• Informacje na temat:

  jacek o zatrzymany

Artykuły na temat: jacek o zatrzymany
 • Henryk Jacek Schoen, dyrektor Teatru Bagatela w Krakowie, zatrzymany. Policjanci weszli do jego mieszkania!

  Dyrektor krakowskiego Teatru Bagatela Henryk Jacek Schoen został zatrzymany - dowiedzieli się reporterzy śledczy RMF FM. Do mieszkania mężczyzny we wtorek rano weszli policjanci. Zrobili to na polecenie prowadzącej śledztwo krakowskiej prokuratury. Sprawa ma związek z oskarżeniami grupy kilkunastu kobiet, które twierdzą, że były przez dyrektora molestowane i mobbingowane.

 • Eurowizja Junior 2019 w Polsce? Jacek Kurski: Jesteśmy gotowi

  Po wygranej Roksany Węgiel w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2018 Jacek Kurski zadeklarował, że TVP chce organizować galę w przyszłym roku.

 • Polański zatrzymany

  Reżyser Roman Polański został w sobotę wieczorem, 26 września 2009 roku, zatrzymany na lotnisku w Zurychu i umieszczony w tymczasowym areszcie ekstradycyjnym na podstawie amerykańskiego nakazu aresztowania - podało szwajcarskie federalne ministerstwo sprawiedliwości i policji.

 • Nowy film Jacka Borcucha z Krystyną Jandą w roli głównej

  Jacek Borcuch ("Wszystko co kocham", "Tulipany", "Nieulotne") przygotowuje się do realizacji nowego filmu "Volterra", w którym główną rolę zagra Krystyna Janda.

 • Mayday: 20 zatrzymanych

  ...20 osób zatrzymanych pod zarzutem posiadania narkotyków - to efekt akcji "Czysty koncert", przeprowadzonej przez policjantów i celników podczas festiwalu muzyki techno Mayday w katowickim Spodku.

 • W Nowym Jorku miałbym się gdzie zatrzymać

  Talenty obydwu aktorów rozbłysły w filmie Jacka Borcucha "Wszystko co kocham". O ile jednak Mateusz Kościukiewicz ma już za sobą kolejny ekranowy występ w filmie "Matka Teresa od kotów", o tyle dla Jakuba Gierszała pierwszoplanowym debiutem jest dopiero występ w "Sali samobójców" Jana Komasy. Z młodym aktorem o Hamlecie, farbowaniu włosów i miejscówce w Nowym Jorku w krakowskim kine ARS rozmawiał Tomasz Bielenia.

 • "Mistrza nie zatrzymasz": Sportowcy śpiewem pomagają dzieciom (teledysk)

  ..., Albert Sosnowski, Jacek Wszoła, Piotr Małachowski, Andrzej Supron, Piotr Reiss i Marcin Urbaś. Celem akcji jest pomoc dzieciom szczególnie utalentowanym sportowo, które z różnych względów, niestety od...

 • ​Dyrektor Bagateli usłyszał prokuratorskie zarzuty

  Prokuratorskie zarzuty dotyczące nakłaniania do poddania się czynności seksualnej oraz łamania praw pracowniczych usłyszał we wtorek, 7 stycznia, dyrektor Teatru Bagatela w Krakowie Henryk Jacek S. Dyrektora oskarżyła o to grupa kobiet m.in. aktorek teatru.

 • Cream: Stop reaktywacji

  Kolejna próba reaktywacji popularnej w latach 60. brytyjskiej formacji Cream została zatrzymana przez basistę Jacka Bruce'a.

 • Magdalena Ogórek prowadzącą "Studio Polska"

  Magdalena Ogórek i Jacek Łęski zostaną nowymi prowadzącymi program "Studio Polska" na antenie TVP Info.

Zdjęcia na temat: jacek o zatrzymany
Wideo na temat: jacek o zatrzymany
 • "Niania w wielkim mieście": Czy Dana poradzi sobie ze zbuntowanym trzynastolatkiem?

  , by mógł się u niej zatrzymać. Jacek stara się dobrze opiekować Moniką (Kamilla Baar - Kochańska). Sytuacja, w jakiej znalazł się Jacek, jest dla niego coraz bardziej niekomfortowa. Tęskni za Daną

 • Zwiastun 1353. odcinka "Barw szczęścia"

  Stefan prosi Rybińskich, by zwolnili Kasię z przysięgi danej Ksaweremu. Uważa, że jego córkę i Łukasza dzieli ich zmarły syn oraz obietnica, jaką złożyła mu Górka. Alina jest oburzona takimi insynuacjami. W tajemnicy przed wszystkimi spotyka się z Sadowskim. Adamski wręcza Jackowi pieniądze jako zaliczkę na poczet kolejnego wspólnego „biznesu”. Tymczasem jeden z klientów ECS chce zrezygnować z umowy, gdyż po raz kolejny wyciekły dane jego firmy. Ninie udaje się go zatrzymać, udzielając...

Dyskusje na temat: jacek o zatrzymany
 • Re: Gwiazdy, którym uszły na sucho przestępstwa

  Łagodne traktowanie za kółkiem to nie tylko sprawa aktorów i celebrytów. O politykach obozu władzy się nie mówi w mediach pisowskich. Przykład: Były wiceminister spraw wewnętrznych w rządzie Jarosława Kaczyńskiego kilka lat temu został po pościgu zatrzymany przez policję. Zbigniew Rau uciekał przed funkcjonariuszami autem, prowadząc po pijanemu. A co jeszcze lepsze, strzelał na oślep z ostrej

 • Re: Pierwsza miłość

  Wie ktoś może co to za piosenka? Chodzi mi o utwór, który leciał w samochodzie gdy Aleks został zatrzymany przez policję i oskarżony o kradzież. Szukam tej piosenki długo i znaleźć nie mogę. Pomocy!