• Informacje na temat:

  jaden smith

Artykuły na temat: jaden smith
 • ​Jaden Smith ratuje planetę?

  Jaden Smith używa swojej sławy aby ratować planetę. Młody celebryta bardzo przejęty jest globalnym ociepleniem i postanowił z nim walczyć w wyszukany sposób.

 • Syn Willa Smitha gwiazdą "Karate Kid"

  ...11-letni Jaden Smith, syn hollywoodzkiej pary - Willa Smitha i Jady Pinkett-Smith - dzielnie trenuje pod okiem legendy sztuk walki Jackie Chana. W remake'u filmu "Karate Kid" chłopak wcieli się w jego ucznia.

 • Will Smith na ekranie z synem

  Dwukrotnie nominowany do Oscara Will Smith zagrał główną rolę w filmie "1000 lat po Ziemi". Jest to drugi film Smitha, w którym partneruje mu jego syn Jaden.

 • Will Smith nagrywa z rodziną

  Will Smith, słynny czarnoskóry aktor i piosenkarz, zapowiedział na 24 czerwca premierę swej nowej płyty, zatytułowanej "Born To Reign". W jednej z piosenek gwiazdora wspomaga żona, aktorka Jada Pinkett-Smith, oraz synek Jaden. W Polsce album ukaże się nakładem wytwórni Sony.

 • Córka Willa Smitha robi furorę

  Willow Smith, 9-letnia córka Willa Smitha i Jady Pinkett-Smith, podpisała kontrakt płytowy z raperem Jayem-Z. Pierwszy singiel dziewczynki robi już furorę w internecie.

 • Will Smith: Lady Gaga jest z innej planety

  Will Smith wierzy w istnienie istot pozaziemskich. Uważa nawet, że czasami pojawiają się na naszej planecie, a jedną z nich jest... Lady Gaga.

 • Will Smith zagra w filmie z synem

  Will Smith pojawi się na srebrnym ekranie ze swoim synem, Jadenem. Ojciec i syn zagrają w przygodowym filmie science-fiction, który wyprodukuje Columbia Pictures. Jego tytuł nie jest jeszcze znany.

 • Will Smith: Czuję się wspaniale, aż mi wstyd

  Żaden wielki artysta nie uchroni się przed tym: prędzej czy później nadejdzie dzień, w którym młoda, początkująca gwiazdka zepchnie cię z piedestału. Will Smith ma zaledwie 43 lata, ale już zdążył doświadczyć tego na własnej skórze.

 • Remake "Karate Kida"

  Syn aktora Willa Smitha, Jaden Smith, wystąpi w remake'u kinowego przeboju z 1984 roku, "Karate Kid".

 • "1000 lat po Ziemi": Krajobraz po przegranej bitwie

  Nowy film M. Nighta Shyamalana ("Szósty zmysł", "Niezniszczalny") to postapokaliptyczna familijna space opera. Żyjący w dalekiej przyszłości ojciec i syn (grani przez prawdziwego ojca i syna: Willa Smitha i Jadena Smitha) rozbijają się statkiem kosmicznym na pokrytej dżunglą planecie. To Ziemia - zniszczona i oddana we władanie wielkich bestii.

Wideo na temat: jaden smith
 • Netflix: Zapowiedź drugiej części serialu "The Get Down"

  "The Get Down" to najnowszy serial Baza Luhrmanna ("Australia", "Moulin Rogue"). Serial przedstawia początki hip hopowej sceny w USA w latach 70. oraz koniec ery disco. W rolach głównych występują: Shameik Moore, Justice Smith, Herizen Guardiola, Yahya Abdul-Mateen II, Jaden Smith, Skylan Brooks, Tremaine Brown Jr., Mamoudou Athie, Jimmy Smits i Giancarlo Esposito. Produkcja została podzielona na

Dyskusje na temat: jaden smith
 • Re: "M jak miłość": Uwielbiam swoją pracę

  Nie mam mu tego za złe. To samo robią rodzice prawnicy, lekarze i inni dla swoich dzieci. Pomyśl, ilu dobrych aktorów miało ojca albo matkę w tym zawodzie. Chociażby, Marek Kondrat, Maciej Stuhr, Maciej Musiał, Antoni Królikowski, czy za granicą Will i Jaden Smith oraz Kirk i Michael Douglas Ty nie zrobiłabyś tego dla swojego dziecka, na miejscu Englerta? Życie, reżyserzy i widzowie ją