• Informacje na temat:

  jacka nicholsona

Artykuły na temat: jacka nicholsona
 • Jack Nicholson: Wieczny buntownik

  .... Była tak zajęta, że opiekę nad chłopcem przejęli dziadkowie. Udawali, że są jego rodzicami. Magia kina była dla Jacka ważna od najmłodszych lat. Uwielbiał chodzić na seanse filmowe, nawet kosztem(...) prawnika-alkoholika. "Wtedy zrozumiałem, że pociągają mnie postaci na życiowym zakręcie. Nigdy nie mógłbym wcielić się w poczciwego ojczulka" - śmiał się. Niegrzeczny chłopak Kariera Nicholsona...

 • Lepszy od Jacka Nicholsona

  Michael Caine przyznał, że Heath Ledger w roli Jokera jest "nawet bardziej złośliwy", niż ten stworzony przez Jacka Nicholsona.

 • Wyrzucili Jacka Nicholsona!

  Jack Nicholson wtargnął na scenę podczas koncertu zespołu The Rolling Stones, po czym został z niej błyskawicznie usunięty.

 • Wyrzucili Jacka Nicholsona!

  Jack Nicholson wtargnął na scenę podczas koncertu zespołu The Rolling Stones, po czym został z niej błyskawicznie usunięty.

 • Nowa rola Jacka Nicholsona

  Jack Nicholson, bohater takich filmowych hitów jak: "Lot nad kukułczym gniazdem", "Czułe słówka" czy "Batman", wyraził zgodę na udział w najnowszej produkcji Alexandra Payne'a "About Schmidt". Scenariusz, napisany podobno specjalnie dla gwiazdora, oparty jest na powieści Louisa Begley'a wydanej w 1996 roku.

 • 70-tka Jacka Nicholsona

  Nawet jeśli tym razem odszedł z pustymi rękami, Jack Nicholson robił wrażenie podczas lutowej oscarowej gali w Los Angeles. Promieniejący, z szykowną łysiną, w ciemnych okularach słonecznych i niezrównanym grymasem wiecznie nienasyconego pożeracza kobiecych dusz i ciał.

 • Kłopoty Nicholsona

  ...otrzymała początkowo od Jacka Nicholsona, w żaden sposób nie wystarczy." Pozew został złożony w sądzie Santa Monica w ubiegłym tygodniu. Prawdopodobnie aktor tym razem nie będzie chciał pójść na(...) większej kwoty, ponieważ koszty procesu oraz rachunki ze szpitala przewyższają odszkodowanie wypłacone przez Nicholsona. Ira Chester, adwokat powódki, powiedział: "Mniej więcej po roku od czasu...

 • Jak Jack Nicholson uczył się aktorstwa?

  ...za rolę drugoplanową dla Jacka Nicholsona. To już była ekstraklasa... Kolejny etap w karierze aktora to główna rola w "Locie nad kukułczym gniazdem", która przyniosła mu Oscara. I zaraz potem(...) stawać aktorzy, czym doprowadzał Nicholsona do furii. "Ten p... polski krasnal" - miał się wyrażać aktor o reżyserze. Dopiero jak zobaczył rezultat pracy, zmienił zdanie. Nicholson i Polański zostali...

 • Nicholson zakochany po uszy

  Bliscy przyjaciele martwią się o amerykańskiego gwiazdora Jacka Nicholsona, który ostatnio cały czas spędza ze swoją nową przyjaciółką, aktorką Larą Flynn Boyle, znaną m.in. z serial u "Miasteczko Twin Peaks". Twierdzą, że 63-letni Nicholson zakochał się w Boyle bez pamięci, a ona korzysta z wszystkich możliwych sposobów, aby go uwieść.

 • Jack Nicholson w trójkącie

  Legendarny amerykański aktor Jack Nicholson ( "Schmidt" , "Lepiej późno niż później" ) w swym najnowszym filmie "The Departed" w reżyserii Martina Scorsese miał przyjemność zagrać scenę łóżkową z dwoma kobietami. "Myślę, że to najbardziej erotyczna scena w aktorskiej karierze Jacka" - mówi partnerująca mu 26-letnia Sallie Toussaint.

Zdjęcia na temat: jacka nicholsona
Dyskusje na temat: jacka nicholsona