• Informacje na temat:

  jak oni śpiewają przegrana natasza

Artykuły na temat: jak oni śpiewają przegrana natasza
 • Natasza Urbańska i Edyta Górniak zakończyły swój konflikt?!

  Mówiono, że się nie znoszą i są o siebie zazdrosne. Początek konfliktu miał miejsce 7 lat temu, kiedy Edyta Górniak była jurorką w programie "Jak Oni śpiewają", a Natasza Urbańska walczyła tam(...) skóry założyła na koncercie w Olsztynie. Wielu projektantów wręcz marzy o takim właśnie prezencie, bo kiedy zdjęcia docierają do mediów, butiki przeżywają prawdziwe oblężenie. Natasza bardzo docenia więc...

 • Natasza Urbańska nie wystąpi w drugiej edycji "Twoja twarz brzmi znajomo"

  Jeszcze niedawno wydawało się przesądzone, że Natasza Urbańska pojawi się w obsadzie drugiej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo".

 • "Fala zbrodni": Natasza Urbańska wierzy, że zaśpiewa w finale "SuperSTARcia"

  Już dziś wieczorem okaże się, czy Natasza Urbańska, czyli Silene z kultowej "Fali zbrodni", będzie miała szansę sięgnąć po tytuł najwszechstronniej utalentowanego polskiego artysty. Jest jedyną kobietą, która walczy o udział w finale show "SuperSTARcie".

 • Natasza Urbańska walczy o miano najbardziej wszechstronnego artysty w Polsce

  Natasza Urbańska, czyli niezapomniana Silene Arbekajte-Nawrocka z "Fali zbrodni", w piątek 3 października o godzinie 21.05 - stanie do rywalizacji o tytuł najbardziej wszechstronnego polskiego artysty. W nowym programie TVP2 "SuperSTARcie" walczyć będzie o zwycięstwo m.in. z Reni Jusis, Mieczysławem Szcześniakiem i Rafałem Brzozowskim.

 • To Natasza miała być jurorką "YCD"

  Jak się okazuje, w fotelu jurora "You can dance..." zasiąść miała Natasza Urbańska . TVN nie mógł jednak skontaktować się z żoną Janusza Józefowicza .

 • "Nie lubią mnie, bo jestem idealna"

  Natasza Urbańska (31 l.) przekonuje w wywiadzie, że wzbudza niechęć tylko dlatego, że nie ma żadnych wad. A poza tym oczywiście wszyscy uwzięli się, by przedstawiać ją w złym świetle.

 • Kariera Urbańskiej w rękach męża?

  ...kontynuacji" - oświadczył. Urbańska nie ma także widoków na pracę w Polsacie. Po tym, jak Janusz Józefowicz zasugerował, że jej przegrana w "Jak oni śpiewają" z Agnieszką Włodarczyk była wynikiem oszustwa(...)32-letnia Natasza Urbańska przez ostatnie 10 lat ciężko pracowała na to, by stać się gwiazdą. Niestety, jej pięć minut sławy prawdopodobnie już minęło. Ostatnie miesiące są dla niej pasmem porażek...

 • Kolejna porażka Urbańskiej

  W 10. edycji "Tańca z gwiazdami" Kryształową Kulę i luksusowego mercedesa zgarnęła Ania Mucha . Natasza Urbańska przegrała, podobnie jak dwa lata temu w "Jak oni śpiewają".

 • Poniżona Agnieszka Włodarczyk

  Wyszło na jaw, że Agnieszka Włodarczyk będzie dostawać o cały tysiąc złotych mniej za odcinek "Jak oni śpiewają" niż Natasza Urbańska , która przecież przegrała z nią w I edycji programu!

 • Wyleci z serialu za zdradę

  Po przegranej w "Jak ONI śpiewają", rozżalona Natasza Urbańska (30 l.) ogłosiła, że zostanie twarzą telewizji publicznej. Polsat postanowił się zemścić i podziękował aktorce za współpracę - Sllene, postać grana przez nią w "Fali zbrodni", zniknie z serial u.

Wideo na temat: jak oni śpiewają przegrana natasza
 • Projekt Nim

  "Projekt Nim" to szczególnego rodzaju filmowa biografia, w której James Marsh (reżyser oscarowego "Człowieka na linie") opowiada prawdziwą historię szympansa Nima - zwierzęcia, które usiłowano "przerobić" na człowieka. To również odkrywcza podróż poprzez świat wychowujących go ludzi - osób, które wzięły udział w "Projekcie Nim". W listopadzie 1973 roku, w klatce ośrodka badawczego ssaków naczelnych w Oklahomie, rodzi się mały szympans Nim. Kilka dni później zostaje odebrany matce i trafia do...

 • Jak upolować faceta

  Adaptacja bestsellerowej powieści Janet Evanovich. 30-letnia Stephanie Plum (Katherine Heigl), to mieszkanka New Jersey, która została niedawno zwolniona z praca i jest świeżo po rozwodzie. Spłukana i zdesperowana, prosi swego kuzyna Vinniego (Patrick Fischler), by dał jej szanse zarobić szybką gotówkę jako łowca nagród. Jej pierwszym zadaniem jest wytropienie lokalnego policjanta Joe Morelli (Jason O'Mara), poszukiwanego za morderstwo. Okazuje się nim ten sam mężczyzna, który w szkole...

 • Jak się pozbyć cellulitu

  "Jak się pozbyć" cellulitu to pełna niespodzianek komedia o kobiecej przyjaźni wystawionej na ekstremalną próbę. Dwie przyjaciółki - Ewa (Dominika Kluźniak) i Maja (Maja Hirsch) - poznają w ekskluzywnym SPA piękną masażystkę Kornelię (Magdalena Boczarska), która wciąga je w wir szalonych przygód. W trakcie tych przeżyć dziewczyny połączy głęboka przyjaźń, której fundamentem jest prosta prawda życiowa: natrętny facet bywa gorszy od cellulitu i jeszcze trudniej się go pozbyć.