• Informacje na temat:

  jacek sas-uhrynowski aktor

Artykuły na temat: jacek sas-uhrynowski aktor
 • Agnieszka Kotulanka i Jacek Sas Uhrynowski: historia ich małżeństwa

  Agnieszka Kotulanka (59 l.) i Jacek Sas Uhrynowski (58 l.) byli małżeństwem i doczekali się potomstwa. Wydawali się ze sobą szczęśliwi. Dlaczego ich związek się rozpadł?

 • Agnieszka Kotulanka: Czy pomoże jej przyjaciel sprzed lat?

  Agnieszka Kotulanka (59 l.) jest w dramatycznej sytuacji. Aktorka odrzuca jednak każdą pomoc i to od najbliższych jej osób. Czy w końcu znajdzie się ktoś, kto będzie wiedział, jak jej pomóc?

 • Agnieszka Kotulanka: Mija rok od śmierci aktorki. Na światło dzienne wychodzą nieznane fakty

  ...muzycznej. Potem w kabarecie Marcina Wolskiego mogła robić to, co kochała. Na 23. Festiwalu Piosenki w Opolu, podczas koncertu piosenki kabaretowej i aktorskiej, odniosła wielki sukces. W Teatrze Telewizji grała u boku Łomnickiego i Krafftówny. A to dopiero był początek, rozkręcała się i chciała więcej... Wtedy jej mąż, aktor Jacek Sas-Uhrynowski (61 l.), postanowił szukać szczęścia poza...

 • Kotulanka w bardzo kiepskiej formie. Co się dzieje?

  Sas-Uhrynowski wybrał lepsze życie w Kanadzie. Bez pieniędzy, bez pracy musiała stoczyć walkę o przetrwanie rodziny. Jej kolejne związki rozpadały się. Aż pojawił się kolega z teatru Paweł(...)To miał być kolejny pracowity dzień na planie serialu "Klan". Aktorzy i obsługa techniczna z niecierpliwością czekali na odtwórczynię roli Krystyny Lubicz. Jej przyjaciel i serialowy małżonek Tomasz...

 • Polska komedia wszech czasów

  W czwartek, 22 września, mija 25 lat od premiery jednej z najlepszych polskich komedii, legendarnych "C. K. Dezerterów" Janusza Majewskiego.

 • Agnieszka Kotulanka: Życie nie jest nowelą

  Od bycia na salonach woli spacery z psem i zakupy na targach staroci.