• Informacje na temat:

  jackson wyznał

Artykuły na temat: jackson wyznał
 • Samuel L. Jackson w reboocie "Piły"

  Seria horrorów "Piła" doczeka się nowej wersji, za którą będzie odpowiedzialny komik Chris Rock. Wystąpi on także w głównej roli. U jego boku pojawi się Samuel L. Jackson.

 • Joe Jackson nie żyje. Pogrzeb na tym samym cmentarzu, gdzie pochowano Michaela Jacksona

  W poniedziałek (2 lipca) na cmentarzu Forest Lawn Memorial Park w Glendale (Kalifornia) pochowano Joe Jacksona, ojca muzycznej rodziny Jacksonów. Patriarcha rodu zmarł 27 czerwca, czyli dwa dni po dziewiątej rocznicy śmierci swojego syna Michaela Jacksona.

 • Samuel L. Jackson: Jak on pięknie przeklina

  Nikt nie przeklina tak jak on. Zanim kogoś zastrzeli, wpierw wyrecytuje mu swój ulubiony werset z biblii i poprosi o gryza hamburgera. A jeśli świat jest w niebezpieczeństwie, zaraz zbierze grupę superbohaterów. To właśnie Samuel L. Jackson. Popularny aktor w piątek, 21 grudnia, kończy 70 lat.

 • Dawna dziecięca gwiazda w obronie Michaela Jacksona

  Corey Feldman, który jako dziecko wystąpił w takich filmach jak "The Goonies" czy "Piątek trzynastego IV: Ostatni rozdział", stanął w obronie Michaela Jacksona. Zmarły w 2009 roku król popu oskarżany jest o molestowanie seksualne przez dwóch mężczyzn. Do przestępstw miało dojść, gdy obaj poszkodowani byli jeszcze dziećmi. Ich przeżycia zostały opisane w głośnym dokumencie "Leaving Neverland".

 • Joe Jackson nie żyje. Ojciec Michaela Jacksona miał 89 lat

  W środę 27 czerwca, czyli dwa dni po dziewiątej rocznicy śmierci Michaela Jacksona, zmarł jego ojciec, Joe Jackson. Rodzic króla popu, który przegrał walkę z rakiem, miał 89 lat.

 • Jackson uniewinniony

  Po trwających ponad tydzień obradach. przysięgli uzgodnili w poniedziałek, 13 czerwca, wieczorem czasu polskiego, werdykt w procesie Michaela Jacksona, oskarżonego o molestowanie seksualne nastolatka. Wokalista został uwolniony ze wszystkich 10 zarzutów, jakie mu stawiano.

 • Michael Jackson: 15 lat od incydentu na balkonie

  To był jeden z największych skandali w trakcie całej kariery Michaela Jacksona. 19 listopada 2002 roku król popu wyszedł na balkon w Berlinie i pokazał całemu światu, jak nie powinno obchodzić się z dzieckiem…

 • Peter Jackson został rycerzem

  Peter Jackson, twórca filmowej ekranizacji powieści Tolkiena "Władca Pierścieni", otrzymał od nowozelandzkich władz tytuł rycerza za wielkie zasługi dla sztuki filmowej.

 • "Władca Pierścieni": Obawy Jacksona

  Peter Jackson, twórca przebojowych filmów "Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia" i "Władca Pierścieni: Dwie Wieże" udzielił niedawno telefonicznego wywiadu jednemu z nowojorskich dziennikarzy. Reżyser opowiadał głównie o stresach, jakich doświadczała ekipa filmowa i o swoich własnych przeżyciach i rozterkach związanych z ekranizacją tolkienowskiej trylogii.

 • Michael Jackson stanął w obliczu kolejnych kłopotów. Szeryfowi z Santa Barbara nie spodobał się wywiad, w którym wokalista opowiadał o cierpieniach, jakich rzekomo doświadczył podczas aresztowania pod koniec listopada. Jeśli śledztwo wykaże, że mówił nieprawdę, do oskarżeń o molestowanie seksualne zostanie dopisany zarzut oczerniania policjantów.

Zdjęcia na temat: jackson wyznał
Dyskusje na temat: jackson wyznał
 • Re: - Nie myślałam poważnie o aktorstwie. By...

  Na jakim dnie? To, że używki są w życiu wielu gwiazd, to żadna nowina. Na samym dnie był Michael Jackson molestujący dzieci, uratował go molestowany Wade Robson, po latach wyznał, że jego ojciec cierpiał na CHAD, odsunęli się od niego na rzecz "gwiazdy" Michaela, którym wręcz się zachłysnęli, ojciec popełnił samobójstwo, a Wade po latach wyznał, że cierpi na ataki paniki, ma stany lekowe