• Informacje na temat:

  jacek poniedziałek wprost

Artykuły na temat: jacek poniedziałek wprost
 • ​"M jak miłość": Agnieszka i Jacek rozstaną się?

  W 1385. odcinku "M jak miłość" (emisja w TVP2 w poniedziałek 1 października o godzinie 20.55) Agnieszka odwiedzi Joasię i nieoczekiwanie oznajmi jej, że coraz częściej myśli, iż Jacek nie jest mężczyzną, u boku którego chciałaby spędzić resztę swojego życia. - Te jego wszystkie biznesy... - westchnie. Chodakowska wprost zapyta ją, czy Mrozowski łamie prawo, by osiągać jak największe zyski...

 • Tajemniczy sąsiad na Wspólnej

  Ekipa popularnego serial u "Na Wspólnej" powiększa się wprost z dnia na dzień. Po Jacku Poniedziałku i Patrici Kazadi przyszedł czas na Macieja Wierzbickiego. Znany aktor wcieli się w rolę Juliana - tajemniczego nowego mieszkańca domu przy Wspólnej.

 • "M jak miłość": Odrzucone zaloty. Werner znów zostanie na lodzie?

  Werner (Jacek Kopczyński) będzie pod wielkim urokiem swej nowej współpracownicy... Zaprosi Kamilę (Anna Gorajska) na kawę i wyzna jej, że uważa, iż są sobie pisani!

 • Julia Kijowska: Nowa Krystyna Janda

  Julia Kijowska - gwiazda serialu "Bez tajemnic" - nazywana jest przez krytyków "nową Krystyna Jandą". W poniedziałek, 21 stycznia, dowiemy się, czy aktorka otrzyma Nagrodę im. Zbyszka Cybulskiego.

 • "Klan": Zostanę twoją żoną!

  Te słowa Jacek (Tomasz Bednarek) usłyszy od Agaty (Maria Niklińska) w odpowiedzi na swoje nietypowe oświadczyny. Poznaj szczegóły!

 • Tomasz Raczek: Jestem gejem

  Znany krytyk filmowy i publicysta Tomasz Raczek przyznał, że jest gejem. "Nie mam zamiaru udawać, że to nieprawda" - mówi.

 • „Barwy szczęścia”: Chowański zamieszka z... Zosią?

  Lekarze zajmujący się przebywającym na oddziale psychiatrycznym Chowańskim (Jacek Rozenek) orzekną w końcu, że ich pacjent może opuścić szpital. Zosia (Joanna Moro), która akurat przyjdzie do byłego szefa w odwiedziny, zasugeruje Arturowi, że powinien zaprosić ją do siebie do domu...

 • Tymczasowy prezes TVP

  Juliusz Braun został p.o. prezesem TVP - zdecydowała w piątek, 4 marca, wieczorem nowa rada nadzorcza spółki. Braun, jako delegowany członek RN TVP, będzie pełnił tę funkcję przez sześć tygodni - do 15 kwietnia.

 • ​"M jak miłość": Dramat Wernera. Jest zakochany, ale nie wie, w kim!

  W 1476. odcinku "M jak miłość" (emisja w poniedziałek 9 grudnia o godzinie 20.55 w TVP2) Adam zwierzy się Budzyńskiemu (Krystian Wieczorek), że nie może spać, nie może jeść i wciąż chodzi z głową w chmurach.

 • Zdradzamy zakończenia seriali!

  Uwaga! Jeśli nie chcesz wiedzieć, jak zakończy się sezon twojego ulubionego serialu i co czeka bohaterów w kolejnym, nie czytaj. Sprawdziliśmy, co stanie się w "Gotowych na wszystko", "Lost: Zagubionych", "Chirurgach", " Plotka rze", "90210", "Tajemnicach Smallville", "Prywatnej praktyce" oraz "Braciach i siostrach".

Wideo na temat: jacek poniedziałek wprost
 • Italiani

  Najnowszy film w reżyserii Łukasza Barczyka, który zaprosił do współpracy wybitnego reżysera teatralnego, Krzysztofa Warlikowskiego i aktorów Nowego Teatru - Jacka Poniedziałka i Renate Jett. Główna rola w filmie Italiani to debiut aktorski Krzysztofa Warlikowskiego. Italiani to podroż w głąb intymnego świata mężczyzny (Krzysztof Warlikowski), jego relacji z rodziną i najbliższymi (Renate Jett, Jacek Poniedziałek), wyprawa w głąb obrazów i przeżyć tak osobistych, że aż paradoksalnie...

 • Rewers

  Akcja filmu, rozgrywa się w dwóch planach czasowych - we wczesnych latach pięćdziesiątych oraz współcześnie. Główną bohaterką jest Sabina (Agata Buzek), "szara myszka", która właśnie przekroczyła trzydziestkę. W jej życiu wyraźnie brakuje mężczyzny. Matka (Krystyna Janda) wie o tym najlepiej, dlatego próbuje za wszelką cenę znaleźć dla swojej córki odpowiedniego kandydata na męża. Całą sytuację kontroluje babcia (Anna Polony), ekscentryczna dama o ciętym języku, przed którą nie uchowa się...

 • Obce ciało

  Angelo i Kasia poznali się we Włoszech w grupie modlitewnej Focolari, gdzie połączyła ich miłość i wiara w Boga. Ich związek przerywa powrót dziewczyny do Polski i decyzja o wstąpieniu do klasztoru. Angelo przyjeżdża do Warszawy, żeby nakłonić Kasię do zmiany zdania. Czekając na jej decyzję, podejmuje pracę w międzynarodowej korporacji. Firmą zarządza bezwzględna i cyniczna Kris przy pomocy swojej asystentki Miry. W korporacyjnej rzeczywistości, głęboko wierzący Angelo staje się ofiarą drwin...