• Informacje na temat:

  jak mieszka magdy gessler

Artykuły na temat: jak mieszka magdy gessler
 • Magda Gessler: Bez pieniędzy też się da

  Gospodyni "Kuchennych rewolucji" podaje przepis na założenie własnej restauracji, bez gotówki. Poza tym Magda Gessler zdradza, co najczęściej gubi właścicieli lokali gastronomicznych i dlaczego najgorsi są ludzie spoza branży.

 • Magda Gessler nie widziała męża prawie pół roku

  ...rozdzieliła ją bowiem z mężem, Waldemarem Kozerawskim, który mieszka na stałe w Kanadzie. Jak udało nam się dowiedzieć ich rozłąka trwa już pięć miesięcy. Loty do tego kraju zostały już co prawda(...)W trakcie pandemii koronawirusa Magda Gessler wielokrotnie apelowała w mediach społecznościowych o przestrzeganie reżimu sanitarnego, noszenie maseczek i zachowanie dystansu społecznego...

 • Magda Gessler: Pozowanie na ściankach nie jest dla mnie atrakcją

  Gdyby mąż mieszkał w Polsce, bardziej byśmy balowali - mówi Magda Gessler. Restauratorka nie ma ochoty uczestniczyć w imprezach show-biznesowych, nawet tak dużych jak konferencje ramówkowe. Twierdzi, że ubieranie się w szykowne stroje po to, żeby być ocenianą na czerwonym dywanie, nie jest da niej atrakcją.

 • Magda Gessler: Rowerem tylko w Toronto

  Magda Gessler bardzo lubi jazdę na rowerze, jednak nie po Warszawie. Twierdzi, że wzbudza to zbyt dużą sensację, poza tym pojawiają się negatywne komentarze na temat jej sylwetki. Dlatego na ulubionym jednośladzie porusza się wyłącznie, gdy przebywa w Toronto.

 • Magda Gessler: Marzę o cudownej kolacji

  Mistrzyni kuchennych smaków jest wulkanem energii i emocji. Magdalena Gessler wciąż otwiera nowe restauracje, prowadzi program w telewizji i co miesiąc leci przez ocean do ukochanego mężczyzny.

 • Pierwsze wspólne święta

  Piotr Adamczyk po raz pierwszy zasiądzie w tym roku do wigilijnej wieczerzy jako mąż i... ojciec. Aktor spędzi święta w towarzystwie swojej ślicznej żony Kate, jej córki Mii i adoptowanego syna Shaantiego, którego traktuje jak własne dziecko.

 • Muniek Staszczyk (T.Love): Apokalipsa do tańca

  ...jest obciachem - poza sportem i zwierzętami na Animal Planet mało co oglądam. Dla rozrywki człowiek czasem lubi się odmóżdżyć, więc włączy jakąś Magdę Gessler czy jakieś inne bzdety pod tytułem jedni(...) i ceniony na całym świecie (przez prawie 30 lat mieszkał i pracował w Wielkiej Brytanii) plakacista, fotograf i autor okładek wielu legendarnych już płyt, m.in. "British Steel" Judas Priest...