• Informacje na temat:

  jak maria

Artykuły na temat: jak maria
 • Maria Tyszkiewicz: Potrzebowałam czasu na odnalezienie siebie

  Maria Tyszkiewicz zaczynała grając w Teatrze Studio Buffo, szerszej publiczności przedstawiła się w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", a w tym roku zaskoczyła nowoczesnymi brzmieniami, które znalazły się na jej debiutanckiej płycie "Ufam sobie". I to przede wszystkim o niej - ale nie tylko - mówiła w rozmowie z Interią.

 • Anna Maria Sieklucka: Internet nie zapomina

  Jak wiadomo, internet nigdy nie zapomina... W sieci krąży sporo nieznanych dotąd filmików gwiazd z czasów, gdy nie były jeszcze rozpoznawalne. W serwisie YouTube można obejrzeć między innymi dwa filmy, na których Anna Maria Sieklucka daje popis swoim umiejętnościom wokalnym. Wybrała piosenkę Kayah i Bregovicia "Nie ma, nie ma ciebie", a przed występem odpowiedziała na kilka pytań dziennikarza...

 • "Wybuchowa" Maria Dębska

  Aleksandra Szczerbińska była drugą żoną Józefa Piłsudskiego i matką jego dwóch córek. W filmie "Piłsudski", który trafi do kin 13 września, gra ją Maria Dębska. Podczas zdjęć aktorka musiała nosić ważący 10 kg gorset, w którym schowane były pistolety i amunicja.

 • Maria Tyszkiewicz: Kiedy premiera płyty "Ufam sobie"?

  ...francuskiego "The Voice" ). Piosenki Maria stworzyła przy współpracy z cenionymi producentami i autorami tekstów takimi jak Jeremiasz Hendzel , Michał "Mamut" Sarapata (Salk, Julia Wieniawa), Arek(...)Maria Tyszkiewicz to wokalistka i aktorka, która zdobyła popularność w programie "Twoja twarz brzmi znajomo" . To ona wygrała szóstą edycję show Polsatu, wcielając się w m.in. Alicję Majewską, Axla...

 • Maria Pakulnis znów poczuła się jak debiutantka

  Po długich latach nieobecności na ekranie, Maria Pakulnis przypomina się polskim widzom soczystą rolą w "Planecie Singli 3". Wciela się w matkę głównego bohatera, Tomka Wilczyńskiego, silną kobietę z Mazur.

 • Maria Sobocińska: Nowy talent z filmowego klanu

  Główną rolę żeńską w filmie "Pan T." reżyser Marcin Krzyształowicz powierzył Marii Sobocińskiej. Ta 25-letnia aktorka dopiero rozpoczyna karierę, ale jej nazwisko fanom kina na pewno wydaje się znajome. Maria pochodzi bowiem z rodziny wybitnych operatorów filmowych.

 • Anna Maria Sieklucka pokazała chłopaka. To znany reżyser

  Anna Maria Sieklucka, odtwórczyni roli Laury z filmu "365 dni", potwierdziła wcześniejsze doniesienia, że wybrankiem jej serca jest reżyser i aktor teatralny, Łukasz Witt-Michałowski.

 • Maria Winiarska: Przeżywam drugą młodość i to bez kochanka

  Mówi o sobie, że jest „68–letnią influencerką z Warszawy”, a do tego „aktorką, a kiedyś to nawet piosenkarką”. Ale Maria Winiarska jest też żoną Wiktora Zborowskiego i mamą dwóch córek - Hanny i Zofii. W rozmowie z PAP Life opowiada m.in. o tym, jak zdobyła ponad 100 tys. followersów na Instagramie oraz „szacun” młodzieży. Zdradza też, że teraz to córka uczy ją, jak postępować z mężczyznami.

 • Anna Maria Sieklucka: Szokujący wywiad z gwiazdą "365 dni"

  ...7 lutego pojawi się w kinach jeden z najbardziej oczekiwanych polskich filmów ostatnich miesięcy, czyli "365 dni", ekranizacja erotycznej powieści Blanki Lipińskiej. Z tej okazji magazyn "Viva" przeprowadził wywiad z odtwórczynią głównej roli - Anną Marią Sieklucką. Napastliwy i pełen seksistowskich uwag ton rozmowy spowodował, że jest o niej niemal tak głośno, jak o samym filmie.

 • Anna Maria Jopek w "Wikingach". Kiedy oglądać?

  ...​Po raz pierwszy polscy artyści zapiszą się w tak znaczący sposób w historii popkultury występując w jednym z najchętniej oglądanych seriali na świecie. Dwa oryginalne utwory wrocławskiego Teatru Pieśń Kozła będą towarzyszyć bohaterom serialu telewizji History "Wikingowie" w kluczowych wydarzeniach ostatniego sezonu. Anna Maria Jopek pojawia się gościnnie w jednej z kompozycji. Emisja odcinka...

Zdjęcia na temat: jak maria
Wideo na temat: jak maria
 • Jak Maria Tyszkiewicz spędza wolny czas?

  Maria Tyszkiewicz jest wielką miłośniczką sportu. Do tej pory uprawiała m.in. siatkówkę, jazdę konną, pływanie i tenis, obecnie jest zafascynowana fitnessem. Wolny czas lubi spędzać jednak także na kanapie, oglądając film.

 • "Pod powierzchnią": Maria Kowalska o swoim debiucie

  Maria Kowalska opowiada o swoim debiucie w serialu "Pod powierzchnią". Jak pracowało się jej na planie?

 • Maria Niklińska: Odnajduję się w pozornym chaosie

  Maria Niklińska przyznaje, że próba sprostania wszystkim obowiązkom i życie w ciągłym pędzie, co prawda są wyczerpujące, ale ona sama w takim trybie znajduje siłę na kolejne wyzwania. Aktorka lubi, jak wokół niej dużo się dzieje.

Dyskusje na temat: jak maria