• Informacje na temat:

  jagielski wojciech

Artykuły na temat: jagielski wojciech
 • Wojciech Jagielski wraca z nowym programem

  Od sierpnia na antenie Superstacji Wojciech Jagielski będzie prowadzić program "Tok Szoł" - informuje portal Wirtualnemedia.pl.

 • Jagielskiego powrót na szczyt?

  Szykuje się przełom w karierze znanego dziennikarza. Wojciech Jagielski został gospodarzem nowego programu w Superstacji. Czy show dorówna niezwykle popularnemu niegdyś "Wywiadowi z wampirem"?

 • Jagielski: Nie jest ważne, kto wygra

  Wojciech Jagielski z dużą dawką humoru sprawdzi jak rodzice dobrze znają swoje pociechy. Jego show "Wielka Draka o Dzieciaka" staruje 18 września w TVP 2.

 • Wojciech Jagielski: Żebym tylko nie dostał syndromu Boga

  ...- Te zespoły rzeczywiście się budują w trakcie programu. To, co było słabością w niektórych drużynach, zostało bardzo nadrobione - przekonuje Wojciech Jagielski. - Zwykle w takich programach chodzi(...) stronę. W zespole Nataszy też nastąpił jakiś przełom. Mówiąc o drużynie Nataszy Urbańskiej, Wojciech Jagielski nie omieszkał wspomnieć o swoim wpływie na przebieg programu. - Wystarczyło, że tylko lekko...

 • Jagielski wśród dzieci i rodziców

  W nowym programie TVP 2 "Wielka draka o dzieciaka!" Wojciech Jagielski sprawdzi jak dobrze rodzice znają swoje pociechy. Emisja premierowego odcinka zaplanowana jest na 18 września.

 • "Bitwa na głosy": Ulubienica Wojciecha Jagielskiego

  Występująca w cieszyńskim zespole Kasia Materna od początku jest faworytką Wojciecha Jagielskiego, jurora "Bitwy na głosy".

 • "DD TVN": Kantereit zastąpi Jagielskiego

  ..."Dzień Dobry TVN" będzie nadawany jak zwykle - od poniedziałku do niedzieli o godzinie 8:30. Nowym prowadzącym będzie Robert Kantereit, dziennikarz radio wej Trójki, który obecnie współprowadzi m.in. "Dzień Dobry Wakacje". Kantereit zastąpi Wojciecha Jagielskiego i będzie prowadził wraz z Jolantą Pieńkowską odcinki nadawane pomiędzy poniedziałkiem i piątkiem. Drugą "tygodniową" parą pozostaną...

 • Popularny dziennikarz wraca do TVP

  Wojciech Jagielski wraca do TVP. Dołączy do ekipy prowadzących "Pytanie na śniadanie" i poprowadzi teleturniej "Wielka draka o dzieciaka".

 • "Wampir" się rozwodzi

  Wojciech Jagielski (49 l.) znany jest z tego, że nie lubi publicznie opowiadać o sobie i swoim życiu prywatnym.

 • Tomasz Lis Dziennikarzem Roku

  Tytuł Dziennikarza Roku - przyznawany w konkursie miesięcznika "Press" - otrzymał w tym roku Tomasz Lis, wyprzedzając Ewę Ewart, Piotra Zarembę, Wojciecha Jagielskiego i Anitę Werner.

Zdjęcia na temat: jagielski wojciech
Wideo na temat: jagielski wojciech
 • Urbański i Szapołowska w "Bitwie na głosy"

  Prowadzącym show TVP "Bitwa na głosy" został Hubert Urbański. W jury programu zasiądą Grażyna Szapołowska, Alicja Węgorzewska i Wojciech Jagielski. "Bitwa na głosy" zadebiutuje na antenie TVP2 5 marca

 • Edyta Górniak opowiedziała o trudnym dzieciństwie!

  Edyta Górniak postanowiła się nieco otworzyć. W rozmowie z Wojciechem Jagielskim wyznała, że w dzieciństwie była ciągle karcona przez własną matkę. „Im ona mnie bardziej poniżała, tym ja się bardziej starałam” – zdradziła. Co jeszcze powiedziała?

Dyskusje na temat: jagielski wojciech
 • Re: "Drogi wolności": Szansa na sukces

  POKOLENIE GW i TVN. Sprzedawaliśmy głupotę na masową skalę i teraz mamy odbiorców wychowanych na tej głupocie - tak o ostatnich 20-latach w polskich mediach mówi Polityce Wojciech Jagielski, były reporter Gazety Wyborczej.