• Informacje na temat:

  jacek klan

Artykuły na temat: jacek klan
 • 21. sezon serialu "Klan"

  Właśnie ruszyła emisja 21. sezonu serialu "Klan". Co wydarzy się w kolejnych odcinkach sagi rodu Lubiczów? Paweł będzie musiał porzucić zawód chirurga, Jacek zostanie samotnym ojcem, a Monika pożałuje, że poślubiła Feliksa.

 • Jacek Kurski: Dbać o interesy podatników

  Prezes TVP Jacek Kurski opowiada o najmocniejszych stronach wiosennej ramówki Telewizji Polskiej, a także o tym, czy z anten Jedynki i Dwójki znikną "Klan" i "M jak miłość", a pojawi się w nich "Ucho Prezesa".

 • "Klan": 20 lat z Lubiczami

  Regularną emisję serialu Jedynka rozpoczęła 22 września 1997 roku. To pierwsza nasza telenowela, którą telewidzowie wybrali w specjalnym konkursie. "Klan" pokonał "Zaklętą" i "Złotopolskich". Dziś to(...) rzeczywistym i pokazuje realia codziennego życia wielu polskich rodzin. Twórcy dbają, by poruszano w nim zagadnienia istotne społecznie. Dlatego znalazły się w "Klanie" m.in. wątki dotyczące choroby Alzheimera...

 • Jubileusz "Klanu": Emisja 3000. odcinka

  ...20 października (czwartek) o godz. 18 TVP1 wyemituje jubileuszowy, 3000. odcinek serialu "Klan".

 • "Klan": Spisek kochanek

  Małżeństwo Jacka Boreckiego (Tomasz Bednarek), bohatera serialu "Klan" , przetrwało niejeden kryzys. Wkrótce intryga Donaty (Joanna Kupińska) wystawi je na kolejną trudną próbę.

 • Miłosne perypetie w "Klanie"

  Małżeństwo Beaty (Dorota Naruszewicz) i Jacka (Tomasz Bednarek) w serial u "Klan" pełne było wzlotów i upadków. Po namiętnym romansie Beaty z Piotrem Rafalskim (Jacek Borkowski) i zdrad Jacka, z których najpoważniejsza była ostatnia z Donatą (Joanna Kupińska), Beata stwierdziła, że lepiej być samą niż z człowiekiem, którego się nie kocha.

 • ..."Jesteśmy jak rodzina" - mówią aktorzy popularnego od lat serial u "Klan". I trudno się dziwić takiemu stwierdzeniu, skoro minęło już prawie osiem lat, od kiedy padł pierwszy klaps na planie tej telenoweli. A pod koniec października w warszawskiej hali L2 na terenie TVP kręcono tysięczny odcinek "Klanu".

 • "Klan": Czas goi rany?

  ...(Barbara Bursztynowicz) zainteresuje się prokurator, a jej córka Beata (Magda Wójcik) i Jacek (Tomasz Bednarek) staną przed obliczem sądu. Komu sędzia przyzna prawo do opieki nad córką Małgosią (Suzanna...

 • Co na wiosnę w TVP1? Jacek Kurski: "Odbudowa misji"

  Nowy serial "Bodo" zapowiadany jest jako hit tej wiosny w ofercie programowej TVP1. Na antenę wracają programy "Pegaz" czy "Teleranek". "Ideą, jaka nam przyświeca, jest powrót i odbudowa telewizji publicznej i jej misji" - zapowiada prezes TVP Jacek Kurski.

 • "Gramy dla Marka": Lider grupy Klan potrzebuje pomocy

  ...22 listopada w Stodole w Warszawie odbędzie się charytatywny koncert "Gramy dla Marka". Gwiazdy polskiej sceny muzycznej wystąpią dla potrzebującego pomocy Marka Ałaszewskiego, lidera grupy Klan.

Zdjęcia na temat: jacek klan
Wideo na temat: jacek klan
 • Jacek Kurski o wiosennej ramówce TVP

  prezentacji ramówki TVP na wiosnę 2017 Kurski. Co jakiś czas pojawiają się informację o zdjęciu z anteny kultowych seriali TVP: "Klanu" i "M jak miłość". Jaka jest prawda? - Jeżeli widzowie słyszą, że

 • Jacek Borkowski: Na rozwodzie straciłem 400 tysięcy złotych!

  Jacek Borkowski gościł niedawno w kawalerce Jakóbiaka, gdzie opowiedział m.in. o długach, w które wpędził go rozwód z byłą już żoną. Gwiazdor "Klanu" przyznał, że stracił na tym ok. 400 tys. złotych. Aktor stwierdził jednak, że to nie tak dużo, bo mogło być zdecydowanie więcej... W dalszej części rozmowy przekonywał też, że polscy aktorzy nie zarabiają fortun! (20m2 Łukasza/x-news).

Dyskusje na temat: jacek klan