• Informacje na temat:

  jacksona gwiazda

Artykuły na temat: jacksona gwiazda
 • Paris Jackson własnoręcznie wyczyściła zniszczoną gwiazdę Michaela Jacksona

  ..."Niektórym ludziom brak pie*** szacunku" - napisała na Instagramie Paris Jackson, która własnoręcznie wyczyściła gwiazdę upamiętniającej Michaela Jacksona w Los Angeles.

 • Dawna dziecięca gwiazda w obronie Michaela Jacksona

  Corey Feldman, który jako dziecko wystąpił w takich filmach jak "The Goonies" czy "Piątek trzynastego IV: Ostatni rozdział", stanął w obronie Michaela Jacksona. Zmarły w 2009 roku król popu oskarżany jest o molestowanie seksualne przez dwóch mężczyzn. Do przestępstw miało dojść, gdy obaj poszkodowani byli jeszcze dziećmi. Ich przeżycia zostały opisane w głośnym dokumencie "Leaving Neverland".

 • Kim Wilde o Michaelu Jacksonie: Show-biznes go wyniszczał

  Kim Wilde, która w latach 80. podbijała listy przebojów, przyznała, że obserwacja życia i kariery Michaela Jacksona była jednym z powodów przerwania przez nią kariery muzycznej.

 • Paris Jackson zagra Jezusa! Zobaczymy ją u boku 22-letniej skandalistki

  Córka legendarnego wokalisty Michaela Jacksona wcieli się w postać Jezusa w filmie „Habit”. U jej boku wystąpi inna gwiazda młodego pokolenia Bella Thorne.

 • Sheryl Crow o Michaelu Jacksonie. "Widziałam dziwne rzeczy"

  Sheryl Crow zabrała głos w sprawie oskarżeń dotyczących molestowania seksualne nieletnich przez Michaela Jacksona. Wokalistka opowiedziała o tym, jaki był gwiazdor podczas ich wspólnej trasy koncertowej.

 • Niegwiazdorskie gwiazdy

  ...poddały się do końca seksualnym naciskom Weinsteina, a w rezultacie ten zaczął ją wszędzie oczerniać. A że był człowiekiem wpływowym, udało mu się zniechęcić do aktorki między innymi Petera Jacksona(...) Somalia. W stronę aktywizmu skierowała się też Shirley Temple, dziecięca gwiazda nagrodzona Oscarem w wieku siedmiu lat i unieśmiertelniona w pozie uroczego brzdąca. Gdy dorosła, nie potrafiła...

 • Rutowicz: Jackson żyje!

  Telewizyjna gwiazda Jola Rutowicz nie wierzy w śmierć Michaela Jacksona.

 • Madonna kochała Jacksona

  ...". "Piosenki, które śpiewał jako dzieciak, wcale nie były dziecinne" - dodała gwiazda. Zarówno Madonna, jak i Michael Jackson, urodzili się w sierpniu 1958 roku. Artyści zostali sobie przedstawieni w wczesnych(...) zazdrosna o dokonania Michaela Jacksona: "Tak, ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Chciałabym skomponować Billie Jean czy Wanna Be Startin' Somethin . Kto nie kocha tych piosenek?" - stwierdziła...

 • Samuel L. Jackson: Jak reagować na oscarową przegraną

  Gwiazdy często wspominają, że rozdania nagród i ogłoszenie zwycięzcy to jedne z najbardziej niezręcznych momentów - często wiadomo, kto wygra, ale i tak trzeba uśmiechać się do kamery lub udawać zdziwienie. W telewizyjnym wywiadzie Tim Roth wspomniał swoją nominację do Oscara i dziwną radę Samuela L. Jacksona, której ten udzielił mu na chwilę przed ogłoszeniem zwycięzcy.

 • Michael Jackson najlepiej zarabiającą zmarłą gwiazdą w 2019 roku

  ...skazano lekarza Jacksona Conrada Murraya (podał wokaliście propofol). Król Popu ( sprawdź! ) po raz siódmy z rzędu znalazł się na szczycie listy magazynu "Forbes". W ostatnim roku jego spadkobiercy otrzymali  60 mln dolarów. Od śmierci Jacksona na konto rodzinnego zarządu powierniczego wpłynęło ponad 2,4 miliarda dol. "Dzięki wpływom pochodzącym z katalogu Mijac Music, show w Las Vegas...

Zdjęcia na temat: jacksona gwiazda
Wideo na temat: jacksona gwiazda
 • Charlize Theron adoptowała córkę!

  Zagraniczne media donoszą, że Charlize Theron po raz drugi została mamą! Po półrocznym procesie adopcyjnym, aktorka została prawnym opiekunem czarnoskórej August. Dziewczynka cierpi na poważną wadę serca, dlatego wymaga szczególnej opieki. Theron jest już mamą dla 3-letniego Jacksona, którego adoptowała w 2012 roku. W wielu wywiadach gwiazda przyznawała, że pragnie, aby jej syn miał rodzeństwo

 • "Meghan i Harry" pozują ze świeżo narodzonym dzieckiem

  Alice Jackson słynie z fotografowania sobowtórów gwiazd. Tym razem skupiła się na księciu i księżnej Sussex. Tym razem artystka zorganizowała sesję zdjęciową, która miała pokazać, jak będzie wyglądało życie księcia Harry’ego i Meghan Markle po narodzeniu ich pierwszego dziecka. (Associated Press/x-news)

 • Gwiazdy serialu o nowej serii

  Wywiadu udzielają: Anna Torv, Joshua Jackson, John Noble, Lance Reddick