• Informacje na temat:

  jak oni wyglądają teraz

Artykuły na temat: jak oni wyglądają teraz
 • Królowe lat 80.! Jak wyglądają i co robią teraz?

  ...na 9 płytach. Obecnie na jej oficjalnej stronie, możemy przeczytać, że wokalistka rozpoczęła pracę nad 10. albumem. Sandra Niemiecka piosenkarka sukces w Europie zawdzięcza singlowi(...) wersja ujrzała światło dzienne pod koniec 2015 roku. Debbie Harry Przed rozpoczęciem muzycznej kariery Harry próbowała swoich sił jako sekretarka, tancerka go-go i kelnerka. Była również...

 • Girls Aloud: Co obecnie robią i jak wyglądają członkinie zespołu?

  Mówiło się o nich, że mają być następczyniami Spice Girls. Wokalistki z Girls Aloud karierę zrobiły jednak nieporównywalnie mniejszą. Po dziewięciu latach działalności grupa przestała istnieć. Co teraz robią piosenkarki?

 • "W PRL-u nie było taśmy, a teraz nie ma czasu"

  Trudno określić, czego w swoim życiu Stanisław Tym nie robił. Znamy go jako aktora, reżysera, autora skeczy, komediopisarza, scenarzystę i felietonistę.

 • Anna Lucińska: Być jak Oprah Winfrey

  Anna Lucińska prowadzi na antenie TVN Style program "Zaskocz mnie", w którym udowadnia, że niespodzianki nigdy nie wychodzą z mody, a fantastycznych wspomnień nie da się kupić za żadną cenę. Choć prezenterka doskonale czuje się w tym formacie, to nie ukrywa, że marzą jej się także autorskie projekty - coś na kształt talk-show "The Oprah Winfrey Show" oraz poradnik, jak znaleźć wartościowego...

 • Natalia Kukulska zbliża się do 40-tki: Kiedy, jak nie teraz

  ..."Trasa klubowa musi być bardziej na luzie, natomiast mój perfekcjonizm ostał się jedynie w tym, żeby dobrze brzmiało, żeby były dobre światła... Bo to jest całość" - opowiada Natalia Kukulska, która obecnie w klubach promuje swój najnowszy album "Ósmy plan".

 • Julia Wołkowa (t.A.T.u) przesadziła z operacjami? Jest nie do poznania

  Rosyjski duet t.A.T.u bił kiedyś rekordy popularności, a do wokalistek wzdychali mężczyźni na całym świecie. Jak teraz wyglądają?

 • Jennifer Jason Leigh o filmie "Nienawistna ósemka": Jak dzikie zwierzę!

  Najpopularniejsza była w latach 90. XX wieku. "Ognisty podmuch", "Sublokatorka", "Plac Waszyngtona", "Na skróty", "Hudsucker Proxy", "eXistenZ", "Kansas City" - jej najlepsze role pochodzą z tego właśnie okresu. Teraz nastał nowy rozdział w życiu 54-letniej Jennifer Jason Leigh - aktorka zagrała jedyną kobiecą rolę w filmie Quentina Tarantino "Nienawistna ósemka".

 • Natasza Urbańska: Czekałam na taki program jak "Super STARcie"

  ...- Najbardziej boję się opery - przyznaje Natasza Urbańska. W programie "Super STARcie" wokalistka musi mierzyć się z różnymi, bardzo często obcymi jej gatunkami muzycznymi, takimi jak folk, hip-hop, rap, czy opera.

 • Jak wygląda córka Eminema? Zobacz zdjęcia młodej piękności w bikini

  Dzieci słynnych artystów często dorastają na oczach milionów. Ich życie chętnie śledzą ciekawscy fani, którzy chcą wiedzieć jak wyglądają pociechy, co robią w życiu i jak spędzają czas. Teraz media przyjrzały się córce Eminema, która wyrasta na piękną kobietę, a swoimi zdjęciami chętnie dzieli się na Instagramie.

 • "Jak najwięcej emocji z prostych dźwięków"

  Pod koniec marca ukazało się niezwykle efektownie wydane DVD "Strong Together" grupy Quidam. Nie tylko o tym, co kryje się w środku Michał Boroń rozmawiał z wokalistą Bartkiem Kossowiczem.

Zdjęcia na temat: jak oni wyglądają teraz
Wideo na temat: jak oni wyglądają teraz
Dyskusje na temat: jak oni wyglądają teraz
 • Re: Gwiazdy mają żyłkę do interesów!

  Jak sie patrze na bliźniaczki Olsen to czuję się stary bo pamiętam jak był dziećmi a teraz są albo wyglądają staro, czyli też ten czas dla mnie minął. Szczególnie po zmianach wyglądu aktorów do mnie dociera, że już młodzieniaszkiem nie jetem. Jak patrze w lustro jest ok jak patrzę na aktora po którym widać starość już wątpię w ok. A może oni razy 2 się amortyzują przez tryb życia i nie ma co

 • Re: Joanna Liszowska prawie jak Afrodyta. Pr...

  spaureryzowanych poprzez nadmierne ich rozpowszechnianie. Telefonistka w biurze numerówjest teraz "konsultantką", dysponent w banku "doradcą", sprzedawca "doradcą", a aktorka "gwiazdą". No cóż, dzisiaj chyba(...) cały czas byly czujne, jak wyglądają. A przecież to zwyczajni ludzie są, tylko mają taki zawód, czasami niewdzięczny. Nie zwracać uwagi, trzeba być sobą i już. Nikt nie jest doskonały, chyba że