa TVP?

  Pełniący obowiązki prezesa TVP Maciej Łopiński powiedział w rozmowie z „Super Expressem”, że nie wystartuje w wyborach nowego prezesa telewizji. Czy na fotel szefa TVP wróci Jacek Kurski?

 • Filmowcy domagają się od Kaczyńskiego wycofania się ze słów o Agnieszce Holland

  Wycofania się z "niesprawiedliwych i niemających odbicia w rzeczywistości słów o Agnieszce Holland, jako rzekomej niszczycielce polskiej wolności" - domaga się od prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, Gildia Reżyserów Polskich.

 • Jak Kaczyński pokonał "M jak..."

  ...8 mln widzów oglądało w poniedziałkowy wieczór orędzie prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Jak się dowiedział "Dziennik", "Wiadomości" wydłużono do ponad 29 minut, aby dopasować ramówki TVP 1 i 2 i zmieścić emisje orędzia przed seriale m "M jak miłość". Dzięki temu zabiegowi orędzie miało tak wysoką oglądalność.

 • TVP ujawniła zarobki Jacka Kurskiego

  We wtorek, 6 czerwca, na facebookowym profilu Platformy Obywatelskiej pojawiła się ikonografika, prezentująca zarobki byłych posłów PiS. Wynika z niej, że Jacek Kurski zarabia jako prezes TVP 52 tys(...). W środę, 7 czerwca TVP poinformowało, że Jacek Kurski, który jest autorem scenariusza i reżyserem "Nocnej zmiany", wszelkie tantiemy należne z tytułu emisji filmu przekaże na cele charytatywne...

 • Jacek Kurski: Hołd w TVP został oddany

  Hołd został oddany, a TVP "dochowała wszelkiemu standardowi" właściwego przeżywania tych dramatycznych chwil - powiedział w niedzielę, 20 stycznia, prezes TVP Jacek Kurski, odnosząc się do okresu żałoby po zabójstwie prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza.

 • 52 lata temu bracia Kaczyńscy ukradli księżyc

  ...w niej na świat bliźniacy - Jacek i Placek. Już po paru latach okoliczni mieszkańcy nie mają złudzeń: z tych dwu nic dobrego nie wyrośnie. Niesforni braciszkowie wciąż płatają spokojnym obywatelom(...) miejsce, w którym księżyc będzie na tyle nisko, by go złapać. Jacek i Placek niewiele myśląc wyruszają w drogę. Zabierają przy okazji swej ubogiej matce ostatni bochenek chleba. Muszą przecież co...

Zdjęcia na temat: jacek kaczyński
Dyskusje na temat: jacek kaczyński