• Informacje na temat:

  jagger i bowie

Artykuły na temat: jagger i bowie
 • James Jagger: Anty-gwiazda rocka

  Jednym z głównych bohaterów serialu HBO "Vinyl" jest grany przez Jamesa Jaggera Kip Stevens. "To anty-gwiazda rocka"- mówi o swej postaci syn Micka Jaggera, dla którego rola w "Vinylu" jest początkiem aktorskiej kariery.

 • David Bowie i jego najsłynniejsze duety

  Choć mogłoby się wydawać, że zmarły 10 stycznia 2016 r. David Bowie był muzycznym samotnikiem, w jego dyskografii możemy znaleźć duety z innymi gwiazdami. Oto tylko kilka z nich.

 • David Bowie: Biografia z prezentem

  Można już zamawiać bestsellerową biografię Davida Bowiego autorstwa Marca Spitza. W środku ekskluzywne zdjęcia oraz fragmenty rozmów m.in. z Iggym Popem, Brianem Eno, byłą żoną artysty Angie Bowie oraz Tonym Viscontim, który wyprodukował także najnowszy album Bowiego "The Next Day". Dla wszystkich zamówień w przedsprzedaży wydawca przygotował mały, kolekcjonerski prezent.

 • Mick Jagger oddaje organy

  Mick Jagger, wokalista grupy the Rolling Stones, postanowił przyłączył się od chwalebnej akcji Amnestia Dla Instrumentów, dzięki której młodzi, ale niezbyt zamożni muzycy, otrzymają instrumenty od gwiazd rocka.

 • Dawid Bowie był uzależniony od seksu?

  Czy słynny brytyjski wokalista David Bowie był seksualnym predatorem? Wydana właśnie książka zatytułowana "Bowie" rzuca więcej światła na życie intymne jednego z najważniejszych artystów w historii muzyki rozrywkowej.

 • Noel Gallagher, gitarzysta brytyjskiej grupy Oasis, otwarcie skrytykował Davida Bowiego i Micka Jaggera z The Rolling Stones. Obu słynnym weteranom rocka dostało się za to, że zamiast skupiać się na muzyce, nieudanie próbują swych sił jako aktorzy.

 • McCartney i Jagger razem na scenie!

  Paul McCartney i Mick Jagger pojawią się razem na scenie po raz pierwszy od 37 lat! Do tego wyjątkowego wydarzenia dojdzie podczas organizowanego przez eks-Beatlesa koncertu ku pamięci ofiar zamachów terrorystycznych w Nowym Jorku i Waszyngtonie, który odbędzie się 20 października w Nowym Jorku, w słynnej hali Madison Square Garden.

 • David Bowie: Nie będzie pogrzebu. Ciało skremowane w tajemnicy

  Informacje o braku pogrzebu Bowiego podała gazeta "The Daily Mirror". Ciało miało zostać skremowane wkrótce po śmierci legendarnego wokalisty w Nowym Jorku. Przed śmiercią Brytyjczyk miał życzyć sobie, aby w tej ceremonii nie uczestniczyli żadni jego przyjaciele oraz członkowie rodziny. Bowie powiedział podobno, że nie chce zamieszania związanego z jego pogrzebem. Informację potwierdza również...

 • Mick Jagger: 30 lat "She's the Boss". I kto tu rządzi?

  ...30 lat temu, 19 lutego 1985 roku do sprzedaży trafiła płyta "She's the Boss", solowy debiut Micka Jaggera. Okazało się, że wokalista The Rolling Stones zaprosił fanów (a głównie fanki) na taneczny parkiet.

 • David Bowie w pełni samowystarczalny

  David Bowie rozstał się z wytwórnią Virgin, która wydała trzy ostatnie albumy artysty. Zirytowany brakiem profesjonalizmu i powolnym tempem pracy koncernów płytowych nie zdecydował się na podpisanie nowego kontraktu, ale założył własną firmę ISO. Za jej pośrednictwem zamierza wydawać nie tylko własną muzykę, ale i płyty innych twórców.