• Informacje na temat:

  jada pinkett

Artykuły na temat: jada pinkett
 • August Alsina i "Entanglements". To z nim Jada Pinkett-Smith zdradziła swojego męża Willa Smitha

  O raperze Auguście Alsinie zrobiło się o głośno, gdy wyszło na jaw, że to z nim Jada Pinkett-Smith zdradziła swojego męża Willa Smitha. Teraz postanowił on wykorzystać swoje pięć minut sławy. W tekście najnowszej piosenki "Entanglements" można znaleźć odniesienia do romansu z aktorką.

 • Jada Pinkett Smith chce "Collateral"

  Jada Pinkett Smith ( "Matrix Reaktywacja" ) zamierza wystąpić w dreszczowcu "Collateral". Ciemnoskóra aktorka miałaby zagrać dziewczynę taksówkarza, jednego z głównych bohaterów filmu. Do obsady dołączyła już inna Afroamerykanka - Irma P. Hall ( "Bad Company" ), w roli matki kierowcy.

 • Jada Pinkett Smith w "Matrixie"?

  Jada Pinket Smith, żona amerykańskiego gwiazdora Willa Smitha, znana z filmów "Powrót do raju" oraz "Gruby i chudszy", prowadzi obecnie rozmowy na temat udziału w dwóch kolejnych częściach filmu "Matrix" braci Wachowskich. Mają one pojawić się na ekranach kin odpowiednio w 2001 i 2002 roku.

 • Will Smith i Jada Pinkett rozchodzą się

  Na szczęście znana aktorka para rozstanie się tylko na ekranie. Jada Pinkett-Smith dołączyła bowiem do obsady film "Ali", w reżyserii Michaela Manna, w którym w rolę Muhammada Ali wciela się Will Smith. Aktorka zagra Sonji Roi - pierwszą żonę słynnego boksera. Małżeństwo zawarte w 1964 roku przetrwało zaledwie dwa lata.

 • Żona Willa Smitha odkryła smutną prawdę o swoim małżeństwie

  Jada Pinkett Smith przyznała, że spowodowana pandemią izolacja jest dużym wyzwaniem dla jej związku. "Zdałam sobie sprawę z tego, że w ogóle nie znam Willa" - zdradziła. Aktorska para w przeszłości borykała się z problemami, które niemal doprowadziły do rozwodu.

 • Kolejne gwiazdy w "Matriksie 4"

  Neil Patrick Harris zagra u boku powracających do swoich ról Keanu Reevesa oraz Carrie-Anne Moss w filmie "Matrix 4". Powrót do roli Niobe negocjuje też Jada Pinkett Smith.

 • Will Smith: Nie rozwodzimy się

  Will Smith zaprzeczył plotkom dotyczących rozwodu z Jadą Pinkett Smith.

 • "All Eyez On Me" w ogniu krytyki. "To gniot"

  Filmowa biografia legendarnego 2Paca została zmiażdżona przez krytykę. Swoje niezbyt pochlebne opinie wyrazili również m.in. 50 Cent oraz aktorka Jada Pinkett-Smith.

 • Will Smith z noblistami

  Aktor Will Smith i jego żona Jada Pinkett Smith będą współgospodarzami koncertu z okazji przyznania Pokojowej Nagrody Nobla.

 • Will Smith przyłącza się do bojkotu Oscarów

  W proteście przeciwko braku nominacji do Oscarów dla afroamerykańskich aktorów, Will Smith nie pojawi się 28 lutego na rozdaniu nagród Akademii. Wcześniej bojkot tegorocznej ceremonii zapowiedziała żona aktora, Jada Pinkett-Smith.

Zdjęcia na temat: jada pinkett
Wideo na temat: jada pinkett
 • Will Smith i Jada Pinkett Smith się rozwodzą? Gwiazdor wydał oświadczenie!

  Will Smith postanowił wyjaśnić sprawę raz na zawsze? Aktor zaprzeczył plotkom dotyczących rozwodu z Jadą Pinkett Smith. Gwiazdy w grudniu świętować będą 18. rocznicę ślubu. Smith w oświadczeniu na(...)”. W odpowiedzi na wiadomość męża, Jada napisała na Twitterze: „Mój król przemówił”. Czy udało im się zakończyć medialną burzę? (Cover Video/x-news)

 • Will Smith zaprzeczył plotkom dotyczących rozwodu z Jadą Pinkett Smith. W specjalnym oświadczeniu na Facebooku gwiazdor napisał: "Zazwyczaj nie odpowiadam na głupoty. Nie rozwodzimy się z Jadą. Przysięgam wszystkim, że jeżeli kiedykolwiek zdecyduję się na rozwód z moją Królową, powiem wam osobiście". W odpowiedzi na wiadomość męża Jada napisała na Twitterze: "Mój król przemówił"