• Informacje na temat:

  jak mieszka owsiak

Artykuły na temat: jak mieszka owsiak
 • Jurek Owsiak o rekordach Pol'And'Rock Festival 2018

  ..."Nocny Kochanek pobił absolutny rekord frekwencji" - ogłosił Jurek Owsiak na konferencji poprzedzającej rozpoczęcie ostatniego dnia Pol'and'Rock Festival (dawny Przystanek Woodstock).

 • Pol'and'Rock Festival 2019 bez Jurka Owsiaka? Zaskakujący wpis, fani oburzeni

  Niespełna tydzień po zakończeniu 24. Pol'and'Rock Festivalu (wcześniej funkcjonujący pod nazwą Przystanek Woodstock) Jurek Owsiak swoim wpisem na Facebooku postawił znak zapytania nad przyszłością imprezy.

 • Tajemniczy wpis Jurka Owsiaka. Co dalej z Pol'and'Rock Festival 2019?

  Prawie 200 komentarzy pojawiło się pod najnowszym wpisem Jurka Owsiaka na Facebooku. Fani wciąż zastanawiają się, jaka przyszłość czeka Pol'and'Rock Festival (wcześniej funkcjonujący pod nazwą Przystanek Woodstock).

 • SoniaM zaprasza fanów. Tak chce podziękować Jurkowi Owsiakowi

  Jurkowi za to co widzimy na co dzień w polskich szpitalach" - zachęca Sonia M. Wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka pochodzi z podnidzickiej miejscowości Kozłowo, a mieszka i tworzy(...), doczekała się pierwszej radiowej emisji swojego utworu. W 2010 r. dołączyła do zespołu Radiosound . Dziesiątki występów na jam sessions w różnych miastach całego kraju, sukcesy jak i reakcje...

 • Pol'and'Rock Festival 2019: O. Ludwik Wiśniewski kolejną gwiazdą ASP

  Ojciec Ludwik Wiśniewski to kolejny ujawniony przez Jurka Owsiaka gość Akademii Sztuk Przepięknych w ramach tegorocznej edycji Pol'and'Rock Festival.

 • Przystanek Woodstock 2013: Hejterom wstęp wzbroniony!

  Doda? Czemu nie! Barierki? Wykluczone! Atmosfera? Niepowtarzalna! O zbliżającym się Przystanku Woodstock pogadaliśmy z wylewnym jak zawsze Jurkiem Owsiakiem.

 • "Rewolta od dołu"

  Na XII Przystanku Woodstock w Kostrzynie nad Odrą, który odbył się w dniach 28-29 lipca 2006 roku, po raz pierwszy powstała Akademia Sztuk Przepięknych. Pomysłodawcą ASP był Zbigniew Hołdys, który razem z Jurkiem Owsiakiem zaprosił na warsztaty i spotkania z woodstockowiczami m.in. Monikę Olejnik, Kazimierę Szczukę, Janusza Głowackiego, Piotra Łazarkiewicza oraz przedstawicieli religii...

 • Ciężki kawałek metalu

  W kraju, gdzie w przygodach Luke'a Skywalkera i Harry'ego Pottera doszukuje się ukrytego satanizmu, a słynne powiedzenie Jurka Owsiaka "róbta co chceta" wydaje się niektórym zakamuflowaną apoteozą filozofii osławionego Aleistera Crowleya, życie metalowego muzyka nie jest łatwe.

 • Pol'and'Rock Festival: W 2019 r. jubileusz 25-lecia Przystanku Woodstock

  Rekordowa frekwencja na 24. Pol'and'Rock Festival (dawny Przystanek Woodstock) stawia kolejne wyzwania przed organizatorami darmowej imprezy. Chwilę po tym, jak opadł kurz nad polem w Kostrzynie nad Odrą zaczynają się wstępne prace nad kolejną edycją.

 • Ewa Minge na Pol'and'Rock Festival 2018: Zobacz zdjęcia projektantki

  Ewa Minge na terenie Pol'and'Rock pojawiła się jako gość konferencji i ambasador województwa lubuskiego. Przypomnijmy, że festiwal Jurka Owsiaka odbywa się w Kostrzynie nad Odrą. Projektantka mody obecnie mieszka w Zielonej Górze. Zobaczcie, jak zaprezentowała się na terenie Pol'and'Rock Festival: