• Informacje na temat:

  jacek rozenek zdjęcia

Artykuły na temat: jacek rozenek zdjęcia
 • Henio z braćmi! Małgorzata Rozenek pokazała synów [zdjęcia]

  Małgorzata Rozenek, która niedawno urodziła trzecie dziecko - synka Henia, podzieliła się najnowszymi, rodzinnymi kadrami. Widać na nich m.in. wszystkie dzieci "Perfekcyjnej Pani Domu", która w opisie pod kadrami podzieliła się refleksją na temat pierwszych dni po porodzie. Zobaczcie zdjęcia!

 • Małgorzata Rozenek: Uczucie idealne?

  Klasa to drugie imię Małgorzaty Rozenek. Z mężem, aktorem Jackiem Rozenkiem, byli małżeństwem przez 10 lat. Rozwiedli się podczas pierwszej, a zarazem ostatniej rozprawy sądowej. Bez awantur i orzekania o winie, za to z przygotowanym planem podziału majątku oraz opieki nad synami. - Jacek do końca życia będzie dla mnie ważny, bo jest ojcem moich dzieci - powtarza gwiazda, gdy pada pytanie o jej...

 • Małgorzata Rozenek-Majdan boi się urodzić podczas pandemii koronawirusa

  Małgorzata Rozenek-Majdan jest pełna obaw co do rozwiązania porodu. Swoje trzecie dziecko urodzi w czasie pandemii koronawirusa. Zdenerwowana żona Radosława Majdana postanowiła zapytać o rady świeżo upieczone mamy na swoim instagramowym profilu.

 • Małgorzata Rozenek królową polskich okładek

  W ciągu ostatniego roku najczęściej na okładkach kolorowych pism pojawiała się Małgorzata Rozenek, bo aż 30 razy. Zaraz za nią w rankingu uplasowały się Małgorzata Socha oraz Małgorzata Kożuchowska. Wśród mężczyzn pierwsze miejsce zajął Piotr Adamczyk.

 • Wcale nie taka idealna

  Małgorzata Rozenek jak każda kobieta ma chwile słabości oraz rzeczy, o które zawsze będzie walczyć. "Perfekcyjna pani domu" zdradza, co jest najważniejsze w jej życiu.

 • Już się nie ukrywają

  Kilka miesięcy temu media obiegły wspólne zdjęcia Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana zrobione podczas premiery filmu "Mój biegun". Mówiono wtedy, że to tylko zagranie promocyjne przed czekającym ich startem w "Tańcu z gwiazdami"...

 • Romantyczne zaręczyny. Teraz dzieci?

  Małgorzata Rozenek ma powody, by z optymizmem patrzeć w przyszłość. W minione święta Radosław Majdan wręczył jej pierścionek i poprosił o rękę.

 • Piotr Adamczyk przestępcą

  W warszawskich halach trwają zdjęcia to filmu sensacyjnego "Trick", tworzonego na podstawie scenariusza debiutanta Michała Zabłockiego. W głównych rolach pojawią się: Piotr Adamczyk, Łukasz Simlat i Andrzej Chyra.

 • "Taniec z Gwiazdami" wraca po przerwie

  ...pary? Tego dowiecie się wieczorem. Na parkiecie zobaczymy pary: Jacek Rozenek i Magdalena Soszyńska-Michno Joanna Moro i Rafał Maserak Dawid Kwiatkowski i Janja Lesnar Klaudia Halejcio i Tomasz(...) się, z kim tym razem Krzysztof Ibisz zrobi sobie "selfie". Przypomnijmy, że podczas ostatniego odcinka gospodarz show zrobił sobie urocze zdjęcia z jurorką Iwoną Pavliovic. Sprawdź, co działo się na...

 • Baar i Bukowski znowu razem

  Wieczorek, Łukasz Simlat, Mateusz Damięcki i Jacek Kopczyński, a także nowi aktorzy: Ilona Ostrowska, Katarzyna Herman, Zdzisław Wardejn, Tomasz Dedek, Jacek Rozenek, Andrzej Andrzejewski i Grzegorz(...) jednak o kontynuacji tej kryminalnej historii. Zdjęcia do drugiego sezonu "Na krawędzi" rozpoczęły się z początkiem kwietnia w Warszawie. W głównej roli widzowie zobaczą tym razem Kamillę Baar, która...

Zdjęcia na temat: jacek rozenek zdjęcia