• Informacje na temat:

  jak oni sie ubrali

Artykuły na temat: jak oni sie ubrali
 • ​Gwiazda "Na Wspólnej" zrezygnowała z kupowania ubrań

  ...tylko dlatego, że są ładne, a niekoniecznie praktyczne. Odkładamy je na półkę i zapominamy. Chciałabym mieć tylko to, co nam naprawdę się przydaje, a nie tylko dlatego, że cieszy oko. Minimalizm jest(...) w serialu "Na Wspólnej", zrobiła też poważny remanent w szafie. "Ubrania oddałam do instytucji charytatywnej. Uzbierało się osiem dużych worków. Z roku na rok ubrań przybywało, bo wydawało mi się kiedyś...

 • Julia Wieniawa topless! "Ubrana w litery"

  To zdjęcie z pewnością sprawiło, iż serca internautów zabiły mocniej. Julia Wieniawa opublikowała w sieci gorącą, wakacyjną fotografię, na której pojawiła się bez stanika! "Ubrana tylko w litery" - przyznała sama gwiazda, zasłaniając swoje wdzięki książką.

 • Złote Globy 2020: Najlepiej i najgorzej ubrane gwiazdy

  Na czerwonym dywanie tak ważnej imprezy nie można mieć nijakiej sukni. Kreacje przygotowane na ten wieczór muszą być co najmniej zjawiskowe. Ale dążenie do tego, by olśnić cały świat swoim oryginalnym strojem czasem kończy się wpadką. Kto w tym roku błyszczał, a kto będzie chciał jak najszybciej zapomnieć o tym wieczorze?

 • Ingmar Bergman: Kobiety i ubrania

  Czarne buty z brązowymi sznurówkami albo smoking na co dzień. Ale zdarzały mu się także... czarne paznokcie u rąk i nieświeże, delikatnie mówiąc, ubranie. Słynny reżyser Ingmar Bergman nie przywiązywał wagi do stroju. Chyba, że chciał zainteresować jakąś kobietę - wtedy bardzo starannie dobierał ubiór.

 • Ubrać Kożuchowską

  ..."Jesienny zew" to temat konkursu na stylizację. Pasjonaci mody, których propozycje spotkają się z największym uznaniem, będą mieli szansę ubrać w finale gwiazdę i ikonę mody - Małgorzatę Kożuchowską.

 • Susan Sarandon: Nikt nie będzie mi dyktował, jak mam się ubrać

  ...przyzwyczajona do krytyki i nic sobie z niej nie robi. - Światem i branżą filmową zawsze rządzą biali faceci, którzy otaczają się młodymi dziewczynami. Ale mi nikt nie będzie dyktował, jak mam się ubierać i co mówić - stwierdziła dobitnie gwiazda. Najstarsza siostra Szczera i zdecydowana była od dziecka. Jak mogło być inaczej, skoro miała ośmioro młodszego rodzeństwa? Mała Susan dyrygowała...

 • Beata Tyszkiewicz: Nie wydaję pieniędzy na ubrania

  Beata Tyszkiewicz, jak sama przyznaje, nie lubi kupować ubrań i dodaje, że nie przejmuje się modą. "Wygoda to wielki przywilej" - wyznaje.

 • "Iluzja 2": Jak ubrać gwiazdę

  Każdy z bohaterów serii "Iluzja" jest inny. Każdy z nich też wygląda inaczej. Kostiumografka Anna B. Sheppard zaprojektowała stroje dla poszczególnych postaci w taki sposób, by odzwierciedlić zmiany, jakie w nich zaszły od wydarzeń z części pierwszej.

 • Jak się ubrać za 500 złotych?

  Znani kreatorzy od wizerunku będą w nim oceniać stylizacje zgłaszających się uczestników. Na co będą zwracać uwagę jurorzy? "W życiu modowym trzeba mieć dużą świadomość siebie. Dzięki temu można czasem przełożyć całą swoją nieśmiałość na strój i zwrócić na siebie uwagę. Takich ludzi chciałabym tu spotkać" - mówi stylistka Anna Męczyńska, która będzie jedną z oceniających. W programie "Moda za...

 • Ubierze Annę Dereszowską

  ...wyglądać w niej bardzo stylowo i bardzo seksownie" - mówi projektantka. O tym, jak znana z zamiłowania do minimalizmu, Joanna Klimas ubierze popularną aktorkę przekonany się już we wtorek, 23

Zdjęcia na temat: jak oni sie ubrali
Wideo na temat: jak oni sie ubrali
 • Izabela Janachowska: Mąż podpowiada mi, jak mam się ubrać

  Izabela Janachowska chętnie robi odzieżowe zakupy razem z mężem. Podziwia jego wyczucie stylu i często korzysta z jego porad. Radzi się go nie tylko w sklepie, lecz także przed wyjściem z domu, gdy ma na sobie wybraną stylizację.

 • Monika Olejnik chwali się bogactwem! "Nigdy nie wypożyczam ubrań"

  Monika Olejnik (60 l.) na jednej z ostatnich imprez pochwaliła się, że na celebryckie spędy ubiera się sama i nie korzysta z porad stylistów. Inspiracje czerpie z głowy, zaś pisma modowe przegląda(...) jednak ujawnić nazwisk wypożyczających. Jak myślicie, o kogo może chodzić? (Videoportal/x-news)

 • Romanowska użala się nad swoją tuszą! "Muszę szyć ubrania"

  ! "Z wyjściami wieczorowymi jest dużo gorzej i przygotowania zajmują dużo więcej czasu. U mnie kończy się to najczęściej szyciem, ponieważ to, co ja sobie wymyślę albo to, jak wymyślę sobie, że chciałabym wyglądać, niekoniecznie udaje się znaleźć w sklepach, więc posiłkuję się tutaj cudownymi projektantkami i krawcowymi" – mówi agencji informacyjnej Newseria Elżbieta Romanowska.