• Informacje na temat:

  jacek poniedziałek partner

Artykuły na temat: jacek poniedziałek partner
 • ​Największe gwiazdy ujawnią grzechy w "Ja teraz kłamię"

  ..."Ja teraz kłamię" to najnowszy film Pawła Borowskiego, twórcy głośnego "Zera". W rolach głównych wystąpili Maja Ostaszewska, Agata Buzek, Rafał Maćkowiak, Joanna Kulig, Jacek Poniedziałek i Agata Buzek. Produkcja wejdzie do kin już 28 czerwca 2019 roku.

 • Uggie - gwiazdorski pies

  Uggie - terier Jacka Russela i partner Jeana Dujardina w obsypanym Oscarami filmie "Artysta" - jest pierwszym psem, który zostawił odciski swych łap w betonie na podjeździe słynnego Teatru Chińskiego Graumana w Hollywood.

 • Gwiazdy w serialu HBO "Pakt"

  ...szybkie, spektakularne kariery i zdobyli, nie zawsze legalnie, wielkie pieniądze. Jednak za wszystkie wybory i decyzje z przeszłości przyjdzie kiedyś zapłacić. Jacek Poniedziałek kreuje postać(...), finansisty uwikłanego w niejasne relacje biznesowe.Grzegorz w obliczu niepokojących zdarzeń, które przytrafiają się jego partnerom biznesowym i poważnego niebezpieczeństwa, które zaczyna grozić jego...

 • Molestowanie w krakowskiej Bagateli? Wstrząsające relacje

  ...teatru trafił w poniedziałek 4 listopada. Kobiety podkreślają, że "czekają na kolejne kroki" ze strony prezydenta Krakowa. We wtorek Jacek Majchrowski zawiadomił prokuraturę. O relacje pracownic(...) niezamężne, niemające partnerów, często samotne matki, początkowo oferując pomoc. Jak informuje tvn24.pl, 30 października doszło do spotkania prezydenta Majchrowskiego z dyrektorem teatru...

 • Gwiazdy w mediach społecznościowych w kwietniu

  Miniony miesiąc w mediach społecznościowych należał do jednej gwiazdorskiej pary. Ślub piosenkarki Doroty "Dody" Rabczewskiej i producenta filmowego Emila Stępnia przyćmił wszystkie pozostałe wydarzenia kwietnia w polskim show-biznesie. Inne gwiazdy jednak nie próżnowały... Maciej Stuhr zadebiutował na Facebooku jako poeta, Magdalena Cielecka zakpiła z pomnika smoleńskiego, Jacek Poniedziałek...

 • Gdynia: Dzień drugi

  Magdalena Cielecka , Marek Kondrat i Jacek Poniedziałek to gwiazdy najnowszego filmu Jana Hryniaka, "Trzeci" - obrazu inspirowanego między innymi "Nożem w wodzie" Romana Polańskiego . "Trzeci(...) zmęczona swoją rolą partnerki człowieka sukcesu. Bohaterów poznajemy, gdy spędzają na jachcie swoje wymarzone wakacje, które miały być szansą na ponowne zbliżenie. W pewnym momencie na ich drodze...

 • Wiceprezydent Kielc: 10 czerwca nie będzie w mieście koncertu TVP

  ...10 czerwca nie odbędzie się w Kielcach "Koncert Polskiej Piosenki", które miasto planowało zorganizować z TVP - poinformował w poniedziałek PAP wiceprezydent Kielc Andrzej Sygut.

 • TVP: Zarzuty o cenzurowaniu festiwalu w Opolu są nieprawdziwe

  Zarzuty o funkcjonowaniu cenzury artystów występujących na Festiwalu Opole 2017 są nieprawdziwe i naruszają dobre imię spółki - oświadczyła w poniedziałek TVP. Telewizja skierowała pozwy o ochronę dóbr osobistych, m.in. wydawnictwu Agora i Ringier Axel Springer Polska.

 • Polskie produkcje na Roma Fiction Fest

  Film "Generał. Zamach na Gibraltarze" Anny Jadowskiej, serial "Naznaczony" z Piotrem Adamczykiem oraz odcinek serialu "Treme" w reżyserii Agnieszki Holland - zostaną zaprezentowane na rozpoczętym w poniedziałek, 5 lipca, festiwalu produkcji telewizyjnych w Rzymie.

 • Julia Kijowska: Nowa Krystyna Janda

  Julia Kijowska - gwiazda serialu "Bez tajemnic" - nazywana jest przez krytyków "nową Krystyna Jandą". W poniedziałek, 21 stycznia, dowiemy się, czy aktorka otrzyma Nagrodę im. Zbyszka Cybulskiego.

Zdjęcia na temat: jacek poniedziałek partner