• Informacje na temat:

  jacek koman

Artykuły na temat: jacek koman
 • Jacek Koman jako "Prokurator"

  Od kilku lat Jacek Koman dzieli życie między Australię i Polskę. Tam jest jego rodzina, a tutaj - praca. I zdaje się, że będzie u nas gościł jeszcze częściej, bo właśnie ruszyły zdjęcia do serialu "Prokurator" z nim w roli głównej.

 • Jacek Koman o pracy w "Lekarzach"

  Od dwóch lat pracuje na planie "Lekarzy". Jacek Koman, grający także w hollywoodzkich produkcjach polski aktor, zdradza sekrety czwartej odsłony serialu.

 • Jacek Koman w filmie "Discopolo"

  Jacek Koman to kolejna gwiazda, która znalazła się w obsadzie filmu "Discopolo" w reżyserii Maćka Bochniaka. Aktora zobaczymy w roli Katiuszy - potentata zza wschodniej granicy z ciemną przeszłością i nieograniczonymi wpływami.

 • Jacek Koman w australijskim thrillerze

  Jacek Koman, który do tej pory wystąpił m.in. w takich międzynarodowych hitach, jak: "Moulin Rouge!", "Ludzkie dzieci" czy "Australia", ponownie pojawił się w zagranicznej produkcji. Najnowszy film z udziałem aktora, australijski thriller "Son of a Gun", będzie miał swoją światową premierę jeszcze w tym roku.

 • Jacek Koman: Polak w Australii

  Niezwykły głos i hipnotyzujące spojrzenie. A do tego talent, charyzma i temperament. Naprawdę trudno mu się oprzeć. Jacek Koman (57 l.), bo o nim mowa, uwielbiany jest nie tylko w Polsce, ale również(...) pomiędzy Australią a Warszawą. Zmiany strefy czasowej nadal są dla pana uciążliwością fizyczną, czy może da się do tego przyzwyczaić? Jacek Koman: - Tak po prostu wygląda moje życie. Dzielę czas prawie...

 • Jacek Koman: Polski serial zamiast filmu z DiCaprio

  Zanim na dobre zadomowił się w polskich produkcjach grał m.in. z Nicole Kidman i Ewanem McGregorem. Jacek Koman opowiada o życiu między Melbourne a Warszawą.

 • Jacek Koman w serialu "Top of the Lake"

  ...6 listopada ale kino+ zaprasza na polską premierę "Top of the Lake". Serial zdobył aż 8 nominacji w tegorocznej edycji nagród Emmy i porównywany jest do "Miasteczka Twin Peaks". W jednej z ról zobaczymy polskiego aktora jacka Komana.

 • "Wiarołom": Debiut Piotra Złotorowicza

  W działającym przy Stowarzyszeniu Filmowców Polskich Studiu Munka powstaje film fabularny - "Wiarołom" Piotra Złotorowicza. W pięknej opowieści o miłości, tajemnicy i przemijaniu zagrali wybitni polscy aktorzy: Małgorzata Hajewska-Krzysztofik, Jacek Koman i Mirosław Zbrojewicz.

 • Polak u boku Nicolasa Cage'a

  Polski aktor Jacek Koman, którego znamy m.in. z "Kochaj i tańcz" zagrał w filmie "Ghost Rider 2". Koman wciela się tam w przeciwnika Nicolasa Cage'a....

 • "Ikar. Legenda Mietka Kosza": Jest zapowiedź

  ..."Ikar. Legenda Mietka Kosza" to filmowa biografia geniusza fortepianu, niesamowitego jazzmana, który zmarł tragicznie w wieku 29 lat. W roli głównej zobaczymy Dawida Ogrodnika. Na ekranie partnerują mu Justyna Wasilewska, Piotr Adamczyk, Jacek Koman i Jowita Budnik. Film wyreżyserował Maciej Pieprzyca, autor głośnego "Chce się żyć" i laureat Srebrnych Lwów za "Jestem Mordercą". Właśnie ukazała...

Zdjęcia na temat: jacek koman
Wideo na temat: jacek koman
Dyskusje na temat: jacek koman