• Informacje na temat:

  jak mieszka grażyna wolszczak

Artykuły na temat: jak mieszka grażyna wolszczak
 • Grażyna Wolszczak: Ślubu nie będzie!

  Przyjaciele gwiazdy żartują, że podpisała pakt z diabłem i temu właśnie zawdzięcza swój doskonały wygląd. Ale Grażyna Wolszczak (59 l.) ma do tego dystans. - Starzeję się, jak każdy - kwituje. Nie(...) jest Greczynką i mieszka w Atenach, więc spotykamy się raczej rzadko. Jest śliczna i kochana. Wcale się nie dziwię, że Filip stracił dla niej głowę! Pięknie pani wygląda. Czy to efekt jakiejś...

 • ​"M jak miłość": Paweł Deląg wystąpi w popularnym programie... z synem?

  Paweł Deląg, czyli Michał Ostrowski z "M jak miłość", będzie jedną z gwiazd nowej edycji programu "Ameryka Express". Na wyprawę do Kolumbii aktor najprawdopodobniej wybierze się w towarzystwie swego 27-letniego syna, Pawła juniora.

 • Wolszczak zachwycona nowym mieszkaniem

  Wojna - tak Grażyna Wolszczak (53 l.) nazywa urządzanie nowego apartamentu w centrum Warszawy. Pomagał jej w tym wieloletni partner, scenarzysta Cezary Harasimowicz (56 l.).

 • "Na Wspólnej": "Skasuję Cię!"

  Te słowa Kuba (Kacper Łukasiewicz), syn Basi (Grażyna Wolszczak), skieruje do jej partnera Krzysztofa (Łukasz Konopka), gdy się na niego zdenerwuje. - Tak samo, jak zrobiłem z Jagodą (Magdalena Różańska), dziewczyną taty - doda. Poznaj szczegóły!

 • Będzie babcią?

  Grażyna Wolszczak, czyli Basia Brzozowska z "Na Wspólnej", jest mamą dorosłego już syna, Filipa. Aktorka przyznaje, że kiedyś była nadopiekuńczą matką dla swojego jedynaka. A jaką będzie babcią?

 • Marek Siudym musi zająć się wychowaniem wnuka! "Córka nie potrafiła poradzić sobie z macierzyństwem"

  Marek Siudym (66 l.) niedawno rozstał się z partnerka. Jak sobie poradzi z opieką nad wnukiem?

 • ...zdążyli go uwiecznić. Ewa Farna pochwaliła się, że od jakiegoś czasu mieszka z gejem. Wokalistka wynajmuje dwa mieszkania. Jedno w Pradze a drugie w Warszawie. "W Polsce mieszkam z dwoma kumpelami(...) w trudnych chwilach. Choć wydawało się, że ich rozwód jest tylko kwestią czasu, ostatnio para znów widywana jest razem. Czy te traumatyczne przeżycia na nowo zbliżą ich do siebie? Grażyna Wolszczak (55

 • Musiała wcielić się w... ducha

  Choć 50-tka stuknęła jej już trzy lata temu, ona wygląda jak młoda dziewczyna! Aktorka zdradza nam, jak dba o urodę i opowiada o relacjach z dorosłym już synem.