• Informacje na temat:

  jak mieszkają znani

Artykuły na temat: jak mieszkają znani
 • Jak mieszkają gwiazdy?

  Katarzyna Cichopek, Katarzyna Zielińska i Olga Frycz znane są dobrze każdemu fanowi seriali. Prowadzą konta w mediach społecznościowych, gdzie chętnie chwalą się swoimi domami. Jak mieszkają polskie aktorki? Wnętrza ich domów robią wrażenie, jednak każdy urządzony jest nieco inaczej. Która z nich ma najlepszy gust?

 • "Fanka" : O obowiązkach wielbicielki

  Tytułowa bohaterka francuskiego filmu "Fanka" jest samotną matką, ma dwójkę dzieci, które od jakiegoś czasu mieszkają z ojcem. Na co dzień pracuje w salonie piękności. Zajmuje się przede wszystkim depilacją. Po pracy pielęgnuje swoją pasję - oddanie gwieździe muzyki pop.

 • Robert Moskwa: Kulisy rozpadu małżeństwa znanego aktora

  Znany z roli doktora Artura Rogowskiego w serialu "M jak miłość" Moskwa pokazywał całemu światu, że nigdy nie jest za późno, by zacząć życie od początku i być szczęśliwym. Jego równolatkowie(...)? - Podobno Patrycja miała do niego żal, że wychowanie ich córki jest całkowicie na jej głowie - opowiada "Rewii" znajomy aktora. - Nie bez znaczenia było to, że mieszkają na trzecim piętrze bez windy...

 • "Tajemnice lasu" : Wszystkie baśnie są o pragnieniu

  "Shrek", "Nieustraszeni bracia Grimm", "Królewna Śnieżka i Łowca", "Czarownica" - to tylko kilka przykładów współczesnych filmów, które kompilują lub odświeżają wątki z baśni. "Tajemnice lasu" Roba Marshalla, oparte na musicalu Stephena Sondheima i Jamesa Lapine'a, wyróżniają się w tym potopie fantastycznych produkcji. To obraz inteligentny, wnikliwy - i przewrotny.

 • Wilczak i Brodzik nie mieszkają razem!

  Joanna Brodzik (40 l.) i Paweł Wilczak (48 l.) w przeciwieństwie do swoich kolegów z branży nie rozgadują się zbytnio na temat życia prywatnego. Faktycznie, jak na tyle lat razem wiemy o ich wzajemnych relacjach naprawdę mało. Są przekonani, że to właśnie fakt, iż nie chwalą się swoim szczęściem na okładkach, są ze sobą taki szmat czasu. Tymczasem okazuje się, że to nie jedyny sposób na dobre...

 • Anna Dereszowska: Indie, tango i nimfomania

  To dobry rok dla Anny Dereszowskiej. Zrealizowała kilka dużych projektów, nagrała wymarzoną płytę i pokonała nękającą ją od lat depresję.

 • Małgorzata Waremczuk i Karol Strasburger: Znamy podstawową zasadę bycia razem

  Małgorzata Weremczuk (34 l.) i Karol Strasburger (71 l.) od ponad roku mieszkają razem w podwarszawskim Konstancinie. Ostatnio para mocno przeżywała rozstanie - gospodarz "Familiady" wyjechał bowiem na kilka tygodni do Azji.

 • Andrzej Grabarczyk: Czego nie wiemy o gwieździe "Klanu"?

  Sam przyznaje, że jest w czepku urodzony. Właśnie tak wygląda spełniony mężczyzna.

 • Kora: Jak żyje poza blaskiem fleszy?

  Kora Jackowska (65 l.) jest gwiazdą numer jeden na polskiej scenie muzycznej. Jeden z tygodników zdradził, jak wygląda jej życie poza blaskiem fleszy.

 • Jerzy Bończak: Spełniły się moje marzenia

  Mieszkam w starym domu z cegły, który stoi nad jeziorem, przyjaźnię się z sąsiadami a w sadzie mam jabłonie Cesarz Wilhelm - mówi Jerzy Bończak, który od ponad 20 lat spędza wolny czas na Warmii.

Wideo na temat: jak mieszkają znani
 • Iwona Burnat opowiada o swoim luksusowym życiu w Hollywood!

  Iwona Burnat to nowa uczestniczka drugiego sezonu programu "Żony Hollywood". To ona dba o kreacje i wygląd psich pupili gwiazd Hollywood. A jej dwie sławne pociechy Toby i Pucci, ulubieńcy gwiazd, są chodzącą po czerwonych dywanach reklamą jej biznesu. Razem z partnerem, znanym hinduskim wokalistą Reggiem Benjaminem, mieszkają w Kalifornii. "Tu mieszka wiele gwiazd. Nawet jak w sklepie jest koło

Dyskusje na temat: jak mieszkają znani
 • Re: Jak mieszkają gwiazdy?

  To sa ludzie znani i muszą mieć takie apartamenty Ale czy i to chodzi jak kto mieszka to tylko powłoką zewnętrzną liczy się serce i wnętrze człowieka