• Informacje na temat:

  jacek rozenek

Artykuły na temat: jacek rozenek
 • Jacek Rozenek: Trzeba odrzucić wszechobecną komercję

  Jacek Rozenek przyznaje, że choć grudzień jest dla niego bardzo pracowity, to kiedy już przychodzą święta, stara się wyciszyć, wyłącza telefon i poświęca czas tylko swoim bliskim. Dla niego Boże Narodzenie ma przede wszystkim wymiar duchowy. Duże zakupy, kilkudniowe przygotowania i stos prezentów mają znaczenie drugorzędne.

 • Małgorzata Rozenek urodziła. Burza w Internecie

  Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan zostali rodzicami. Radosną wiadomość za pośrednictwem Instagrama przekazał były piłkarz. Dumny tata zdradził także imię swojego pierwszego dziecka.

 • Jacek Rozenek założył fundację

  ...- Otworzyłem fundację i będę przenosił ludzi w czasie - zapowiada Jacek Rozenek w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle. Celem fundacji jest promowanie historii i sztuki, m.in. poprzez warsztaty, prezentacje i pokazywanie losów niezwykłych ludzi. Jacek Rozenek chce w ten sposób uczyć młodzież umiejętności budowania pozytywnego dialogu społecznego. Zamierza przekonywać...

 • Jacek Rozenek: Pracoholik?

  Pana bohater zrobi wszystko, by oczarować Martę. Fani serialu mają szykować się na zmiany w jej życiu? Jacek Rozenek : - Artur Chowański pojawił się niespodziewanie. Los zetknął go z Robertem (Marcin Czarnik) i jego żoną Martą (Katarzyna Zielińska), która wpadła mu w oko. Miło mi, że otrzymałem propozycję zagrania w 'Barwach szczęścia'. Na planie wszyscy są życzliwi i przyjaźnie nastawieni...

 • Małgorzata Rozenek-Majdan boi się urodzić podczas pandemii koronawirusa

  Małgorzata Rozenek-Majdan jest pełna obaw co do rozwiązania porodu. Swoje trzecie dziecko urodzi w czasie pandemii koronawirusa. Zdenerwowana żona Radosława Majdana postanowiła zapytać o rady świeżo upieczone mamy na swoim instagramowym profilu.

 • Jacek Rozenek: Warto mieć dystans

  Pokazał, że potrafi z klasą i męskim wdziękiem uwodzić na parkiecie. Jacek Rozenek nie narzeka na brak zajęć, jednak znalazł czas, by opowiedzieć o plotkach, rzekomym konflikcie z Perfekcyjną Panią Domu i o... całowaniu!

 • Jacek Rozenek o "Tańcu z Gwiazdami": Bardzo się lubimy

  Jacek Rozenek nie kryje satysfakcji z tego, że mógł wziąć udział w "Tańcu z Gwiazdami". Aktor przyznaje, że program był dla niego nie tylko świetną przygodą i doskonaleniem umiejętności tanecznych, lecz przede wszystkim lekcją pokory.

 • Jacek Rozenek: Wszyscy widzą, że się lubimy

  ..."Bardzo się z Magdą związałem" - Jacek Rozenek mówi o swej partnerce z "Tańca z gwiazdami" Magdzie Soszyńskiej-Michno. Aktora, przed kolejnym odcinkiem show Polsatu, przepytywali na Facebooku fani programu.

 • Rozenek kontra żywe trupy

  Anna Dereszowska, Maria Seweryn, Szymon Bobrowski i Jacek Rozenek stanęli przed mikrofonem. Aktorzy nie przygotowują jednak płyty z piosenkami, a słuchowisko na podstawie słynnego amerykańskiego komiksu "Żywe trupy". To pierwszy tego typu projekt na świecie.

 • Małgorzata Rozenek: Uczucie idealne?

  Klasa to drugie imię Małgorzaty Rozenek. Z mężem, aktorem Jackiem Rozenkiem, byli małżeństwem przez 10 lat. Rozwiedli się podczas pierwszej, a zarazem ostatniej rozprawy sądowej. Bez awantur i orzekania o winie, za to z przygotowanym planem podziału majątku oraz opieki nad synami. - Jacek do końca życia będzie dla mnie ważny, bo jest ojcem moich dzieci - powtarza gwiazda, gdy pada pytanie o jej...

Zdjęcia na temat: jacek rozenek
 • Jacek Rozenek z partnerką
 • Jacek Rozenek z partnerką
 • Jacek Rozenek z partnerką
Wideo na temat: jacek rozenek
Dyskusje na temat: jacek rozenek