• Informacje na temat:

  jacek moskwa

Artykuły na temat: jacek moskwa
 • "M jak miłość": Robert Moskwa nie ma czasu na nudę na planie!

  ... długi czas się dziwiłem dlaczego? Ale otóż był kiedyś korespondent PAP Jacek Moskwa. Hasło "Moskwa" tak się ludziom skleiło z Jackiem, że do mnie bardzo często mówią Jacek - mówi Robert Moskwa.(...)Producenci "M jak Miłość" uchylają rąbka tajemnicy i już wiadomo, że w kolejnym sezonie serialu Małgorzata Pieczyńska i Robert Moskwa będą mieli dużo więcej pracy. Ich wątek zostanie znacznie...

 • Polskie kino w 2015: Nowe filmy z Więckiewiczem, Chyrą i Kotem

  "Ziarno prawdy" z Robertem Więckiewiczem, "Carte blanche" z Andrzejem Chyrą, "Życie jest piękne" z Tomaszem Kotem - m.in. te filmy trafią do kin w 2015 r. Prace nad "Wołyniem" będzie kontynuował Wojciech Smarzowski, a Dorota Kędzierzawska zacznie zdjęcia do "Żużla".

 • "M jak miłość": Marysia na celowniku... kobieciarza?!

  Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska) doniesie Arturowi (Robert Moskwa), że na jego żonę ostrzy sobie kły rozpasany seksualnie wariat. Zofia stwierdzi, że Marysia (Małgorzata Pieńkowska) jest na celowniku Wernera (Jacek Kopczyński) i może zostać jego kolejną... ofiarą!

 • Sebastian Riedel & Cree i Raz Dwa Trzy uzupełniają skład Seven Festival

  Kolejnymi zespołami, które wystąpią podczas Seven Festival 2015, będą Sebastian Riedel & Cree oraz grupa Raz Dwa Trzy.

 • "M jak miłość": Zdemaskowany!

  Artur (Robert Moskwa) i Maria (Małgorzata Pieńkowska) poważnie się zaniepokoją, gdy usłyszą, że stażysta Maciej (Aleksander Kaleta) popełnił kilka błędów, które zostały wyłapane przez aptekarzy.

 • Krzysztof Zanussi: "Obce ciało" to film o poszukiwaniu

  - Chciałem zrobić film o współczesności, który byłby uczciwy i szczery - mówi Krzysztof Zanussi. W swoim najnowszym dziele "Obce ciało" reżyser poruszył problem wiary w nowoczesnym świecie, kryzysu wartości, zmieniającej się roli społecznej kobiety i bezwzględności wielkich korporacji.

 • M jak miłość

  Piotr wyjeżdża z Weroniką służbowo do Opola, co niepokoi Kingę, która jest o męża zazdrosna. Zduńska domyśla się także w końcu, że Jacek prowadzi obok...

 • Agnieszka Grochowska o "Obcym ciele": Świetnie się bawiłam

  W najnowszym filmie Krzysztofa Zanussiego "Obce ciało" Agnieszka Grochowska wcieliła się w postać cynicznej i bezwzględnej szefowej korporacji. Aktorka przyznaje, że Kris to jedna z najbardziej antypatycznych postaci w polskiej kinematografii.

 • "M jak miłość": Nieczysta zagrywka Teresy!

  Teresa (Dominika Łakomska) nie cofnie się przed podłym kłamstwem, by Artur (Robert Moskwa) wrócił do niej! Zapowiadają się naprawdę gorące odcinki. Będzie pełno zawirowań i nieczystych zagrań!

 • 2014: Rok pożegnań

  Anna Przybylska, Małgorzata Braunek, Stanisław Mikulski, Robin Williams, Philip Seymour Hoffman... 2014 okazał się rokiem pożegnań. W ciągu minionych 12 miesięcy odeszło wiele gwiazd kina. Kogo będzie nam brakować najbardziej?

Zdjęcia na temat: jacek moskwa
Wideo na temat: jacek moskwa
 • "M jak miłość": Przesądy i ich wpływ na życie bohaterów

  Marcin i Rafał Mroczkowie, czyli Piotr i Paweł Zduńscy, Jacek Kopczyński, czyli Adam Werner, Robert Moskwa, czyli Artur Rogowski oraz Małgorzata Różniatowska, czyli Kisielowa, opowiadają widzom o przesądach i ich wpływie na życie i karierę aktorską. Panowie zdradzają też, co w najbliższym czasie przytrafi się ich bohaterom. A będzie się działo! Zatrucie Lenki dopalaczami, ślub Anny i Wernera czy