• Informacje na temat:

  jacek po angielsku

Artykuły na temat: jacek po angielsku
 • Netflix kręci serial na podstawie powieści Jacka Dukaja

  Bagiński, DJ Talbot oraz sam Jacek Dukaj. W serialu wystąpi międzynarodowa obsada z Belgii, Francji, Niemiec, Włoch, Polski, Rosji oraz Turcji.  O czym opowiadał będzie serial "Kierunek: Noc"? "To(...) jak gwiazda neutronowa książki Jacka Dukaja i rozpisze na serial? Wymyślone w Polsce, dopieszczone w Stanach, napisane po angielsku, kręcone po francusku przez Belgijskich reżyserów w Bułgarii...

 • Eurowizja Junior 2019 w Polsce? Jacek Kurski: Jesteśmy gotowi

  Po wygranej Roksany Węgiel w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2018 Jacek Kurski zadeklarował, że TVP chce organizować galę w przyszłym roku.

 • Jacek Kurski planuje uruchomienie kanału Poland 24

  ...- Chcę was zapewnić, że zrobię wszystko żeby przywrócić telewizji publicznej jej pozycję, jej siłę, jej znaczenie i misję - mówił Jacek Kurski, Prezes Zarządu TVP podczas poniedziałkowego spotkania z pracownikami spółki.

 • Jacek Korohoda: Okno na podwórze

  ...i nagranych na naszych płytach. Wokal należy do naszego przyjaciela i frontmana, Tomasza Sachy, niestety pochodzi tylko z naszych archiwów" - napisał w książeczce Jacek Korohoda. Zmarły 30 grudnia 2006 roku...

 • Slash: Pożar przez Jacka Danielsa

  Amerykański gitarzysta Slash, kiedyś członek słynnego zespołu Guns N'Roses, obecnie lider własnej formacji Slash's Snakepit, znany jest z przyjaznych stosunków z whisky marki Jack Daniels. Muzyk nie podejrzewał jednak, że jego płynna sympatia może spowodować pożar wzmacniacza w czasie koncertu.

 • Jacek Poniedziałek: Nie umieram z tęsknoty za kamerą

  ...- Jest mroczna, niejednoznaczna, otoczona jakby mgiełką okultyzmu - w taki sposób Jacek Poniedziałek opowiada historię opisaną w "Pakcie", nowym serialu z jego udziałem. Ten sześcioodcinkowy thriller będzie mieć premierę 8 listopada w HBO.

 • "Taniec z Gwiazdami": Ostatni taniec Jacka Lenartowicza

  ..."Czarnym koniem" drugiego odcinka programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" okazał się Dawid Kwiatkowski, który w parze z Janją Lesar zatańczył rewelacyjną cza-czę. Z programem pożegnała się para Jacek Lenartowicz i Paulina Biernat.

 • "Kingsman: Tajne służby" : Kurs na angielskiego dżentelmena

  Tradycyjni, angielscy szpiedzy, agenci służb specjalnych to popkulturowi bohaterowie, których warto czasami zderzyć z nowinkami ze świata kultury masowej. W najnowszym filmie Matthew Vaughna "Kingsman: Tajne służby" świat wyspiarskich dżentelmenów, którzy od wieków tworzą coś w rodzaju tajemnego zakonu służb specjalnych przechodzi metamorfozę.

 • Polak, który wykiwał KGB : Zobacz plakat "Jacka Stronga"

  O działaniach tego Polaka przez lata niewiele się mówiło. W końcu za ekranizację jego niesamowitej historii wziął się mistrz kina sensacyjnego - Władysław Pasikowski. Film "Jack Strong", który powstał na bazie prawdziwej historii pułkownika Kuklińskiego - jednego z największych szpiegów naszych czasów, wejdzie do kin już 7 lutego.

 • Open'er Festival 2014, dzień trzeci: Porywająca energia Jacka White'a

  Według najnowszych danych, pochodzi z Krakowa, czego się dotknie, zamienia w złoto, a na Open'erze zagrał po raz czwarty - kto taki? Oczywiście Jack White!

Dyskusje na temat: jacek po angielsku
 • Re: Wielkie zmiany w TVP! Chodzi o pieniądze

  Pan Jacek ostatnio wystąpił po angielsku. Cała Europa go widziała. . No i nie znający angielskiego podziwiali jego angielski, A ten, któremu pan Jacek -ponoć- zmieniał pieluchy nadal go nie ogląda.