• Informacje na temat:

  jak potwory

Artykuły na temat: jak potwory
 • Uśpiony potwór

  Medyczny dramat, który śledzi osobiste i zawodowe perypetie grupy lekarzy ze szpitala w Seattle, w miarę jak zajmują się życiem swoich pacjentów i swoimi...

 • Gerard Depardieu: Wszyscy jesteśmy potworami

  - Kino nie jest już dla mnie tak ważne, ale może Abel wiedział, że będzie mu się ze mną szybko pracowało? Nie zadaję zbędnych pytań. Wchodzę w projekt i tyle! Jestem prawie jak gwiazda porno - mówi Gerard Depardieu o pracy na planie filmu Abla Ferrary "Witamy w Nowym Jorku".

 • Potwór

  ...podczas pokazu iluzjonisty. Magik niefortunnie ugodził ją mieczem. Doktor Góra odpowiada na wezwanie do staruszki, która zasłabła, gdy opiekowała się wnukami. Kobieta straciła przytomność tuż po tym, jak(...) (dziecko), Jakub Rytka (dziecko)

 • Współtwórca "Szczęk": Ponadczasowy strach

  Gdyby, uwzględniając obecne nastroje społeczne, symbolicznie ukazać na ekranie wywołującego nasz strach potwora, byłby bezkształtny i przypominał ciemną mgłę - ocenił autor scenariusza thrillera "Szczęki" Amerykanin Carl Gottlieb.

 • Uśpiony potwór

  Bailey znajduje się w samym środku śledztwa CDC (Centrum Zwalczania i Zapobiegania Chorobom), dotyczącego śmierci kilku jej pacjentów. Jackson i reszta...

 • Cannes 2015: Del Toro musi kupić garnitur, Gyllenhaal przywieźć mamie plakat

  68. edycja festiwalu filmowego w Cannes - najważniejszej imprezy kina autorskiego na świecie - rozpoczęła się, jak przed rokiem, dwoma, trzema, od wielkich nadziei i jeszcze większych oczekiwań. Początek jest dobry. Nadzieja nie umarła, a oczekiwania zostały przynajmniej częściowo zaspokojone. Wprost z Cannes dla Interii pisze Artur Zaborski.

 • "Barwy szczęścia": Był niezłym ciachem, teraz wygląda jak potwór!

  Tomek (Tomasz Błasiak) wpadnie w rozpacz, gdy po raz pierwszy po zdjęciu opatrunków zobaczy w lustrze swoją twarz. Nie będzie w stanie zaakceptować tego, że wygląda jak monstrum... - Zrobimy wszystko, by blizny po poparzeniach były mniej widoczne - obieca mu lekarz. - Ale nie usuniemy ich całkowicie - doda.

 • Neill Blomkamp reżyserem filmu "Obcy 5"

  Neill Blomkamp oficjalnie potwierdził, że stanie za kamerą filmu "Obcy 5". Twórca takich produkcji jak "Dystrykt 9", "Elizjum" oraz "Chappie", szczęśliwą wiadomością pochwalił się na Instagramie.

 • "Terror: Dzień Hańby": "Potwór w serialu jest metaforą" - Derek Mio o najnowszej odsłonie serii

  ...porusza temat konfliktu, który wybucha między pierwszym, a drugim pokoleniem imigrantów". "Chester jest Amerykaninem, uwielbia to, co amerykańskie, jak chociażby baseball czy Gene'a Autry'ego. A jego ojciec...

 • Zofia Czerwińska: "Kiepscy" są niezniszczalni!

  Zofia Czerwińska jest mistrzynią ciętej riposty, a dobry humor nie opuszcza jej nawet w trudnych sytuacjach. Jak sama podkreśla, mentalnie nie ma nic wspólnego ze swoim wiekiem.

Zdjęcia na temat: jak potwory
Dyskusje na temat: jak potwory