• Informacje na temat:

  jacek zieliński

Artykuły na temat: jacek zieliński
 • Skaldowie: Andrzej i Jacek Zielińscy zakochani

  Polski konsulat w Nowym Jorku. Wśród gości Andrzej Zieliński, założyciel Skaldów. Otoczony wiankiem polityków, z uśmiechem odpowiada na pytania. "Ciągną, ciągną sanie, góralskie koniki" - ktoś nuci. "A co, pan myślał, że my nie słuchaliśmy big-beatu?" - pyta jeden z nich. Brakuje tylko Jacka, a słynny duet Zielińskich byłby w komplecie...

 • Jacek Zieliński (Skaldowie) ma 70 lat. Siedem spojrzeń

  W 2015 r. zespół Skaldowie obchodził 50. rocznicę powstania. W tym roku okrągłe urodziny obchodzi jeden z założycieli grupy, wytrwały wokalista, skrzypek, trębacz i kompozytor - Jacek Zieliński. Chociaż najsłynniejsze przeboje Skaldów skomponował jego starszy brat, Andrzej, to głównie dzięki Jackowi zespół przetrwał do dziś. To Jacek reaktywował grupę po stanie wojennym, a jego utwory zasiliły...

 • Skaldowie: Jacek Zieliński ma 60 lat

  W środę, 6 września, przypadają 60. urodziny Jacka Zielińskiego, założyciela i obecnego lidera zespołu Skaldowie. Wybitny wokalista (posiada ogromną jak na głos męski skalę - prawie trzy oktawy) jest także skrzypkiem i trębaczem.

 • Sławomir Zieliński zwolniony z TVP

  W piątek, 12 lutego, prezes TVP Jacek Kurski odwołał Sławomira Zielińskiego z funkcji dyrektora Biura Koordynacji Programowej.

 • Wojciech Zieliński: Musi być ciekawie

  Jesienią zobaczymy Wojciecha Zielińskiego w nowym serialu TVN "Na noże", ale już dziś opowiada, dlaczego przyjął rolę kucharza i co w życiu liczy się najbardziej.

 • Wojciech Zieliński nie jest kulinarnym dyletantem

  Gdy Wojciech Zieliński rozpoczynał przygotowania do roli w serialu "Na noże", którego akcja osadzona jest w świecie eleganckich restauracji, bynajmniej nie był kulinarnym analfabetą. Aktor potrafi gotować - stawia na potrawy proste i zdrowe.

 • Wojciech Zieliński: Podwójny komisarz

  Na najpopularniejszego komisarza policji w Polsce wyrasta... Wojciech Zieliński. Aktor gra policjanta w dwóch serialach. Obejrzymy go nie tylko w kolejnym sezonie "Zbrodni", ale również w nowej produkcji TVP2 - "Prokurator".

 • "Solid Gold" Jacka Bromskiego wycofany z Konkursu Głównego

  ....  Jak przyznał Jacek Bromski, informacja o wycofaniu filmu z Konkursu Głównego była dla niego "kompletnym zaskoczeniem". - Nie rozmawiałem jeszcze z producentem, ale przypuszczam, że ktoś na niego(...) dźwięku Nikodem Wołk-Łaniewski oraz autor zdjęć filmowych i reżyser Jerzy Zieliński. Laureatów Złotych i Srebrnych Lwów poznamy w sobotę 21 września.

 • Wojciech Zieliński: Policjant z poczuciem humoru

  Autorami scenariusza do "Prokuratora" są Zygmunt Miłoszewski oraz jego brat Wojciech. W rolach głównych widzowie zobaczą Jacka Komana, Wojciecha Zielińskiego oraz Magdalenę Cielecką. Serial trafi na antenę już jesienią tego roku.

 • Wojciech Zieliński o roli w nowym serialu "Na noże"

  Trwają zdjęcia do nowego serialu "Na noże", który znajdzie się wśród jesiennych nowości stacji TVN. W głównego bohatera tej produkcji wciela się Wojciech Zieliński ("Chrzest", "Czerwony pająk", "Lekarze").

Zdjęcia na temat: jacek zieliński
Wideo na temat: jacek zieliński
 • "Na noże": Jacka czeka tragedia

  Wojciech Zieliński, czyli serialowy Jacek Majchrzak, zdradził nam, że jego bohater przeżyje dramat. Czekają go jednak również chwile triumfu - wygra konkurs "Bitwa na smaki", serialowy odpowiednik "MasterChefa".

 • "Na noże": Wojciech Zieliński o przygotowaniach do nowej roli

  Trwają zdjęcia do nowego serialu "Na noże", który znajdzie się wśród jesiennych nowości stacji TVN. Głównym bohaterem jest Jacek, w którego postać wciela się Wojciech Zieliński. To genialny kucharz, który stawia wszystko na jedną kartę i otwiera autorską restaurację. Ma ponadprzeciętny smak, talent, pasję i determinację, a u jego boku są oddani przyjaciele. - Lubię gotować. Sytuacja życiowa

 • "Na noże": Kim jest Jacek Majchrzak?

  Jacek Majchrzak goni za swoimi marzeniami, jest uparty i ma jasno określony cel. A w pierwszym odcinku nowego serialu TVN idzie ze wszystkimi "na noże". O swoim serialowym alter ego opowiada Wojciech Zieliński.

Dyskusje na temat: jacek zieliński