• Informacje na temat:

  jacek racewicz

Artykuły na temat: jacek racewicz
 • Joanna Racewicz dostała już nową pracę!?

  Joanna Racewicz (43 l.) 28 marca pożegnała się z widzami "Panoramy". Dziennikarka z Telewizji Polskiej jednak nie znika!

 • Joanna Racewicz wróci do partnera? Zaskakujące doniesienia tygodnika

  Wdowiec po Agacie Mróz znalazł wielką miłość. To daje Joannie Racewicz (43 l.) nadzieję, że można wszystko zacząć na nowo. Tygodnik "Dobry Tydzień" rozpisuje się o nowym związku dziennikarki, który podobno należy już do przeszłości, choć ostatnio miała pojawić się nadzieja na jego uratowanie.

 • Serialowy przewodnik

  ...odwiedza w szpitalu Sandrę, a potem jedzie do biura syna. Tymczasem Małgosia w doskonałym humorze wraca ze spotkania z nowo poznaną grupą młodych ludzi. Jacek jest zaniepokojony zachowaniem nastolatki(...) wyładowuje na Iwonie. Dziewczyna spokojnie znosi napad gniewu Adriana i przekonuje go, że spotkania z doktor Racewicz są dla niego najlepszym rozwiązaniem. odc. 1326 Agnieszka zapisuje się do Fitness Klubu...

 • Ania Przybylska zapaliła olimpijski znicz!

  ..., podobnie jak w latach poprzednich, dziennikarka Joanna Racewicz i Andrzej Nejman, czyli niezapomniany Waldek Złotopolski ze "Złotopolskich". Oprócz serialowych gwiazd wśród gości honorowych igrzysk byli też Szymon Majewski, Otylia Jędrzejczak i Jacek Wszoła. W naszej galerii znajdziecie fotorelację z IV Międzynarodowych Igrzysk Olimpijskich "Onko-Olimpiada 2012".  

Zdjęcia na temat: jacek racewicz
 • Jacek Kret
Wideo na temat: jacek racewicz
 • "Zoom na miasto": Odcinek 266.

  Tokarzewska-Karaszewicz, Chi-Chi Ude, Edyta Herbuś, Karolina Szostak, Katarzyna Glinka, Joanna Racewicz - gorączka sobotniej nocy na wybiegu i w życiu: Joanna Jabłczyńska, Agnieszka Hyży, Anna Banaczak(...), Jacek Borcuch, Krystyna Janda, Marta Habior, Daniel Bloom. - Byliśmy na Gali Akademii Dobrego Stylu: Laura Łącz, Halina Kunicka, Jerzy Gruza, Maria Sadowska, Magdalena Popławska, Jolanta Borowiec