• Informacje na temat:

  jak oni się poznali 2

Artykuły na temat: jak oni się poznali 2
 • "Ameryka Express 2": Jak zakończył się pierwszy odcinek? Kto odpadł z programu?

  Drugi sezon programu "Ameryka Express" zapowiada się interesująco. W tej edycji reality show uczestnicy z pewnością dostarczą widzom sporo emocji. Już w pierwszym odcinku, który stacja TVN wyemitowała w środę, 4 marca, pojawiły się pierwsze łzy, kłótnie i wzruszające momenty.

 • Od piątku w Poznaniu 2. edycja festiwalu "Nic się tu nie dzieje"

  Aktorka Magdalena Boczarska i reżyser Kuba Czekaj będą gośćmi rozpoczynającego się w piątek w Poznaniu festiwalu filmowego "Nic się tu nie dzieje". W trakcie drugiej edycji wydarzenia na uczestników czekać też będą m.in. noce horrorów w poznańskim Zamku.

 • Iwona Mazurkiewicz o "Sanatorium miłości 2": Emerytką się nie czuję

  Patrząc na panią, trudno uwierzyć, że jest pani emerytką! - Nie pracuję zawodowo od niespełna roku, ale emerytką się nie czuję! Moja energia i żywotność są takie, jak trzydzieści lat temu. Jakie były pani pierwsze wrażenia po przyjeździe do Ustronia? - Najpierw poznałyśmy się z dziewczynami. Jednak prawdziwe zaskoczenie nastąpiło w chwili, gdy pojawili się panowie. Przyznaję, spodziewałyśmy...

 • Dorastali na naszych oczach. Jak się zmieniały dziecięce gwiazdy?

  Dla wielu z nich występ w filmie lub serialu miał być jednorazową przygodą. Dziś z rozczuleniem mogą popatrzeć na swoje archiwalne zdjęcia i z dumą stwierdzić, że mają naprawdę imponujący staż pracy. Jak udaje im się przetrwać w show-biznesie i pozostać sobą? Czy przytłacza ich popularność? Sprawdźcie!

 • Maja Kapłon pokazała nagranie po operacji. Jak się czuje?

  Od kilkunastu dni Maja Kapłon przebywa w szpitalu w Nowym Jorku. Przechodzi tam skomplikowane leczenie, którego nie podjął się żaden lekarz w Polsce.

 • "Sanatorium miłości 2": Emocje wzięły górę! "Nie dam rady jej znieść"

  Co wydarzyło się w ósmym odcinku drugiej edycji "Sanatorium miłości"? Kuracjusze wybrali się do parku rozrywki, dwie seniorki pokłóciły się w pokoju, dwie pary wybrały się na randki.

 • Cudowne dzieci, czyli jak nie zrobić kariery w Hollywood

  Hollywood słynie z kreowania dziecięcych gwiazd. Są w końcu słodkie i urocze, niektóre mają nawet talent aktorski. Każde cudowne dziecko "Fabryki Snów" w pewnym momencie jednak dorasta, a większości nie jest dane cieszyć się dalej sławą i rozpoznawalnością.

 • Poznajmy nominowanych!

  ..."osobowości w rozrywce" dla pary Cichopek-Ibisz ("jak Oni śpiewają") i Szymona Majewskiego ("Szymon Majewski Show"). Wydaje się, że zagrozić może im tylko Doda - jurorka "Gwiazdy tańczą na lodzie", ale(...) więc rozegrać się między posiadającym największą publiczność programie TVN - "Mam Talent" a show Polsatu - "Jak oni śpiewają!". Prześcigające się w środowiskowo-osobistych skandalikach "Gwiazdy...

 • "Zanim się pojawiłeś": Kiedy Will poznał Lou

  ...​Gwiazda serialu "Gra o tron" Emilia Clarke oraz znany z serii filmów "Igrzyska śmierci" Sam Claflin spotkali się na planie ekranizacji bestsellerowej powieści Jojo Moyes - "Zanim się pojawiłeś". Jedna z najpiękniejszych filmowych historii miłosnych ostatnich lat jest już dostępna na płytach Blu-ray i DVD.

 • "Rolnik szuka żony": Jak to się robi na świecie?

  W Polsce program "Rolnik szuka żony" okazał się hitem jesieni - co niedzielę przed telewizorami zasiadało ok. 4 mln widzów. Nie powinno to dziwić, jeśli spojrzy się na popularność show w innych krajach.

Zdjęcia na temat: jak oni się poznali 2
Wideo na temat: jak oni się poznali 2
 • "Policjantki i policjanci" - zwiastun serialu

  , nieugięta na zewnątrz, w środku łagodna. On, żółtodziób w wydziale prewencji, ojciec z problemami rodzinnymi, samotnie wychowujący syna. Jak pracuje załoga, w której twardzielką wydaje się być ta(...) podwórka, złodziejskie mety – odważna ekipa pojawia się w najgorszych zakamarkach miasta, by poznać mroczną rzeczywistość. Bohaterowie serialu każdego dnia muszą zmierzyć się z trudnymi społecznymi