• Informacje na temat:

  jak mieszka socha

Artykuły na temat: jak mieszka socha
 • Małgorzata Socha pochwaliła się swoim domem! To istny pałac!

  Małgorzata Socha (39 l.) jest szczęśliwą żoną i mamą trójki pociech. Gwiazda coraz częściej pokazuje swoje życie rodzinne w mediach społecznościowych, a ostatnio przy tej okazji widać również, w jakim pięknym domu mieszka ze swoją rodziną!

 • Agnieszka Sienkiewicz nie liczy kalorii

  Jest zaskoczona sympatią, jaką wzbudza jej postać. Agnieszka Sienkiewicz opowiada, dlaczego Dorota tak bardzo chce dołączyć do przyjaciółek oraz dlaczego ciągle obawia się świątecznej kąpieli w... jeziorze!

 • Tego obawiała się Małgorzata Socha! Tygodnik potwierdza

  Małgorzata Socha (40 l.) jest bardzo zżyta ze swoją mamą Bożeną, dlatego tym trudniej przyjdzie im znieść w tym roku fakt świętowania Dnia Matki na odległość. Aktorce bardzo zależy, by rodzicielka wprowadziła się do jej domu. Gwiazda przyznaje, że martwi się o ukochaną mamę, gdyż ma do tego powody.

 • Mariusz Bonaszewski: Wchodzę, rozwalam i znikam

  - Słyszałem, że trudno się ze mną pracuje - mówi. A jednak na brak propozycji nie narzeka. Może dlatego, że kiedy pojawia się na ekranie, wiadomo, że to obecność znacząca.

 • Małgorzata Socha marzy o synku!

  Małgorzata Socha (35 l.) coraz częściej myśli o powiększeniu rodziny!

 • "Przyjaciółki": Kobiety z krwi i kości

  Najnowsza produkcja Polsatu - "Przyjaciółki" - będzie serialem o kobiecej przyjaźni.

 • "Na Wspólnej": Małgorzata Socha jest kobietą... wielozadaniową. Co to znaczy?

  Małgorzata Socha, czyli Zuza z „Na Wspólnej”, lubi być... gospodynią. Gotowanie, pieczenie ciast, sprzątanie – wszystkie czynności domowe, jakie codziennie wykonuje – dają jej ogromną radość i poczucie normalności. - Uwielbiam to – mówi.

 • "Na Wspólnej" po liftingu

  W nowym sezonie "Na Wspólnej" szykują się same zmiany. A najważniejszą z nich, bo nie tylko dotyczącą rzeczywistości serialowej, jest fakt, że ekipa realizacyjna zmieniła miejsce pracy.

 • Tego o Kukulskiej i aktorce "Przyjaciółek" nikt nie wiedział! "Ludzie na ulicy przecierali oczy"

  Od kilku lat Natalia Kukulska i Małgorzata Socha mieszkają w tej samej okolicy. Ich córeczki są równolatkami. Jak donosi "Dobry Tydzień", zbliżyły je też trudne chwile...

 • "Przyjaciółki": Agnieszka Sienkiewicz nie liczy kalorii

  ...tak często, jak by się chciało, każde z nas mieszka w innym mieście. Na szczęście Wielkanoc, to czas, w którym obowiązkowo stawiamy się wszyscy w naszym rodzinnym domu, położonym w samym sercu Mazur(...)Rola Doroty z serialu "Przyjaciółki" nie przysparza pewnie pani sympatii widzów? - Wręcz przeciwnie - ludzie ją uwielbiają, co mnie samą dziwi, bo to małpa jakich mało! Ale widać ma swój urok...