• Informacje na temat:

  jak ford

Artykuły na temat: jak ford
 • Harrison Ford rozbił się samolotem!

  Mały zabytkowy samolot pilotowany przez znanego amerykańskiego aktora Harrisona Forda (72 l.) rozbił się w 5 marca na polu golfowym w Los Angeles. Aktor doznał niegroźnych obrażeń, jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

 • Harrison Ford rozbił się samolotem

  Harrison Ford przeszedł już operację po wczorajszej kraksie samolotowej. Aktor ma złamaną miednicę i kostkę.

 • Aleksander Ford zostawił rodzinę dla młodej kochanki. Los go za to dotkliwie ukarał

  Dobra passa reżysera "Krzyżaków" oraz cenionego scenarzysty Aleksandra Forda (†71) wydawała się nie mieć końca. Przez wiele lat posiadał wszystko: władzę, pieniądze i kobiety. Ale gdy szczęście się od niego odwróciło, nie potrafił się odnaleźć. Wygnany z kraju, opuszczony przez żonę, skończył tragicznie na obczyźnie. Odszedł tak samo jak żył. Spektakularnie. Środowisko aktorskie nie przepadało...

 • Ryan Gosling w sequelu "Łowcy androidów"

  Ryan Gosling prowadzi rozmowy w sprawie występu w sequelu "Łowcy androidów". Wiadomo, że na ekranie ponownie zobaczymy Harrisona Forda, który powtórzy rolę Ricka Deckarda z oryginału Ridleya Scotta.

 • Tom Ford w tajemnicy poślubił starszego partnera!

  Projektant Tom Ford (52 l.) w tajemnicy przed mediami poślubił swojego wieloletniego partnera, 66-letniego pisarza i dziennikarza Richarda Buckleya.

 • Powstanie kolejny "Indiana Jones"!

  Kathleen Kennedy, prezes wytwórni Lucasfilm potwierdziła, że powstanie kolejny film z serii "Indiana Jones". W produkcji oczywiście zobaczymy 72-letniego Harrisona Forda. Kogo jeszcze?

 • "M jak miłość": Emil Karewicz został "wyrzucony" z popularnej serii?

  Emil Karewicz pojawił się w 29 odcinkach "M jak miłość". Po latach Teresa Lipowska zdradziła, jak przyjął wiadomość o wypisaniu jego postaci z serialu telewizyjnej Dwójki.

 • Baza nagrań Wojciecha Kilara już w sieci

  Ruszyła największa baza nagrań Wojciecha Kilara w sieci. W serwisie znajduje się ponad 130 utworów, od najbardziej znanych tematów muzycznych z "Draculi" Francisa Forda Coppoli i "Portretu damy" Jane Campion po mniej znane szerokiej publiczności wybitne utwory. Serwis jest bezpłatny.

 • "Westworld": "Wiemy, jak wszystko się skończy" - wywiad z Jonahem Nolanem i Lisą Joy

  ...odrębną całość i może nawet być utrzymany w innej konwencji gatunkowej. To kwestia doboru odpowiedniej metody, jak powiedziałby doktor Ford. Interesuje mnie narracja, która sprawdza się na małym(...) kompetentny i przemyślany sposób jak media społecznościowe, to ja dziękuję. Widzę tu pewne analogie do serialowego doktora Forda, który w pierwszym sezonie zaczął niepokoić się, co dzieje się z Arnoldem po...

 • 50. urodziny Moniki Bellucci

  50 lat kończy we wtorek, 30 września, Monica Bellucci, gwiazda włoskiego kina, która - jak się zauważa - choć zachwyca głównie w rodzimym i francuskim kinie, w reklamach i na oszałamiających zdjęciach, wciąż czeka na główne role w największych światowych produkcjach.

Zdjęcia na temat: jak ford
Wideo na temat: jak ford
 • Blogerka pokazała się bez makijażu. Internauci: Wyglądasz obrzydliwie!

  Blogerka Em Ford, która radzi w sieci, jak zrobić sobie dobry makijaż, po otrzymaniu setek maili na temat fatalnej kondycji swojej skóry twarzy postanowiła sprawdzić, dlaczego ludzie nie są w stanie(...) człowieka. "Społeczeństwo jest przyzwyczajone do fałszywego obrazu piękna i nie potrafi już zmierzyć się z tym, jak tak naprawdę wyglądamy" - komentuje swój eksperyment Em Ford.

Dyskusje na temat: jak ford