• Informacje na temat:

  jacyków facet

Artykuły na temat: jacyków facet
 • Jacyków zachwycony torsem Olejniczaka

  Świecący z okładki jednego z tygodników nagi tors przewodniczącego SLD, Wojciecha Olejniczaka, stał się tematem narodowej dyskusji: posłowi wypada, czy nie wypada. 42-letni stylista Tomasz Jacyków nie ma co do tego wątpliwości, torsem polityka jest zachwycony: "Olejniczak jest świetnie owłosiony" - mówi.

 • Jacyków: Znawca mody od przedszkola

  Niedawno wydana książka Tomasza Jacykowa obfituje w ciekawe historie i kontrowersyjne opinie. Stylista kilka stron publikacji poświęcił swojemu dzieciństwu. Okazuje się, że... już w przedszkolu wymyślał sobie ubranka.

 • Jacyków się wygadał: Guzik ma młodszego faceta

  ...42-letni Tomek Jacyków na łamach jednego z tabloidów zdradza szczegóły anatomiczne nowego partnera Anny Guzik (34 l.). - Wygląda bardzo chłopięco, ma blond włosy, spory nos - mówi.

 • Cyrk na lodzie

  Różowe łyżwy, jaskrawe stroje, słowne przepychanki, wzajemne animozje, czyli ludowe rozrywki w publicznej telewizji. Tak najlepiej podsumować pierwszy odcinek trzeciej edycji "Gwiazdy tańczą na lodzie".

 • Wiadomo, kim jest facet Guzik

  Okazuje się, że chłopiec Ani Guzik , o którym mówił ostatnio w tabloidzie Tomek Jacyków , naprawdę istnieje. Pojawiają się kolejne szczegóły dotyczące nowego partnera aktorki.

 • Praski folklor Lubaszenki

  Były filmy "Sztos", "Chłopaki nie płaczą", "Poranek kojota", "E=mc2", a potem długo, długo nic? Być może Olaf Lubaszenko szukał w tym czasie złotego środka na zrobienie kasowego filmu? Szukał i znalazł na warszawskiej Pradze.

 • Krytykujący na lewo i prawo otyły Jacyków w końcu się doigra. Tym razem na swój warsztat wziął posłankę PiS - Beatę Kempę, członkinię komisji śledczej do wyjaśnienia okoliczności śmierci Barbary(...) Piastem Kołodziejem, a "zaczarowanym ołókiem" - cytuje stylistę efakt. Otyły i zniewieściały Jacyków krytykuje spódnicę w stylu czirliderki oraz niezgrabne łydki, które nazywa obraźliwie szampankami...

 • Ostatni odcinek serialu "Synowie"

  W ostatnim odcinku serial u "Synowie" szykuje się istna komedia omyłek. Podczas ślubu Violi (Anna Prus) i Kuby (Piotr Ligienza) nie zabraknie niespodzianek. Tylko czy... w ogóle do niego dojdzie?

 • Zakochana Anna Guzik

  ...jednego z tabloidów informował Tomek Jacyków: "W Szczyrku byli razem. Nie wiem, czy to poważny narzeczony, czy łączy ich tylko przelotny romans" - mówił w "Super Expressie". Nowego partnera Anny(...) z facetem w Szczyrku...

 • Lubaszenko u Lubaszenki

  Kilka dni temu zakończyły się zdjęcia oraz dokrętki do komedii Olafa Lubaszenki "Złoty środek". Na obecnym etapie wiadomo już całkiem sporo.

Wideo na temat: jacyków facet
 • Facet do dziecka

  Minęła 22.00. Czy wiesz gdzie są twoje dzieci? Kiedy najgorszy babysitter na świecie bierze pod opiekę trójkę bardzo rozwydrzonych dzieciaków wiadomo, że noc będzie pełna wrażeń. Czy przygoda w Nowym Jorku zakończy się bezpiecznym powrotem do domu? To się okaże... Prowokacyjny. Wulgarny. Łamiący schematy. Taki jest film "Facet do dziecka". Już pierwsze kilka minut pokazuje widzom, że czeka ich produkcja pełna bluzgów, bijatyk w barach, ucieczek przed dealerami i innych atrakcji. Pośród...

 • Przychodzi facet do lekarza

  Znakomita komedia w reżyserii największego europejskiego komika Dany Boona, twórcy takich hitów jak "Jeszcze dalej niż północ" i "Nic do oclenia". Najpopularniejsza francuska komedia od czasu "Nietykalnych". Prawie 6 milionów widzów we Francji, więcej niż takie hity jak "Hobbit: Pustkowie Smauga" czy "Kraina lodu". Romain Faubert ma 40 lat i jest zdrowy jak ryba. Problem w tym, że nie chce w to uwierzyć. Gorzej - jest przekonany, że jego organizm jest kłębowiskiem bakterii, wirusów i...

 • Facet (nie)potrzebny od zaraz

  Zosia (Katarzyna Maciąg) rozstaje się z chłopakiem (Łukasz Garlicki) po tym, jak nakrywa go w swoim mieszkaniu z inną dziewczyną. Zdradzona, staje przed koniecznością ułożenia sobie życia na nowo. Dodatkowo sytuację świeżo upieczonej singielki komplikuje stary zakład, zgodnie z którym Zosia, uważana za typową kandydatkę na "starą pannę", nie może przyjść samotnie na ślub Anny (Anna Czartoryska) - koleżanki z lat szkolnych. Za namową przyjaciółki - Patrycji (Joanna Kulig), postanawia odszukać...

Dyskusje na temat: jacyków facet