• Informacje na temat:

  jak mieszkają aktorzy

Artykuły na temat: jak mieszkają aktorzy
 • „M jak miłość“: Tak od kuchni wygląda magiczna Grabina!

  ...byłaby to kryptoreklama. Studio filmowe Ekipy i aktorzy seriali często nazywają plan zdjęciowy fabryką. Takie porównanie jest jak najbardziej uprawnione. Powód? Większość zdjęć odbywa się(...)Zdjęcia do najpopularniejszego polskiego serialu powstają w prawie stu różnych lokalizacjach znajdujących się na terenie Warszawy i okolic. Symbolem "M jak miłość“ czytelnym dla wszystkich Polaków...

 • "Rudo i Cursi": Twojego brata też

  W żywiołowym stylu powracają w ojczyste rejony dwaj meksykańscy aktorzy: Gael Garcia Bernal i Diego Luna, wcielając się w komedii "Rudo i Cursi" w rywalizujących ze sobą na piłkarskim boisku braci.

 • ​Miłość pod palmami

  ...28 lutego szefowie CW podjęli decyzję o zakończeniu produkcji "90210" po jej 5 sezonach (114 odcinkach). Aktorzy nie kryli swojego smutku, ale też radości. Po kilkuletniej pracy przed kamerą przyszedł czas na realizację innych marzeń zawodowych oraz, przede wszystkim, osobistych.

 • Kolski kręci na Opolszczyźnie

  Jan Jakub Kolski ( "Pornografia" , "Daleko od okna" , "Historia kina w Popielawach" ) realizuje na Opolszczyźnie zdjęcia do swojego najnowszego filmu "Jasminum". Ekipa kręciła już w Głogówku, a zamek w Niemodlinie na potrzeby produkcji zmienił się w pustelnię, w której mieszkają trzej zakonni bracia.

 • Emilia Komarnicka i Redbad Klynstra opowiedzieli o swoim ślubie oraz o planach

  Połączyło ich nie tylko wielkie uczucie, ale też wspólne zainteresowania. Chcą zbudować trwałą, szczęśliwą rodzinę. Emilia Komarnicka-Klynstra (32 l.) i Redbad Klynstra-Komarnicki (47 l.) opowiedzieli o tym, jak wyglądał ich ślub.

 • Ślub - tak, wesele - już nie

  Dominika Ostałowska zdradza kulisy ślubu Marty i Andrzeja (Krystian Wieczorek) w "M jak miłość".

 • Wiosenne nowości 2011!

  Tego nie możesz przegapić w nadchodzącym sezonie! Oto najpełniejszy i najobszerniejszy przewodnik po serialowych nowościach na polskiej antenie. Jakie seriale pojawią się tej wiosny? Jak zachwalają je producenci i aktorzy? Co warto oglądać?

 • Apel brytyjskich aktorów

  Brytyjscy aktorzy, w tym Ralph Fiennes i Alan Rickman, nagrali apel do premiera Wielkiej Brytanii Davida Camerona o działanie w sprawie więźniów politycznych na Białorusi. Został on zamieszczony w środę na stronie internetowej dziennika "Guardian".

 • OSKRZELOWY SONG Serial obyczajowy, 50 min, Polska 2003 Reżyseria: Teresa Kotlarczyk Scenariusz: Agnieszka Krakowiak Aktorzy: Małgorzata Foremniak, Artur...

 • Nasze potrawy są niezbyt jadalne

  W serialu "Linia życia" Małgorzata Potocka czuje się jak ryba w wodzie. Kiedyś sama chciała otworzyć restaurację. Prywatnie co weekend przygotowuje z przyjaciółmi obiad dla kilkunastu biesiadników.

Dyskusje na temat: jak mieszkają aktorzy
 • Re: Jak mieszkają gwiazdy?

  Przecież to nie są aktorzy. To gwiazdeczki z castingu.

 • Re: Jak mieszkają gwiazdy?

  No proszę, a biedni, starzy aktorzy żyją w nędzy w Skolimowie i nie mogąc liczyć na wsparcie kolegów i koleżanek z zawodu żebrzą o wsparcie w internecie organizując publiczne zbiórki na leczenie czy utrzymanie. Nie wstyd wam? Zapędziłem się: aktor i poczucie wstydu to dwie sprzeczności.

 • Re: "Głodowe" emerytury gwiazd

  Jak aktorzy nie wstydzą się mówić o głodowych emeryturach ,oni za jeden dzień zdięciowy biorą po 10000 zło tych średnio ,to przez cały mieśiąc mają około 100000 tyśięcy,a na emerytóry odprowadzają od najniższej krajowy ,i oni mają jeszcze coś do powiedzenia ,mieszkają w pałacach.

 • Re: "Głodowe" emerytury gwiazd

  Jak można być tak bezczelnym? Celebryci, aktorzy itp.. za jeden występ biorą więcej niż zwykły obywatel zarobi przez cały rok. Mieszkają = żyją niczym królowie, ukrywają "zapewne" swoje dochody nie odprowadzając do ZUS, a po przejściu udają biednych = wstyd, jak można, tak bezczelnie postępować! Każdy inny człowiek całe życie żyje biednie, do biedy przyzwyczaja się, oszczędzając całe życie

 • Re: "Na dobre i na złe": Julka wyjedzie do Bostonu

  To jest serial. Oni mają. Tak jak Aktorzy. A normalnie. Trzeba. Mieć. Wizę. I długo. Czeka. Się. Moga dac. A mogą. Nie dac. A kasę. Wydasz.A w serialu. Problemu. Nie mają. Bo jak wiedzą. Co będzie. To wcześniej. Wizę. Zalatwiana. Była. Inni. Nawet maja na kilkanaście. Lat wizę..A jak ktoś. Nje chce wracać. Do serialu lub chce odejść. Całkiem. To różne. Wątki. Dadza innych usmiercaja. Bo dostali