• Informacje na temat:

  jackie kennedy

Artykuły na temat: jackie kennedy
 • Natalie Portman o roli Jackie Kennedy

  ...​Natalie Portman zagrała Jackie Kennedy w biograficznym filmie "Jackie". Aktorka opowiedziała o swoich doświadczeniach i przygotowaniach do roli.

 • Holmes zagra Jackie Kennedy

  Katie Holmes zagra najbardziej popularną Pierwszą Damę w historii USA, Jackie Kennedy, w nowej telewizyjnej mini-serii.

 • Weisz zagra Jackie Kennedy

  Darren Aronofsky wyreżyseruje biograficzny film o byłej Pierwszej Damie USA - Jackie Kennedy. W głównej roli zobaczymy małżonkę reżysera - Rachel Weisz - poinformował "Entertainment Weekly".

 • Mila Kunis jako Jackie Kennedy

  Trwają rozmowy z Milą Kunis ("Czarny łabędź") dotyczące jej udziału w nowym projekcie Lee Danielsa. W filmie "The Butler" aktorka miałaby wcielić się w postać Jackie Kennedy.

 • Katie Holmes jako Jackie Kennedy

  Pierwsza dama Ameryki. Ikona stylu. Jackie Kennedy była i jest uwielbiana przez twórców z Hollywood. Najsłynniejsze aktorki marzą, by chociaż przez chwilę wcielić się w nią na ekranie. Taką szansę otrzymała Katie Holmes w 2010 roku, gdy wygrała casting do miniserialu "The Kennedys".

 • Natalie Portman jako Jackie Kennedy

  To będzie duże aktorskie wyzwanie! Natalie Portman ("Czarny łabędź", "Kochanice króla", "V jak vendetta") zagra żonę prezydenta Johna F. Kennedy'ego - Jackie. Akcja filmu skupi się na następstwach zabójstwa prezydenta Stanów Zjednoczonych w listopadzie 1963 roku.

 • "Jackie" : Ikona

  Oscara. Jednak dopiero "Jackie" jest prawdziwym pokazem jej aktorskich możliwości. I jest to pokaz wybitny.

 • "Jackie": Konstruując swój mit

  ..."Jackie" - film nominowany do Oscara w trzech kategoriach, także za pierwszoplanową rolę żeńską - opowiada historię Jacqueline Kennedy, kobiety kształtującej swój mit po śmierci męża - prezydenta Stanów Zjednoczonych. Produkcja z główną rolą Natalie Portman wchodzi w piątek, 3 lutego, na ekrany polskich kin.

 • "Jackie": Aura tajemnicy Natalie Portman

  Jackie Kennedy od dekad utrzymuje się na liście najbardziej podziwianych amerykańskich kobiet wszech czasów. Podobnie jak Abigail Adams i Eleonora Roosevelt była Pierwszą Damą, której udało się uchwycić ducha czasu i jednocześnie stać się jego symbolem. 3 lutego do kin trafi poświęcony jej osobie film.

 • Oscar dla "Jackie" według... komputerów

  Producenci oprogramowania z Luminoso Technologies postanowili nie czekać na werdykt Amerykańskiej Akademii Filmowej i z pomocą sztucznej inteligencji wytypowali laureata Oscara dla najlepszego filmu. W eksperymencie przeprowadzonym przy użyciu najnowszych technologii triumfował obraz "Jackie" Pablo Larraína. Według algorytmu opracowanego przez firmę z Massachusetts produkcja z Natalie Portman ma...

Zdjęcia na temat: jackie kennedy