• Informacje na temat:

  jagodzinska

Artykuły na temat: jagodzinska
 • "Taniec z Gwiazdami": Anna Jagodzińska kolejną uczestniczką

  Chodziła na wybiegach dla Chanel, Valentino, Dior czy Givenchy. Brała udział w słynnym pokazie mody Victoria Secret oraz jako pierwsza Polka pojawiła się na okładce kultowego, amerykańskiego wydania "Vogue". Teraz Anna Jagodzińska spełni swoje kolejne marzenie. Jedna z najpiękniejszych modelek świata wystąpi w 9. edycji "Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami" na antenie telewizji Polsat. - Zamieniam Nowy Jork na Warszawę - śmieje się Ania.

 • "Taniec z Gwiazdami": Jagodzińska i Jeziorowski komentują swoje odejście

  Już w drugim odcinku przygodę z programem "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" zakończyła Anna Jagodzińska i Michał Jeziorowski. "To przez głosy widzów. Nie mamy tylu followersów, co inni uczestnicy" - powiedział w rozmowie z Interią tancerz.

 • "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami": Jagodzińska i Tajner-Wiśniewska odpadają

  Drugi odcinek 9. edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" dostarczył widzom wielu emocji. Tamara Gonzalez Perea i Rafał Maserak zachwycili jurorów. Z kolei Dominika Tajner-Wiśniewska upadła w czasie rumby - być może dlatego właśnie to ona oraz jej partner odpadli z programu. Ostatni raz zatańczyli także Anna Jagodzińska i Michał Jeziorowski - jedna z lepiej ocenianych przez jury par.

 • "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami": Dwie pary potwierdzone!

  Telewizja Polsat ujawniła dwie kolejne pary, które wystąpią w 9. edycji "Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami". Wiemy, z kim pojawią się na parkiecie Anna Jagodzińska i Tomasz "Gimper" Działowy. Są niespodzianki!

 • Polka doceniona przez BAFTA

  Polka Agata Jagodzińska otrzymała nagrodę Złota Maska w konkursie BAFTA New Talent Award, organizowanym przez szkocki oddział Brytyjskiej Akademii Filmowej i Telewizyjnej (BAFTA). Doceniono ją za scenariusz filmu krótkometrażowego "Tajemnica spowiedzi".

 • Sebastian Stankiewicz w "Tańcu z Gwiazdami"

  Właśnie ogłoszono, że w kolejnej edycji "Tańca z Gwiazdami" zobaczymy też Sebastiana Stankiewicza. Tym samym aktor jest jedenastym uczestnikiem dziewiątej odsłony show.

 • "Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami 9": Dominika Tajner-Wiśniewska dołączyła do programu

  Coach, menadżerka, córka prezesa Narodowego Związku Narciarskiego Apoloniusza Tajnera i żona Michała Wiśniewskiego weźmie udział w dziewiątej edycji tanecznego show telewizji Polsat.

 • "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami": Z kim zatańczy Jakub Kucner?

  W ostatnich dniach telewizja Polsat potwierdziła aż dwie pary startujące w 9. edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Teraz przyszedł czas na kolejną. Dziś dowiedzielismy się z kim zatańczy Jakub Kucner.

 • Fryderyki 2020: Perfect i Tomek Lipiński wśród laureatów Złotych Fryderyków

  Poznaliśmy laureatów Złotych Fryderyków - te nagrody są przyznawane zasłużonym muzykom za całokształt osiągnięć artystycznych. Statuetki zostaną wręczone 8 marca (muzyka poważna) i 14 marca (muzyka rozrywkowa i jazz) podczas uroczystych gali w ramach Fryderyk Festiwal 2020.

 • "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami 9": Czadomen na parkiecie

  W nowej edycji programu Polsatu gwiazdor disco polo zaprezentuje swe taneczne umiejętności. Czy Paweł Dudek, znany lepiej jako Czadoman, będzie tańczył jak szalony? Jakie jeszcze atuty pokaże muzyk w programie „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”?

Zdjęcia na temat: jagodzinska
Wideo na temat: jagodzinska
 • "Taniec z Gwiazdami": Jagodzińska i Jeziorowski o swym odejściu z show

  Przygodę z programem zakończyła Anna Jagodzińska i Michał Jeziorowski. To spore zaskoczenie, ponieważ jurorzy przyznali im wysokie noty. Para odpadła w drugim odcinku "Tańca z Gwiazdami", który widzowie Polsatu obejrzeli 8 marca. Co na to topmodelka i jej taneczny partner? "To przez głosy widzów, bo od jury dostaliśmy noty bardzo wysokie, byliśmy na trzecim miejscu" - powiedział tancerz.

 • Jagodzińska i jej tancerz rozgoryczeni po odpadnięciu z "Tańca z gwiazdami"! Wbijają Szpilę Żyle!

  Anna Jagodzińska i tancerz Michał Jeziorowski odpadli z "Tańca z gwiazdami" jako pierwsi. Para nie kryje rozgoryczenia i zaskoczenia, bowiem noty od jurorów mieli wysokie. "Byliśmy na trzecim miejscu. Zawiodły głosy widzów i internautów" - ubolewa tancerz. Anna próbowała nieco tonować wypowiedzi kolegi, ale ten postanowił nie owijać w bawełnę. Jednoznacznie stwierdził, że wygrała osoba o marnych umiejętnościach tanecznych, ale za to kontrowersyjna! Jesteśmy wysocy, ładni i dobrze się...

 • "Taniec z Gwiazdami": Tamara Gonzalez Perea o parach, które odpadły

  Tamara Gonzalez Perea wypowiedziała się na temat Anny Jagodzińskiej i Dominiki Tajner-Wiśniewskiej, które odpadły w drugim odcinku z "Tańca z Gwiazdami". "Nam jest bardzo trudno pożegnać się z każdym" - wyjawiła blogerka, zapewniając wcześniej o zgraniu uczestników tej edycji. Trzeci odcinek tanecznego show Polsatu już 17 marca w Polsacie.

Dyskusje na temat: jagodzinska
 • Re: Romans sezonu!

  hmm lepiej zobaczcie najnowsze zdjecia Leo gdzie zostal przylapany na spacerku z Anna Jagodzinska :D czyli druga najlepsza polska modelka :D